کاهش گسترده در شغل و هزینه های قبل از هر تابستان دوباره بجای اول برگشتن

آسوشیتد پرس

شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. زیر تحولات چهار شنبه مرتبط ملی و جهانی پاسخ, محل کار و گسترش ویروس.

________________________

سفر و اوقات فراغت: بوئینگ گفت: این هفته که آن را رفته است یک ماه دیگر بدون کشتی های کروز هستند و از آنجا که تعداد کمی از مردم در حال رفت و آمد به محل کار و یا گرفتن سفرهای جاده ای. سفر جهانی است و نزدیک به یک وقفه.

— یکی از بزرگترین شرکت های گردشگری در جهان است برش 8000 شغل و سعی خواهد کرد به بریده بریده صرف حدود 30٪. مدیر عامل شرکت فریتز Joussen می گویند روز شنبه که بخشی از سرگیری کسب و کار می تواند شروع در ماه ژوئن یا اوایل جولای در مناطق که در آن تست شده است با در نظر گرفتن مکان و یا مناطقی که پاکسازی شده اند توسط دولت.

شرکت استخدام بین 60,000 70,000 و مردم بسته به فصل.

— شش پرچم در حال راه اندازی یک مهمان جدید, رزرو, سیستم است که اجازه خواهد داد که آن را به مدیریت حضور و غیاب روزانه سطوح و جلوگیری از ازدحام در پارک. پیشرفته رزرو از طریق وب سایت این شرکت مورد نیاز خواهد بود برای ورود به پارک. مردم می توانند در لیست انتظار اگر این پارک در ظرفیت. اعضای وفاداری به باشگاه و فصل دارندگان بلیط دریافت اولویت است.

— خطوط هوایی اسکاندیناوی پیوست یک لیست در حال رشد از حامل است که نیاز به مسافران شش ساله و مسن تر به پوشیدن لباس محافظ و ماسک صورت. موارد غیر ضروری مانند مجلات و بالش و پتو و دیگر در دسترس و خدمات غذا است به تعویق افتاد.

مسکن: وجود دارد پیام های مخلوط در مسکن ، فعالیت با افراد کمتری مایل به نشان دادن خانه های خود و یا به آنها نگاه کنید. و 33 میلیون نفر شغل از دست داده اند در این بیماری همه گیر. پرداخت وام مسکن در حال قلم.

— در سه ماهه اول وام مسکن بزهکاری افزایش نرخ 59 اساس امتیاز از سه ماهه قبلی با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن ملی بزهکاری بررسی.

مارینا والش MBA معاون رئیس جمهور از تجزیه و تحلیل صنعت گفت: آن را “یادآور طوفان مربوط 64-اساس-نقطه افزایش دیده می شود در سه ماهه سوم سال 2017 می باشد.”

— برای چهارمین روز متوالی در هفته های کاربردی وام مسکن افزایش یافت, نشان می دهد که بهار خرید فصل ممکن است از دست دادن کامل. و برنامه های کاربردی برای خرید یک خانه شروع به پریدن کرد یک سالم 11 درصد در هفته گذشته با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن.

کسانی که برنامه های کاربردی هنوز هم به شدت پایین از سال گذشته اما شکاف بین 2020 و 2019 به نظر می رسد کاهش. حجم خرید سالانه کاهش 19 ٪ در سال. ماه گذشته آن را پایین 35 درصد است.

طولانی اقیانوس عبور: تجارت جهانی است و در همه گیر حملات تجارت شماره و تخلیه در بنادر است.

— بزرگترین شرکت حمل و نقل انتظار یک چهارم از آن سالانه معمولی حجم از دست رفته خواهد شد این سال است.

دانمارک A. P. Moller-Maersk گفت که چشم انداز خود را برای سال شامل “بالا قطعیت” اهرم رشد بین 1% و 3% قبل از وقوع.

بازار: — بازارهای جهانی سهام در روز شنبه به عنوان سرمایه گذاران نگران خطرات ناشی از بازگشایی اقتصاد از coronavirus خاموش شدن ناگهانی بیش از حد به زودی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر