همه گیر می لرزد همکاری بین وال استریت و CCP

رشد بی اعتمادی نسبت به دولت چین را از دست داده و CCP شیوع ویروس باید سریع وال استریت به تجدید نظر معامله با چین, صندوق های تامینی مدیر Kyle باس می گوید. باس به تازگی اظهار داشت که: “آمریکایی ها عادی در حال شروع به درک که دولت چین است و نه قابل اعتماد آنها دوستان ما و یک نفر می تواند آنها را بدانند به ما مورتال دشمن و به زودی وال استریت رابطه است که رفتن به تغییر دهید. و من فکر می کنم این اتفاق می افتد در حال حاضر.”

این مالی واشدن?

به عنوان همه گیر در ادامه به انتقام ویران کردن بر مردم و اقتصاد در سراسر جهان است که علاوه بر اختلال در عرضه جهانی زنجیر را مجبور کرده است تا شرکت ها به دنبال راه هایی برای کاهش وابستگی خود را در چین به عنوان یک تولید پایه. بنابراین روند “جدا” از چین کمونیست رژیم است که شتاب. اما آن باقی مانده است دیده شود که آیا آمریکا موسسات مالی شروع خواهد شد disengaging با رژیم.

وال استریت را حفظ کرده است و یک رابطه همکاری نزدیک با چین است که کمک به توسعه اقتصادی چین. پکن ‘s اخیر حرکت به باز کردن بخش مالی آن به این معنی است که وال استریت بعید است برای خلاص از چین هر زمان به زودی. در ماه مارس مورگان استنلی و گلدمن ساکس شد آخرین بانک های خارجی برای دریافت چینی مصوبات قانونی را به اکثریت سهام در اوراق بهادار چینی سرمایه گذاری مشترک.

As the pandemic continues to wreak havoc on people and economies worldwide, that plus the disruption to global supply chains has forced companies to look at ways to reduce their dependence on China as a manufacturing base. (Image via pixabay / CC0 1.0)

به عنوان همه گیر در ادامه به انتقام ویران کردن بر مردم و اقتصاد در سراسر جهان است که علاوه بر اختلال در عرضه جهانی زنجیر را مجبور کرده است تا شرکت ها به دنبال راه هایی برای کاهش وابستگی خود را در چین به عنوان یک تولید پایه. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

طمع بازار چین

حتی به عنوان چینی رژیم کمونیستی نشده انجام آن تعهد به باز کردن آن بانکداری پس از پیوستن به سازمان تجارت جهانی (WTO) در سال 2001 بانک های خارجی “باید با اینحال سخت کار می کرد برای گرفتن یک تکه از بازار چین گفت:” فرانک شیه استاد برای دانشکده مدیریت بازرگانی در دانشگاه کارولینای جنوبی ایکن.

برخی از شرکت های غربی را استخدام بستگان مقامات چینی در تلاش برای برنده شدن در کسب و کار در چین است. در سال 2016 جی پی مورگان چیس موافقت به پرداخت US$264 میلیون دلار جریمه پس از استخدام خانواده و دوستان بالا-سطح مقامات چینی برای به دست آوردن دسترسی به بانکداری معاملات — عملی که نقض آمریکا رشوه خواری ، کردیت سوئیس و دویچه بانک همچنین پرداخت جریمه بزرگ برای ایالات متحده تنظیم کننده برای شیوه های مشابه.

موارد جعلی حسابداری در شرکت های چینی با ایالات متحده ذکر شده Luckin قهوه اینکه آخرین مشخصات بالا رسوایی نیز نیست منصرف سرمایه گذاری شرکت های شیه گفت. “من فکر می کنم آنها می دانند که بسیاری از [چینی] شرکت های جعلی هستند و بسیاری از شرکت ها هستند مطیع قوانین مالی, گزارش, قوانین و قواعد حسابداری,” او گفت:.

کور سود

باس لعنتی ایالات متحده شرکت های مالی و شرکت ها برای نادیده گرفتن حزب کمونیست چین را به نقض حقوق بشر در تعقیب بازار چین است. “و در عین حال افرادی مانند استون نمی توانید صبر کنید برای سرمایه گذاری دلار دیگر در چین است.” باس ادامه داد: “شما می دانید چرا ؟ چرا که آنها فقط اجازه دهید پول کور ، به آشکار نقض حقوق بشر شاید یکی از مهمترین و استبدادی رژیم [که] تا کنون زندگی می کردند. این دیوانه است.”

Bass blasted U.S. financial firms and companies for ignoring the Chinese Communist Party’s human rights abuses in pursuit of the Chinese market. (Image: pixabay / CC0 1.0)

باس لعنتی ایالات متحده شرکت های مالی و شرکت ها برای نادیده گرفتن حزب کمونیست چین را به نقض حقوق بشر در تعقیب بازار چین است. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

ما اقدام

باس می گوید که این اولین گام به سمت اصلاح وضعیت خواهد بود به چینی, شرکت های پذيرفته شده در بورس سهام ایالات متحده باز خود را در ممیزی کتاب به ایالات متحده تنظیم کننده. هر شرکت است که می خواهد به لیست در ایالات متحده آمریکا — صرف نظر از آن که از چین یا از هر جای دیگری در جهان — شما باید به پایبندی به استانداردهای همان آمریکا-شرکت های ذکر شده انجام دهید و یا در صورت delisting. “اجازه دهید فقط سطح زمین بازی — که نه تنبیهی.”

ایالات متحده عمومی صندوق های بازنشستگی نیز تحت افزایش نظارت های خود را به دلیل سرمایه گذاری در شرکت های چینی از جمله کسانی است که حمایت از رژیم نظامی و جاسوسی و نقض حقوق بشر. در سال های اخیر, جهانی, شاخص سهام ارائه دهندگان مانند MSCI و FTSE اضافه شده چینی سهام خود را جهانی و بازارهای در حال ظهور شاخصهای اجازه می دهد میلیاردها دلار از سرمایه گذاری در ایالات متحده به جریان به چینی سهام.

یکی از این شرکت ها در شاخص MSCI شاخص چینی تجهیزات نظارت ساز Hangzhou Hikvision Digital Technology که قرار داده شده در ایالات متحده تجارت لیست سیاه در سال گذشته به دلیل شرکت فناوری مورد استفاده قرار گرفت برای سرکوب مسلمانان اویغور در چین غربی سین کیانگ منطقه است.

“این کاملا دیوانه برای ما نظامی و کارمندان فدرال به طور غیر مستقیم کمک به چین عملیات نظامی — و آنچه بدتر است این است که تقریبا همه این افراد به طور کامل غافل از این وضعیت” Rep. مایک والس (R-Fla.) گفت: در آوریل 24, بیانیه.

ترجمه شده توسط یوسف وو و edited توسط هلن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

ساخته شده در هند: هند به دنبال وو 1,000 شرکت های دور از چین

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر