نظر شما: با تشکر از کارکنان مادری و خدمات بهداشت خانوادهاز طرف مادری و خدمات بهداشت خانواده’ هیئت مدیره و مدیریت ارشد, من می خواهم به بیان قدردانی صمیمانه به کارکنان پشتیبانی ما کار از خانه و به خصوص ما خط مقدم کارکنان که نشان از تعهد با شفقت به ارائه خدمات و پشتیبانی برای بسیاری از مشتریان ما خدمت هستند.

این حرفه ای اختصاص داده شدهمانند بسیاری از دیگر شجاع مراقبان در سراسر کشور همچنان صادقانه گزارش کار هر روز برای کمک به کسانی که نیاز دارند. که آنها این کار را در چهره این خطرناک بیماری همه گیر و شخصی خود را در معرض خطر است شهادت به تعهد خود را به ما ماموریت مراقبت از. در شروع این بحران و پناهگاه در خانه, بخشنامه, ما در حال حاضر به خوبی آماده برای ادامه خدمت به مشتریان در بیش از 17 WIC (زنان ، نوزادان و کودکان) تغذیه سایت در 16 شهرستان است.

در طول این دشوار و چالش برانگیز از تغذیه نا امنی برای به معنای واقعی کلمه میلیون ها نفر از آمریکایی ها این اطمینان برای ما WIC مشتریان به می دانم که آنها باید دسترسی امن به سایت ما که در آن کارکنان ما آماده است برای دیدار با نیازهای تغذیه ای. مطمئن باشید ما شده اند بسیار مراقب باشند در مصرف هر اقدام احتیاطی برای اطمینان از ایمنی و رفاه مشتریان و کارکنان در این سایت و در تقریبا در هر جنبه از سازمان ما.

ما زنان و زایمان برنامه در دایره مراقبت های سایت در اسکرانتون ما همچنان به ارائه امن و بحرانی دسترسی به اوایل دوران بارداری و پس از زایمان مراقبت های کم درآمد زنان است. ما باید نه از دست رفته به ضرب و شتم در حصول اطمینان از این است که این زنان با وجود شرایط دشوار آنها در صورت تحویل نوزادان سالم در ما شریک بیمارستان مشترک المنافع موسی تیلور. ما نیز همچنان با خیال راحت ارائه در دسترس محرمانه و کیفیت باروری بهداشت و درمان در دایره مراقبت و مراکز دیگر در شبکه مادر بسیاری از موارد با استفاده از فن آوری پزشکی از راه دور. پرستار-خانواده در برنامه مشارکت نیز استفاده از پزشکی از راه دور به طور انحصاری در مراقبت از زنان باردار در اوایل بارداری خود را. مجرب ما صفحه اصلی بازدید از پرستاران ثبت نام شده اند ‘بازدید’ مشتریان خود را عملادوباره به اطمینان حاصل شود که مراقبت از خود باقی مانده است بدون وقفه.

این بی سابقه ای دوره در طول عمر ما به وضوح آزمایش ملت ما توانایی واکنش نشان می دهند و پاسخ به تلاش و شرایطی چالش برانگیز. بسیاری از درس های آموخته شده است از جمله اینکه چگونه سریع ما می تواند ارائه خدمات با استفاده از تکنولوژی است که باید راهنمای ما به آینده است. من می دانم که بسیاری از ما در مورد باید و باید دیده می شود تلویزیون اخبار حساب های قهرمانانه تلاش های ضروری کارگران خط مقدم مانند پزشکان, پرستاران, پزشکی, تکنسین, اولین پاسخ دهندگان و بسیاری دیگر کار به اطمینان حاصل شود که باقی می ماند برای مراقبت با وجود داشتن خود را در راه آسیب است هر روز. همه ما مدیون این افراد عمیقی بدهی قدردانی خواهد شد و هرگز فراموش نکنید که فداکاری آنها در حال ساخت به کمک به دیگران. من می دانم که در مادری و سلامت خانواده, خدمات, همه ما بسیار افتخار و سپاسگزار برای ما خط مقدم کارکنان خود را برای عمل فداکارانه از مراقبت و مهربانی. با هم, ما همه دیدن ما راه را از طریق این بخش با توجه به قهرمانان در خط مقدم در هر روز است.

بت Cox-Saxton

رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت مادر و خانواده خدمات بهداشتی و درمانی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>