دندانپزشکان دوباره باز در فرانسه پس از دو ماه مستند

توسط توماس ADAMSON و نیکولاس گرریگا

پاریس (AP) — هر کسی که رنج می برد از طریق فرانسه دو ماه مستند با یک دندان درد یا دیگر دهان رنج غیر اضطراری طبیعت به یک امید بزرگ, درد.

شیوه های دهان و دندان در سراسر کشور با احتیاط بازگشایی و پذیرش قرار ملاقات بعد از دولت فرانسه کاسته محدودیت در برخی از کسب و کار خدمات عمومی و فعالیت است.

در عین حال با بازگشت به کار در سن coronavirus نیاز به احتیاط به خصوص برای بیش از 40 ، 000 دندانپزشکان در فرانسه است که در میان متخصصان بهداشت و درمان در بالاترین خطر آلوده شدن.

چون قطرات تنفسی هستند یک راه گسترش ویروس در میان مردم دندانپزشکی خواسته های حفاظت از بیماران و به خصوص پزشکان. این بدان معناست که نه تنها ضد عفونی ابزار و سطوح اما لایه بر لایه های اضافی صفحه نمایش پیچد دستکش و ماسک.

سازمان بهداشت جهانی توصیه کرده است تخصصی ماسک صورت برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی انجام روش های پزشکی مانند تهویه و لوله گذاری تراشه که تولید خوب ذرات که ممکن است انتقال coronavirus. حفاری دندان برای پر کردن است, همچنین شناخته شده به تولید aerosolized ذرات ویروسی.

پاریس دندانپزشک Sabrine Jendoubi گفت: تجارت کردن برای ایمنی ناراحتی اضافی سر و بدن پوشند.

“یک فولاد کت و شلوار چیزی است که ما می پوشند در اتاق عمل. امروز ما آن را می پوشند برای همه چیز.” Jendoubi گفت. مختلف فیلتر ماسک صورت گواهی برای محافظت در برابر ویروس ها در هوا او می یابد FFP2-دارای مدل “پیچیده ترین آن را به عنوان واقعا تنگ است.”

“آن فیلتر کردن هر ویروس و باکتری بنابراین آن را بسیار سنگین می پوشند اما این ما را محافظت می کند و بیماران” Jendoubi گفت.

اضافی احتیاطی نیز یک هزینه ارسال. یک اپراتور از کلینیک های پزشکی و دفاتر در فرانسه Doctocare گفت: AP آن است که هزینه 50,000 یورو ($54,000) برای تامین هر یک از این شرکت با مراکز بهداشت و تجهیزات حفاظتی توصیه شده توسط دولت فرانسه.

“ما خواهد شد و ارتباط به دولت این مشکل تنظیمات در نظر سود دهی اما در حال حاضر ما در حال تمرکز بر روی این مسئله بهداشتی” Carine Benharrous مدیر دندان عملیات در Doctocare گفت.

فاصله محدود بین چهره دندانپزشکان و بیماران خود نیز یک پتانسیل نگرانی برخی از کارشناسان استدلال کرده اند که افرادی که بزرگتر عفونی دوز coronavirus ممکن است تبدیل به بیشتر به طور جدی بیمار با COVID-19.

در انگلیس تمام روال مراقبت از دندان متوقف شده است به جز برای مشاوره تلفنی و نسخه.

در حالی که دندانپزشکان در دانمارک در حال بازگشت به دفاتر خود آنها با پوشیدن لباس محافظ و پلاستیک صورت سپر در حالی که رسیدگی به بیماران دروغ گفتن با دهان خود را باز. تمیز کردن دندان برای حذف پلاک در حال انجام است با دست به جای استفاده از دستگاه سونوگرافی است که افزایش خطر ابتلا به تولید تف.

در عین حال در برخی از کشورهای اروپایی و شیوه های دهان و دندان هرگز بسته از آنجا که از virus. دندانپزشکان در ایتالیا یکی از کشورهای در سخت ترین ضربه عفونت ها و ویروس های مربوط به مرگ و میر را کاهش و خدمات خود را تنها در موارد اضطراری در فرد عامل دیگر بیماران از طریق تلفن.

اثبات این که یک بیماری همه گیر نبود بهانه ای برای جلوگیری از یک دندانپزشک صندلی بود و یک مارس 23 عکس در توییتر از سفیر ایالات متحده به مقدس Callista گینگریچ پوشیدن محافظ hairnet و کاغذ, با پارچه مزین کردن.

“سفر به دندانپزشک در ایتالیا در طول COVID-19 همه گیر” گینگریچ توییتی با از emoji از یک پرچم و صورت خندان در عینک آفتابی.

___

Adamson گزارش از لیدز, انگلستان. Jan اولسن در کپنهاگ نیکول Winfield در رم و ماریا چنگ در لندن کمک کرده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>