به عنوان مرگ و میر ناشی از CCP coronavirus عفونت نگه داشتن رو به افزایش مردم به شدت به دنبال راه حل های جایگزین. یکی از درمان است که توجه بسیاری از است طب سنتی چینی (TCM). در واقع برخی از مکان در چین شده اند که به شدت تحت تاثیر قرار توسط این ویروس را با توسل به راه حل های درمان توصیه می شود از طریق TCM.

TCM اثرات

اخیر مطالعه نگاه 54 COVID-19 بيمار از ووهان کانون شیوع بیماری های ویروسی. این افراد ویژگی های بالینی و همچنین استفاده از داروهای مورد تجزيه و تحليل محققان به بررسی عوامل موثر بر طول مدت بستری در بیمارستان. این تیم متوجه شد که TCM درمان کاهش تعداد روز بیمار صرف شده در این بیمارستان به خصوص اگر فرد استفاده می شود به مصرف داروهای چینی متعلق به این رده از نیرو طحال و از بین بردن رطوبت (ISRD).

محققان همچنین قول یک گزارش از هونان که نشان داد یک فرد متوسط مدت زمان بستری بریده بود 2 روز به اداره TCMs. یکی دیگر از مطالعه انجام شده در ووهان در 34 COVID-19 بيمار نشان داد که استفاده از داروهای چینی در رابطه با طب غربی تا به حال یک اثر محافظتی بر قلب و کلیه و کبد و عضو دیگر توابع.

دولت چین تایید استفاده از سنتی چینی پزشکی مواد لازم برای مقابله با COVID-19. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

در چین استفاده از TCM ترویج شده است توسط دولت از سمت راست در اوایل روز از وقوع. یک ترکیب گیاهی به نام “ریه پاکسازی عصاره” است که ظاهرا اثبات می شود موثر در برابر CCP ویروس کاهش علائم ذات الریه. تانگ Xiaolin یک محقق برجسته در چین آکادمی چینی علوم پزشکی ادعا می کند که در مورد 1,102 از 1,261 بیمارانی که در زمان عصاره بهبود از COVID-19. دارو آماده شده است با استفاده از پوست پرتقال چینی, شیرین بیان و عصاره ترکه.

به گفته دکتر یان نیش هر کس اعتماد TCM اثرات مثبت در ابتدا در ووهان. آن زمان برخی از زمان برای مردم به درک که بومی داروهای هنوز هم ارزش خود را. “تعداد بسیار کمی از بیماران توافق را TCM در اوایل روز… اولین دسته از مواد گیاهی وارد بیمارستان از (جنوب غرب استان) سیچوان در فوریه. 12. تنها پس از یک روز پنج بیمارانی که گرفته بودم جوشانده به ما گفت که آنها می خواهم احساس بهبود خواب بهتر و حرکات روده … راستش ما انتظار ندارد آنها می خواهم تا به سرعت بهبود او گفت:” برای ششمین تن.

در شهر هوبئی تقریبا نیمی از تمام COVID-19 بيمار که تحت درمان با طب چینی. بیش از 2,200 پزشکی کارگران از TCM بیمارستان ها و دانشگاه ها فرستاده شد به این استان برای مبارزه با گسترش CCP ویروس. از مارس پکن مورد تایید بود چند TCM درمان به عنوان یک درمان برای COVID-19 عفونت از جمله پودر قرص decoctions و تزریقی درمان.

انتقال جنسی

آخرین گزارش ها نشان می دهد که COVID-19 گسترش می تواند از طریق تماس جنسی است. محققان از Shangqiu بیمارستان شهری که تحت درمان با 38 نر بیماران در طول ماه های ژانویه-فوریه دوره یافت که تقریبا 16 درصد از آنها تا به حال شواهد CCP ویروس در مایع منی است. نه تنها بیماران آلوده اما حتی در دوره نقاهت بیماران در معرض خطر ابتلا به میزبانی CCP ویروس در مایع منی است.

Coronavirus might be transmitted sexually. (Image: Rachel via flicker / CC BY-NC-ND 2.0)

COVID-19 ممکن است جنسی منتقل می شود. (تصویر: راشل از طریق flicker / CC BY-NC-ND 2.0)

خبر خوب این است که CCP ویروس به نظر می رسد قادر به تکثیر در داخل سیستم تناسلی مرد است. در سمت تلنگر, این ویروس می تواند همچنان به باقی می ماند در داخل سیستم برای مدت زمان طولانی از آنجایی که سیستم ایمنی بدن نمی تواند به طور کامل در رسیدن به این منطقه و از بین بردن ویروس ها. هر چند پیدا کردن شواهدی از CCP ویروس در دستگاه تناسلی تضمین نمی کند که از آن خواهد شد مقاربتی, دانشمندان هشدار می دهند که احتیاط باید اعمال شود در طول عمل جنسی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چگونه به صحبت کردن با کودکان در مورد مرگ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de