W-B منطقه فارغ التحصیلی هنوز ژوئن 5, اما تصویری کار با دانش آموزان آغاز می شود دوشنبه


 Costello

Costello

WILKES-BARRE — Wilkes-Barre منطقه مدرسه منطقه هنوز هم در نظر دارد به برخی از مرتب کردن بر اساس از مراسم فارغ التحصیلی ژوئن 5, و برنامه ریزی برای آغاز تولید از یک تصویری مراسم روز شنبه, سرپرست برایان Costello گفت: سه شنبه شب.

بخشی از این طرح است که به ترتیب به تک تک دانش آموزان در یک مدرسه مرحله به تنهایی در مقابل یک دوربین و سپس ویرایش تمام کسانی که از پیاده روی انفرادی به یک ویدئو در جریان رسمی روز فارغ التحصیلی.

یک مراسم سنتی نیست و کاملا از این سوال آن را فقط اتفاق نمی افتد ژوئن 5, او گفت:. “ما در حال ترک خرما باز تا هفته اول مرداد ماه” به برگزاری برخی از نوع مراسم سنتی.

به دلیل دشواری در انجام هر تصویری با دانش آموزان از مدارس بالا قادر به جمع آوری و تولید تنظیم شده است شروع به دوشنبه. دانش آموزان در حال حاضر به مدارس به صورت جداگانه را انتخاب کنید تا لباس و کلاه و منطقه همچنان به ارائه وعده های غذایی برای خانواده ها در خارج از مدارس. راه اندازی یک زمان برای تک تک دانش آموزان به همین لباسهای خود را و راه رفتن در سراسر مرحله یک سالن خالی برای یک فیلم کوتاه — شاید با یک یا دو پدر و مادر یا قیم مشاهده از راه دور است که یک گام بزرگ است.

کاستلو تاکید کرد هیچ دیپلم خواهد بود به طور رسمی اعطا می تا ژوئن 5. در واقع هیئت مدیره مدرسه هنوز به تصویب فارغ التحصیلی لیست سالانه مورد نیاز است. هیئت برنامه ریزی یک جلسه مجازی برای مه 27 در 6 p. m.

مناطق هر دو به صورت محلی و ایالتی در حال دست و پنجه نرم کردن با شرایط فوق العاده از برگزاری برخی از مرتب کردن بر اساس از فارغ التحصیلی در میان COVID-19 بیماری همه گیر. هانوفر منطقه مدرسه منطقه کار کرده است در یک مراسم فارغ التحصیلی در باغ رانندگی-در — یک ایده در حال اتخاذ شده توسط مناطق در کشورهای دیگر با توجه به گزارش های خبری.

گزینه های دیگر عبارتند مجازی مراسم فارغ التحصیلی و به تاخیر انداختن مراسم تا بعد در تابستان. برک مدارس عمومی کانتی در ایالت کارولینای شمالی است که صحبت کردن در مورد زنده پیاده روی را از طریق مراسم که اجازه می دهد دانش آموزان و چند تن از اعضای خانواده به دنبال یک راه مسیر به داخل و خارج از مدرسه از جمله یک عکس-op راه رفتن در سراسر مرحله.

با توجه به northjersey.com ناب دبیرستان در حال برنامه ریزی چیزی شبیه به آنچه Wilkes-Barre منطقه امیدوار است برای انجام دهید: داشتن سالمندان لباس در لباس و کلاه و پیاده روی به صورت جداگانه در سراسر این مرحله برای یک ویدیو و عکس ویرایش به ارائه شده در مدرسه را در یوتیوب به خود اختصاص داده.

رسیدن به علامت Guydish در 570-991-6112 و یا در توییتر @TLMarkGuydish

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>