توسط جیم سالتر

اوفالن, Mo. (AP) — میسوری در حال حرکت پیش رو با برنامه ای برای اجرای یک مرد در هفته آینده برای کشتن یک تریلر پارک اپراتور نزدیک به سه دهه پیش با وجود جدید نگرانی در مورد کلید شواهدی وجود دارد که منجر به محکومیت خود را.

, 64, برنامه ریزی شده است به مرگ با تزریق سه شنبه برای کشتن 81 ساله Gladys Kuehler در سال 1991. او مورد ضرب و شتم تجاوز جنسی و چاقو بیش از 50 بار در شهر پاریس و در نزدیکی اسپرینگفیلد. اعدام خواهد بود که برای اولین بار در آمریکا پس از

سه منصفه درگیر در بارتون 2006 محاکمه در حال حاضر ابراز سوء ظن بر اساس جدید خون ترشح شواهد بارتون وکیل فرد Duchardt جونیور گفت. NAACP و Missourians برای جایگزین مجازات اعدام فرستاده شده بیش از 5000 امضا طومار شنبه به کالیفرنیا ، مایک Parson, اصرار او را به اعطای عفو.

پارسونز سخنگوی Kelli جونز گفت: فرمانداری پیش بینی که اعدام خواهد شد رفتن به عنوان برنامه ریزی شده. او کاهش یافته است نظر بیشتر.

Duchardt همچنین تجدید نظر در حال بررسی در دادگاه فدرال.

کلید بارتون اعتقاد بود خون بود که بر روی لباس خود را. Duchardt گفت: خون وجود دارد پس از بارتون و دیگران در بر داشت Kuehler مرده است.

یک خون ترشح کارشناس حفظ بارتون دفاع تیم به این نتیجه رسیدند که ضارب را داشته اند به مراتب بیشتر خون بر لباس خود را. Duchardt گفت: سه منصفه به تازگی امضا گواهی حسن تماس با شواهد جدید “قانع کننده” و گفت: این امر تحت تاثیر خود مشورت. داوران مباشر گفت: بر اساس شواهد و او می شده اند “ناراحت کننده” معرفی اام.

Duchardt گفت که او در تلاش است برای رسیدن به دیگر بازمانده منصفه اما coronavirus خاموش کند شده است که تلاش و ایجاد دیگر مسائل تدارکاتی. برای مثال با ساختمان های عمومی بسته اعضای بارتون دفاع تیم مصاحبه دو منصفه در یک پارکینگ, او گفت:.

“آنها نیاز به فریاد بیش از یک طوفان باد اجتماعی فاصله فاصله را امتحان کنید و بحث در مورد هر یک از این مسائل” Duchardt گفت.

با توجه به کوروناویروس. تگزاس ملی رهبر اعدام, تاخیر شش تزریق کشنده. تنسی دیوان عالی کشور نقل مکان کرد و یک سال بعد و اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine منتقل برخی 2022.

میسوری اعدام خواهد شد و در زندان در Bonne Terre حدود 60 مایل (97 کیلومتر) در جنوب شهر St. Louis. هیچ تایید coronavirus موارد گزارش شده وجود دارد. Missouri Department of Corrections سخنگوی کارن Pojmann گفت: هر کس وارد زندان خود را در دماهای بررسی و ارائه خواهد شد چهره پوشانده اند.

هیچ شهود بارتون یا قربانی قصد شرکت Pojmann گفت. هشت شاهدان برای دولت از جمله خبرنگاران دعوت شده اند. یک آسوشیتد پرس گزارشگر برنامه به میان شهود.

Pojmann گفت: دولت شاهد خواهد بود تقسیم به سه اتاق. “در این مرحله پیش بینی ما با داشتن بیش از دو شاهد در هر اتاق,” او گفت:.

پرشن مجاز غیر ضروری کسب و کار و موسسات با محدودیت در اندازه جمعیت و اجتماعی فاصله مورد نیاز است. سنت لوئیس شهر و شهرستان در حال تاخیر در بازگشایی تا هفته آینده.

بارتون مورد بوده است تا در دادگاه برای سال با توجه به mistrials تجدید نظر و لغو دو اعتقادات. او را حفظ کرده است و بی گناهی خود را در سراسر.

بارتون اغلب زمان صرف شده در mobile home park که Kuehler اداره می شود. او با نوه اش و همسایه در شب Oct. 9, 1991 زمانی که آنها او را مرده در اتاق خواب خود را.

پلیس متوجه آنچه به نظر می رسد لکه های خون در بارتون لباس و آزمایش DNA تأييد شد Kuehler است. بارتون گفت: این لکه ها باید رخ داده است زمانی که او کشیده Kuehler نوه دور از بدن است. نوه اولین بار تایید کرد که حساب اما شهادت دادند که بارتون هرگز آمد به اتاق خواب. یک خون ترشح متخصص در بارتون دادگاه گفت: سه لکه کوچک به احتمال زیاد ناشی از “تاثیر” چاقو.

در دادگاه جدید براده Duchardt اشاره به نتايج لارنس رنر که مورد بررسی قرار بارتون لباس و کفش. رنر به این نتیجه رسیدند قاتل را داشته اند به مراتب بیشتر لکه های خون.

در آوریل میسوری دیوان عالی کشور را تکذیب کرد بارتون درخواست برای یک جلسه جدید. Duchardt همچنین استدلال می کند که بارتون بی کفایت اجرا شود چرا که او دچار آسیب مغزی به عنوان یک نوجوان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de