Michael R. بلومبرگ: برای راه اندازی مجدد کسب و کار محافظت از کارگران

متحده است که در حال بازگشایی اقتصاد خود را حتی به عنوان موارد COVID-19 هنوز هم در حال افزایش هستند و تهدید ساکنان خود را دارند و کل کشور است. اما آنها نیز در حال اجرا به دو چالش هایی که تمام متحده روبرو خواهد شد: کارمندان نمی خواهید به بازگشت به کار اگر آنها از ترس قرار گرفتن در معرض به کروناویروس در کار و کارفرمایان نمی خواهید برای دریافت شکایت کرد اگر کارگران خود را و یا مشتریان در نهایت بیمار است. هر دو نگرانی های معقول هستند و هر دو می تواند باعث فلج اقتصاد مگر اینکه کنگره در مراحل.

آن را ضروری است که شرکت ها را از اقداماتی که برای حفاظت از کارکنان خود را در عین حال آنها در حال گرفتن کمی فدرال راهنمایی در آنچه که دقیقا به معنی. حتی کسانی که به هر تصور احتیاط با این حال خواهد شد در صورت بی سابقه ای مسئولیت نگرانی های است که می تواند فلج سرمایه گذاری و جلوگیری از آنها را از rehiring کارگران ممکن است آنها گذاشته یا furloughed.

برای محافظت از کارکنان دولت فدرال طرح باید دقیقا چه پادمان شرکت ها باید با در نظر گرفتن حداقل — و در همان زمان ارائه یک حقوقی بندر امن برای کسانی است که اتخاذ و آنها را دنبال کنید.

ما می دانیم که محل بالقوه باغ برای کوروناویروس. در اوایل ماه آوریل بیش از 9000 آمریکایی مراقبت های بهداشتی کارگران در حال حاضر پایین آمده با COVID-19. حداقل 170 گوشت-گیاهان پردازش به حال شیوع به عنوان جمعه, آلوده کردن 11,500. کارمندان و صندوقداران شده اند به طور مشابه ضربه سخت. به عنوان جهان بازگشت به کار این اعداد قطعا بدتر.

در همین حال صدها نفر از دعاوی مربوط به این ویروس در حال حاضر شده است در زمینه هدف قرار دادن مدارس و خطوط کروز خرده فروشان و بیشتر. کلاس اقدام مناسب از مشتریان و یا شبه جرم-قانون ادعا می کند از کارگران می تواند از تحمیل بار سنگین بر شرکت در یک زمان زمانی که آنها در حال تلاش برای شناور باقی می ماند و هنگامی که ورشکستگی معنی خواهد بود حتی بیشتر از دست دادن شغل و حتی بالاتر از بیکاری است.

در سراسر کشور, مقیاس, این لباس می تواند اعمال اقتصادی قابل توجهی هزینه ایجاد مداوم و عدم اطمینان برای کسب و کار مانع از سرمایه گذاری مورد نیاز و به طور بالقوه باعث تولید تنگناها در صنایع است که ضروری است به این کشور را بازیابی. کنگره باید عمل کنند و به زودی.

ایجاد یک امن-بندر ترتیب که incentivizes کارفرمایان به مراحل خاص کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود محل امن هستند. برای واجد شرایط شرکت می تواند نیاز به ارائه کارکنان با تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و دستکش — و مهم دیگر اقدامات احتیاطی در برابر عطف جمله به عنوان ضد عفونی محل های کار انعطاف پذیر ارائه بیمار-ترک سیاست ها و اعمال اجتماعی-فاصله اقدامات کارگران و مشتریان. کسب و کار است که قادر به دنبال دستورالعمل مشخص شده هنوز هم می تواند مسئول برگزار می شود در دادگاه.

هر دو کارکنان و کسب و کار خود را بهره مند از این طرح. کارگران را حمایت بهتر و امن تر شرایط و حقوقی مراجعه اگر کارفرمای خود عمل تسامح. شرکت های بازیگری در ایمان خوب می تواند احساس اعتماد به نفس بیشتری باز کردن درهای خود را. و با اتخاذ بهترین شیوه و تغییر هنجارهای اجتماعی برای بهتر آنها کمک خواهد کرد که سرعت گسترش ویروس.

کنگره نیز باید در نظر مراحل اضافی برای کمک به کارگران و کسب و کار. به عنوان مثال:

قانونگذاران باید با ایجاد یک صندوق عمومی برای کارکنان در بخش صنایع مشابه به ملی واکسن آسیب جبران برنامه برای کمک به آنها را اگر آنها بیمار در کار است. کنگره نیز باید در نظر گسترده تر بیکاری-برنامه بیمه برای کارگران که در خصوص بالا خطر ابتلا به کروناویروس و اجازه می دهد تا شرکت ها برای ارائه مالیات پاداش — hazard pay — برای کسانی که نیاز به در سایت در طول بحران.

با بسیاری از کسب و کارهای کوچک در حال حاضر در معرض خطر بسته شدن کنگره باید به ارائه مزایای مالیاتی و یا کمک های دیگر برای کمک به آنها در تامین هزینه های گرفتن اقدامات حفاظتی. آن را نیز باید اصلاح بهداشت-قوانین حفظ حریم خصوصی که ممکن است منع کارفرمایان از تایید اگر کارگران بوده است آلوده به ارزیابی این که آیا آنها در معرض خطر بالا در کار و یا ردیابی تماس های خود را در محیط کار. این قوانین هر چند حسن نیت در حال حاضر به طور بالقوه بسیار خطرناک است.

تا زمانی که یک واکسن کشف شده است تولید شده و در دسترس همه, این نوع از حس مشترک اقدامات لازم خواهد بود برای محافظت از کارگران آمریکایی — و برای کمک به شرکت های آمریکایی برای زنده ماندن استخدام کارکنان و اقتصاد ما در حال حرکت دوباره.

Michael R. بلومبرگ ، شهردار سابق شهر نیویورک و یک سفیر جهانی برای سازمان جهانی بهداشت است و موسس و صاحب اکثریت بلومبرگ LP شرکت مادر خبری بلومبرگ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>