Safety protocols will keep Darlington Raceway empty for Sunday’s Cup Series race, with no fans in the stands and staffers kept to a minimum. Terry Renna | AP file photo

پروتکل های ایمنی را حفظ خواهد کرد دارلینگتون Raceway خالی برای روز یکشنبه جام سری مسابقه با طرفداران در می ایستد و کارکنان به حداقل نگه داشته شود.

تری Renna | AP فایل عکس

<p>Fox will carry the broadcast of Sunday’s Cup Series race, but the two-man broadcast team will not travel to Darlington and instead call the race from a studio in Charlotte.</p> <p>Carlos Osorio | AP file photo</p>

روباه را حمل پخش از روز یکشنبه جام سری مسابقه اما دو مرد پخش تیم نمی خواهد سفر به دارلینگتون و به جای تماس نژاد از یک استودیو در شارلوت.

کارلوس Osorio | AP فایل عکس

شارلوت, N. C. — جف گوردون فکر همسرش, یک مدل سابق بود شوخی هنگامی که او پرسید: نسکار Hall of Famer به رنگ سفیدی ریشه. او متوجه شد او جدی بود پس از سوم درخواست FaceTimed سبک او به طور منظم و در زمان یک دوره سقوط در مخلوط کردن رنگ.

“کسانی که این نوع از چیزهایی که ما هنگامی که ما در قرنطینه” گوردون گفت. “چیزهایی وجود دارد که شما را به نگه داشتن چسب و با هم به نگه داشتن همه سالم و عاقل. بنابراین اگر داشتن موهای خاکستری تنش او را, پس از آن من خوشحال هستم برای کمک به.”

تنظیمات خود ادامه خواهد داد و چهار نسکار رزومه خود برنامه در دارلینگتون Raceway در کارولینای جنوبی است. گوردون در حال حاضر در فصل پنجم به عنوان بخشی از Fox Sports’ پخش تیم نمی خواهد در این مسیر است. او و مایک شادی خواهد شد و فراخوان این مسابقه از یک استودیو در شارلوت و ریگان اسمیت خواهد بود که تنها در پیگیری خبرنگار در پخش, تیم, کار چاله. لری McReynolds یک تحلیلگر خواهد شد و همچنین از شارلوت استودیو.

نسکار است l imiting تعداد زیادی از مردم در این مسیر تنها به آن ضروری به رقابت و پخش مسابقه تا فاکس را به طور چشمگیری کاهش می یابد و فهرست و استفاده از سرعت بالا سفارشی-ساخته شده از هواپیماهای بدون سرنشین است که می تواند ارائه دهد بیشتر دیدگاه های بیش از حد معمول از طرفداران نخواهد بود در می ایستد. روباه تیم است که هنوز نهایی آن رویکرد اما انتظار برای استفاده از پیام های فوری با خدمه به اینسو انسو جمع کردن اطلاعات حساس گوردون و شادی باید به درستی تماس یک مسابقه.

گوردون و شادی صرف دو ماه گذشته خواستار iRacing حوادث از یک استودیو به طوری که آنها باید برخی از تجربه با رادیو و تلویزیون از راه دور. هنوز هم آنها خواهد بود winging برخی از چیزهایی که آنها وفق دهند به تماشای مسابقه در مانیتور به جای توصیف آنچه اتفاق می افتند درست در مقابل آنها را در مسیر.

“من فقط هیجان زده است که این فرصت وجود دارد برای نسکار و پرتابی” گوردون آسوشیتدپرس گفت. “ما همیشه مقايسه ورزشی ما به دیگران است اما در حال حاضر ما واقعا واقعا بحث در مورد منحصر به فرد از ورزش ما و ویترین است که به دلیل این چیزی است که به ما این فرصت زمانی که سایر رشته های ورزشی در حال رفتن به تعویق افتاد.

“موتورسواری خوش شانس است که این فرصت است. من بیشتر هیجان زده برای دیدن که در عمل, اما من فکر می کنم همه عصبی است. به طور معمول در یک broadcast ما عمل ما باید مقدماتی ما به کار برخی از چیزهایی که. این است برای رفتن به “رونق” فقط مانند رانندگان و تیم های. آنها در حال رفتن به در ماشین و رها کردن پرچم سبز و آن است و برای ما آن است که رفتن به همان چیز است.”

نسکار بازگشت انجام خواهد شد فقط در یک روز با مقدماتی و شیوه لغو شد برای تثبیت برنامه. یک قرعه کشی تصادفی استفاده خواهد شد برای کمک به تنظیم این زمینه در دارلینگتون — موقعیت 1-12 خواهد شد که توسط تصادفی از قرعه کشی تیم ها در آن موقعیت صاحب امتیاز و پس از قرعه کشی تیم ها در موقعیت های 13 تا 24 و در نهایت قرعه کشی یکی دیگر از تیم های رتبه بندی بین 25 و 36. نهایی چهار اسلات را به غیر اجاره تیم ها بر اساس سفارش از صاحب امتیاز.

این رشته را می توان منجمد برای رقابت احتیاط در دامان 30 و تنها بالای 20 خودرو خواهد شد مجاز به گودال که در دامان. 20 سایر ماشین ها خواهد گودال در دامان بعدی.

گوردون چهار بار قهرمان نسکار رتبه سوم را در همه زمان پیروزی تحسین رویکردهای جدید این تحریم بدن است که مصرف آن را به عنوان تلاش برای راه اندازی مجدد این فصل است. وجود حداقل دو شنبه شب مسابقات آینده با زمینه مارس 20 در دارلینگتون مجموعه با به پایان رساندن منظور از نژاد روز یکشنبه — با یک پیچ و تاب: بالا 20 finishers یکشنبه خواهد بود معکوس برای روز شنبه را با صف شروع.

با خیلی اتفاق می افتد و نسکار اول بودن مهم ورزشی لیگ با تلویزیونی در سراسر کشور, رویداد, Gordon به رسمیت می شناسد مسئولیت او و شادی باید به مجموعه ای از تن است. گوردون بود یک راننده نسکار مسابقه اول پس از حملات یازدهم سپتامبر ، حملات 11 در سال 2001 زمانی که دیل Earnhardt جونیور برنده در دوور دلاور و تنظیم یک تصویر نمادین برای ملت با تکان دادن پرچم آمریکا را از پنجره خود را در طول خود را جشن.

“این منحصر به فرد و به چالش کشیدن بار و من امیدوارم که مردم که لحن در حال تنظیم زیرا آنها تشخیص اهمیت است که ورزش در بازی ما هر روز زندگی” گوردون گفت. “من فکر می کنم آن را نشان می دهد امید است. من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از چشم در این رویداد برای دیدن چگونه آن را به بازی و چگونه آن را قادر به ادامه و بعد از این که این چه معنی برای کشور ما به عنوان مردم در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه آنها در حال رفتن برای بازگشت به کار و یا عادی و یا مدرسه و چه زندگی است که به مانند سال آینده. اگر یک رویداد ورزشی مانند این اتفاق می افتد پس چه گام بعدی چیست؟”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de