آسوشیتد پرس

شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. زیر تحولات پنج شنبه مرتبط ملی و جهانی پاسخ, محل کار و گسترش ویروس.

________________________

تست آب: با کشورها و ایالات متحده شروع به استراحت پناهگاه در محل با وجود محدودیت از جامعه پزشکی شرکت ها باید حرکت یک محیط کار است که بسیار متفاوت است. خودروسازان خواهد بود در میان بخش های تولید به بازگشایی کارخانه طبقه است.

— بیش از 300 مربی کیت بیل زدن و استوارت ویتزمن فروشگاه را دوباره باز برای کسب و کار تا پایان این هفته شروع با منظقه یا وانت فروشگاه خدمات. حدود 20 فروشگاه در اروپا و 35 فروشگاه در ژاپن 35 فروشگاه در مالزی و نزدیک به 30 فروشگاه در استرالیا افتتاح خواهد شد به مشتریان با توجه به شرکت مادر ملیله, Inc. همه فروشگاه ها باید بازگشایی در چین و کره جنوبی. باز کردن فروشگاه ها به مشتریان را به رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل زیر تغییر ساعت.

— تشخیص شرکت LabCorp در حال راه اندازی یک بازگشت به کار خدمات برای کارفرمایان که شروع به کارکنان. کارمند بررسی در پرسشنامه سلامت دما نمایش و COVID-19 آزمون مجموعه ارائه می شوند در محل شرکت و یا در مکان offsite.

سفر و اوقات فراغت: در این هفته گفت که آن را رفته است یک ماه دیگر بدون یک هواپیما سفارش کشتی های کروز هستند و قیمت بنزین هستند که تعداد کمی از مردم در حال رفت و آمد به محل کار و یا گرفتن سفرهای جاده ای. سفر جهانی است و نزدیک به یک وقفه.

— Delta Air Lines بازنشسته است و آن بزرگ 777 هواپیما با شواهد کمی که مسافرت های بین المللی را انتخاب کنید تا به زودی.

دلتا در حال سوختن است از طریق پول نقد و به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه ها. روز پنجشنبه گفت: حامل آن را دیگر نمی خواهد پرواز 777 و دیگر مسن کمتر کارآمد هواپیما. زمانی که مسافرت های بین المللی میدارد دلتا گفت: از آن خواهد شد پرواز کارآمد تر A330 و A350-900 گسترده بدنه هواپیمای ساخته شده توسط هواپیمای ایرباس

— آخرین از سه عامل اصلی خطوط کروز نوشته شده در سه ماهه نتایج یکشنبه و ضرر و زیان آن به مراتب بیشتر از حد انتظار است. اما نروژی کروز خط می گوید: آن افزایش پول نقد به اندازه کافی به مقاومت در برابر تعلیق کشتی برای بیش از 18 ماه است.

اگر موظف محدودیت ها برداشته آن را به نظر نمی رسد که آن را به. تقاضا برای کشتی های نروژی گفت: برداشتن برای نهایی سه ماه از این سال و رزرو برای سال آینده هستند “در محدوده تاریخی.”

دولت & بانک مرکزی: کشور به دنبال یک راه خروج از این بیماری همه گیر است که هزینه .

— پارلمان آلمان افزایش مبلغ پرداخت شده به مردم که صرف ماه در یک دولت-حمایت کوتاه مدت کار برنامه در طول coronavirus بحران است.

شرکت های در حال ساخت استفاده گسترده از این برنامه بود که با اعتبار پایین نگه داشتن نرخ بیکاری در بحران مالی بیش از یک دهه پیش. این اجازه می دهد تا آنها را برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد در حالی که آنها صبر کنید تا شرایط را بهبود بخشد.

بیش از 10.1 میلیون نفر برای ثبت نام در این برنامه تا پایان ماه آوریل است. آلمان دارای جمعیت 83 میلیون نفر است.

— فرانسه صرف 18 میلیارد یورو معادل 19.4 میلیارد دلار) برای حمایت از رستوران ها و هتل ها و دیگر مقاصد گردشگری که بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس. که شامل کاهش مالیات دولت حمایت وام و کمک های مالی. رستوران ها و کافه ها ممکن است بازگشایی در 2 ژوئن در مناطق با محدودیت کمتر عفونت.

با این کشور شروع به سهولت آن مستند این هفته نخست وزیر ادوارد فیلیپ میگوید که شهروندان قادر خواهد بود برای تعطیلات در کشور و در مناطق با شروع در ماه های ژوئیه و اوت. دولت امیدوار است محلی گردشگری کمک خواهد کرد که بخش زنده ماندن پیش بینی عدم حضور مسافران خارجی در این تابستان. گردشگری در فرانسه نشان دهنده حدود 8 درصد از تولیدات ناخالص کشور را 30 درصد از, که می آید از بازدید کنندگان بین المللی.

— رئیس اسپانیا جزایر بالئارس, ساحل محبوب نقطه تعطیلات در دریای مدیترانه گفت: آن را مانند به پرواز در گروه از بازدید کنندگان خارجی در پایان ماه ژوئن به صورت آزمایشی اجرا می شود قبل از بازگشایی برای گردشگری در ماه جولای. مقامات خواسته اسپانیا به کاهش دو هفته ای قرنطینه برای کسانی که بازدید کنندگان که در حال حاضر اجباری برای گردشگران است. حدود 16 میلیون نفر بازدید این جزایر در سال گذشته است.

بازار: وال استریت بیشتر از یک روز صبح از دست دادن در روز پنج شنبه آخرین نامنظم حرکت می کند در آن لرزان هفته.

نخست همه گیر: آمازون آغاز خواهد شد ساخت و فروش پلاستیک صورت سپر. مهندسین متعهد به آمازون هواپیماهای بدون سرنشین برنامه بودند داوطلب خدمت سربازی به طراحی سپر. آمازون اهدا کرده است 10,000 سپر چهره به پرستاران و پزشکان است. آن را در حال حاضر شروع استارت کردن صدها نفر از هزاران نفر از سپر . آمازون نشده قیمت های ذکر شده برای چهره جدید سپر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net