پنسیلوانیا AG باز می شود جنایی پروب به خانه های سالمندان

By علامت گذاری به عنوان SCOLFORO مارک لوی و مایکل RUBINKAM

HARRISBURG, Pa. (AP) — پنسیلوانیا بالا دادستان باز کرده است تحقیقات جنایی را به چند خانه های پرستاری در میان شیوع کروناویروس که کشته 2,600 ساکنان خانه های سالمندان و دیگر امکانات که برای مراقبت از افراد مسن بیش از دو سوم از دولت تلفات خود را اعلام کرد که روز سه شنبه.

دفتر دادستان کل نمی گویند که چگونه بسیاری از امکانات آن در حال بررسی است و یا فاش کردن نام خود و یا ارائه هر گونه اطلاعات دیگر در مورد خاص ندارد. به طور کلی دفتر دادستان کل است صلاحیت در رفتار جنایی غفلت است.

“ما را نگه پرستاری امکانات و مراقبان با عنوان جرم جنایی پاسخگو اگر آنها موفق به درستی ارائه مراقبت به عزیزان ما” دادستان کل جاش شاپیرو گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “در حالی که ما ادای احترام و قدردانی از خانه سالمندان کارکنان در خط مقدم در طول این همه گیر ما نمی خواهد تحمل کسانی که بدرفتاری سالمندان ما و شکستن قانون است.”

او گفت: “active تحقیقات جنایی” در حال جریان است.

آدم Marles, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت LeadingAge PA که نشان دهنده صدها نفر از غیر انتفاعی خانه های سالمندان ایالت گفت: “ما همچنان به حمایت از اعضای ما خود را در مقابل خط کارگران و ساکنان در هر بررسی است.”

تسهیلات مراقبت دراز مدت تلاش کرده اند برای ماه شامل coronavirus. این ویروس به بیمار در مورد 12,000 ساکنان 540 پرستاری و مراقبت های شخصی, خانه, حسابداری برای حدود یک پنجم از دولت را تایید عفونت با توجه به بخش بهداشت و درمان. گارد ملی اعزام شده است به بیش از ده خانه با شیوع شدید.

یکی از بدترین است در برایتون توانبخشی و مرکز سلامتی در شهرستان بیش از حد در نزدیکی مرز اوهایو که در آن ده ها تن از مردم کشته شده اند و وزارت بهداشت و درمان نصب شده به طور موقت مدیر.

شاپیرو دخالت می آید به عنوان دولت از رژیم صهیونیستی است. تام Wolf — خود را در زیر آتش برای مدیریت آن از خانه سالمندان بحران — رول یک برنامه شروع به جهانی coronavirus تست در خانه های سالمندان و دیگر امکانات که ارائه مراقبت از سالمند.

خانه های پرستاری بلند گفت: آنها نبوده است قادر به انجام به اندازه کافی تست تشخیصی را به سرعت شناسایی و جداسازی بیماران و کارکنان که ویروس. آنها می گویند تست بسیار مهم است زیرا مردم می تواند گسترش ویروس بدون دانستن آنها آن را داشته باشد.

جدید وزارت بهداشت هدایت را تشویق می کند که در آن امکانات COVID-19 در حال حاضر برای تست همه ساکنان و کارکنان اینکه آیا یا نه آنها باید علائم این بیماری است. خانه های سالمندان و بدون هر گونه شناخته شده عفونت ویروس باید تست 20 درصد از ساکنان هفتگی هدایت می گوید. تست مورد نیاز خواهد بود برای ساکنان بازگشت به خانه پرستاری از بیمارستان است.

به وزیر بهداشت دکتر راشل لوین گفت: کمبود تست لوازم قبلا نظارت تست در خانه های سالمندان غیر ممکن است. اما او وجود دارد گفت: در حال حاضر تعداد کافی از آزمون اجازه می دهد تا برای این تست از هر ساکن و عضو هیات. این تست را به عنوان سیستم هشدار زودهنگام او گفت:.

“این تلاش ما را در یک تصویر واضح تر از میزان شیوع بیماری در خانه های پرستاری و شروع به سر در متوقف کردن آنها را” او گفت:.

در دولت سنا سناتور به اتفاق آرا تصویب قانون برای هدایت $507 میلیون از پنسیلوانیا 4 میلیارد دلار سهم اضطراری فدرال کمک برای کمک به خانه های پرستاری خدمات مراقبت در منزل و دیگر خدمات برای سالمندان جذب coronavirus-هزینه های مربوط.

