توسط ایگناتیوس SSUUNA

کیگالی رواندا (AP) — بروندی است لگد زدن سازمان بهداشت جهانی, برترین های رسمی در این کشور تنها چند روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری و پس از این که نگرانی در مورد شلوغ تظاهرات سیاسی.

یک وزارت امور خارجه نامه دیده می شود توسط آسوشیتد پرس می گوید که نماینده به بروندی والتر Kazadi Mulombo اعلام شده است شخص غیر قابل قبول و باید ترک شرق کشور آفریقایی روز جمعه. نامه می گوید: سه که کارشناسان نیز باید برود.

این نامه به هیچ توضیحی برای اخراج. با تلفن رسیده و پرسید: برای اطلاعات وزیر خارجه Ezechiel Nibigira آویزان تا شنبه صبح. که نماینده Mulombo نمی بلافاصله در پاسخ به تماس های تلفنی.

روزی که مبارزات انتخاباتی در بروندی آغاز شد در اواخر ماه گذشته تصاویر منتشر آنلاین از شلوغ تظاهرات سیاسی با رئیس جمهور Pierre Nkurunziza در حضور. سر این که آفریقا منطقه messaged سر از آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در مورد آن آفریقا CDC رئیس جمهور گفت:.

آفریقا CDC رئیس جان Nkengasong در روز پنج شنبه به نام بوروندی عمل “تاسف” کرد و گفت هیچ تفاوت باید با گفت و گو به جای اقداماتی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر پاسخ

“ما نمی لوکس از لگد زدن کردن که” او به خبرنگاران گفت:. “این جنگ به دست آورد در یک هماهنگ مد و هماهنگی کلیدی است. ما نیاز مبرم به تخصص است. … ما را تشویق کشورها به انجام کار درست است .”

بروندی 27 تایید موارد coronavirus اما برخی از شهروندان و دیگران مطرح کرده اند و نگرانی که بیشتر وجود دارد. مقامات متهم شده اند کم اهمیت جلوه دادن ویروس و با تکیه بر الهی, حفاظت, در حالی که گروه های حقوق اتهام کثیف شرایط و عدم دسترسی به امکانات قرنطینه.

بروندی است که با استفاده از ویروس محدودیت برای محدود کردن انتخابات ناظران اما گفتن شرق آفریقا منطقه ای بلوک که هر گونه ورود خارجی ها خواهد صورت 14 روز در قرنطینه. انتخابات است و ممکن است 20.

برگزاری یک رای است که اجازه می دهد این ویروس به گسترش می تواند آن را “بسیار دشوار” برای یک کشور شامل آن بعد آفریقا CDC رئیس گفت. “اگر انتخابات انجام شده است که محدودیت فضا برای مردم به گرد هم می آیند آن را OK. اما اگر شما می توانید اطمینان حاصل شود که … سپس آن را در تو قرار داده شما در خطر است.”

بوروندی قبلی انتخابات در سال 2015 موجب مرگبار آشفتگی های سیاسی به عنوان Nkurunziza با موفقیت زد برای سومین دوره است که برخی از گفت: او حق ندارد به دنبال. این بار او را در حال اجرا نیست اما منتقدان را متهم به حزب حاکم را هدف قرار پیشرو حزب اپوزیسیون و حامیان آن پیش از رای دادن.

برخی از ترس بیشتر ناآرامی اگر این انتخابات و نتایج مورد مناقشه بیش از اتهامات تقلب.

این اولین بار نیست بوروندی دولت اخراج یک رسمی سازمان ملل متحد. آن را از یک سال پیش پس از U. N. بارها و بارها نگرانی در مورد قتل و دیگری به اتهام نقض حقوق بشر به دنبال 2015 رای دادن.

بروندی نیز این کشور را ترک دادگاه جنایی بین المللی پس از ICC قضات مجاز رسیدگی به اتهامات دولت-حمایت جرائم از جمله قتل و تجاوز و شکنجه.

___

کارا آنا در ژوهانسبورگ کمک کرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de