مجلس نمایندگان می تواند این لایحه در اوایل روز شنبه سخنگوی خانه رهبر اکثریت Bryan کاتلر, R-لنکستر گفت.

مستقل بهداشت ، جان Yudichak از Luzerne County استقبال تست اما گفت: گرگ دولت شده است به مراتب بیش از حد آهسته به عمل می کنند.

“در حالی که کشورهای دیگر بودند ramping تا تست در خانه های پرستاری و شفاف در اعطای دسترسی به مکان مورد COVID-19 مرگ و میر اتفاق می افتد و در آن امکانات پنسیلوانیا خانه های سالمندان شده بود را فراموش کرده در مورد ما در جنگ علیه COVID-19 او گفت:” در یک بیانیه نوشته شده است. “نه هفته بدون قوی طرح به مراتب بیش از حد طولانی است.”

وزارت بهداشت و درمان در همین حال گزارش شده بیش از 800 ویروس جدید عفونت در روز سه شنبه و 75 جدید مرگ و میر.

به طور کلی ویروس به بیمار در مورد 58,000 مردم است. ایالت تلفات رسیده است 3,806.

در دیگر پنسیلوانیا همه گیر تحولات:

___

COVID-19 دارو

دولت وزارت بهداشت روز سه شنبه گفت که آن را دریافت کرده است 1,200 دوز دارو با وعده در کاهش COVID-19 و ارسال آن به 51 بیمارستان در پنسیلوانیا است.

بیمارستان که دریافت خواهد کرد اولین محموله از remdesivir مشخص شد بر اساس تعداد COVID-19 بيمار و شدت آن دسته از بیماران بیماری های این اداره گفت.

Remdesivir داده شده است به صورت داخل وریدی یک بار در روز تا 10 روز بخش گفت.

غذا و دارو صادر اضطراری با استفاده از مجوز برای دارو پس از نتایج اولیه از دولت حمایت مطالعه نشان داد که remdesivir کوتاه زمان برای بازیابی 31 درصد یا حدود چهار روز به طور متوسط برای بستری COVID-19 بيمار.

این دارو همچنین ممکن است کمک به جلوگیری از مرگ و میر, اما این اثر هنوز به اندازه کافی بزرگ برای دانشمندان برای اطمینان می دانم.

هیچ مواد مخدر در حال حاضر مورد تایید FDA برای درمان COVID-19 و remdesivir هنوز هم نیاز به تایید رسمی. این دارو دارای عوارض جانبی از جمله پتانسیل التهاب کبد است.

با اینحال موسسه ملی بهداشت, Dr. Anthony Fauci گفته remdesivir را تبدیل به یک استاندارد جدید برای مراقبت به شدت بیمار COVID-19 بيمار.

___

گارد ملی

پنسیلوانیا گارد ملی می گوید: برخی از پرسنل بیمار هستند با COVID-19 از جمله کسانی که قرارداد این ویروس است که باعث بیماری در حالی که مستقر شده اند.

سخنگوی گارد سرهنگ سرهنگ کیت Hickox گفت: آژانس کمک کرده است تا 13 مراقبت دراز مدت امکانات در پاسخ به این بیماری همه گیر.

آن را تقریبا غیر ممکن است بدانید که چگونه گارد سربازان بیمار شد گفت: در توصیف این تعداد به عنوان نسبتا پایین با توجه به آنچه آنها انجام شده است.

Hickox گفت که پزشکی کارکنان کمک کرده اند در نه امکانات و آموزش های انجام شده در پنج تا از آنها را. نگهبان است نه افشای لیست خانه های پرستاری و مکان های مشابه شده اند کمک.

تلاش شده است شامل بیش از 180 پزشکی کارگران عمدتا با کمک نسبتا کمتر بیمار ساکنان بنابراین امکانات خود کادر پزشکی می تواند تمرکز که در آن بیماران به آن نیاز دارید بیشتر.

دیگران با گارد در حال ارائه کمک لجستیکی تمیز و آموزش از تسهیلات کارکنان در استفاده از شخصی دنده محافظ و ضد عفونی, Hickox گفت.

همه اعضای قرنطینه می شوند و مورد آزمایش قرار زمانی که در معرض خطر ماموریت های تکمیل شده او گفت:.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر