کوبه برایانت آکادمی ورزشی بازنشسته “مامبای” نام مستعار

توسط استفانی DAZIO و تیم رینولدز

لس آنجلس (AP) — جنوب کالیفرنیا آکادمی ورزشی که قبلا متعلق به همکاری با اتحاد بازنشسته خود را در “مامبای” نام مستعار و rebranded خود را نزدیک به چهار ماه پس از بسکتبال آیکون مرگ در سقوط یک هلیکوپتر.

برایانت او 13 ساله دختر و هفت نفر دیگر کشته شدند Jan. 26 به عنوان آنها پرواز به مسابقات بسکتبال در Mamba آکادمی ورزشی.

هزار اوکس مبتنی بر تسهیلات گفت: آن را به نام اصلی خود را از آکادمی ورزشی. تاسیس شد و در سال 2016. برایانت که صرف 20 فصل با لس آنجلس لیکرز و کمک به حق رای دادن برنده پنج NBA پیوست و در سال 2018 است.

بازی ها بودند که بازی در آکادمی هنگامی که خبر شکست برایانت مرگ است. بازیکنان بلافاصله متوقف شد و بسیاری از مردم در ورزشگاه پشت سر هم به اشک وقتی گفت که برایانت سرنشین هلیکوپتر سقوط کرد.

آکادمی تحت بررسی است به عنوان یک پایگاه برای, NBA, minor league برنامه ای است که ارائه خواهد شد یک سال از آماده سازی و خاموش کردن دادگاه برای برخی از بازیکنان نخبه که تصمیم به دور زدن کالج اما هنوز واجد شرایط برای NBA پیش نویس است.

برایانت تنها بازیکن NBA به تیم خود را بازنشسته دو عدد به افتخار او. او انتخاب شده بود در ماه گذشته برای یادبود مشاهیر بسکتبال سالن از شهرت. یک مراسم برنامه ریزی شده برای اواخر ماه اوت هر چند این ممکن است با تاخیر حداقل تا ماه اکتبر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

برایانت, شرکت تولید Granity استودیو باقی مانده است فعال پس از مرگ او. آخرین کتاب کودکان منتشر شده توسط برایانت شرکت ماه گذشته — — او شد پنجم کتاب برای رسیدن به شماره 1 در نیویورک تایمز’ لیست بهترین فروشنده.

سقوط هلیکوپتر همچنان تحت تحقیقات ملی ایمنی حمل و نقل.

در ماه فوریه برایانت بیوه, ونسا برایانت شکایت کرد و مستغلات از خلبان Ara Zobayan و منشور شرکت که متعلق به هلیکوپتر جزیره اکسپرس. او ادعا کرد Zobayan شکست خورده “به استفاده از مراقبت معمولی در خلبانی هواپیمای موضوع” و اتهام سهل انگاری.

روز جمعه Zobayan برادر برگ Zobayan گفت: در یک دادگاه پرونده که کوبه برایانت می دانستم که خطرات ناشی از هلیکوپتر پرواز و بازماندگان نیست به عنوان خسارت از خلبان و مستغلات t گزارش شده است.

ونسا برایانت در هفته گذشته ثبت یک ادعا — پیشرو به طرح دعوی در دادگاه — در برابر لس آنجلس کلانتر پس از نمایندگان متهم به اشتراک گذاری . این ادعا برای اولین بار گزارش شده توسط ; بررسی به نمایندگان’ عکس در ابتدا منتشر شده .

بازماندگان قربانیان سقوط سارا چستر و دخترش Payton شکایت دوشنبه در برابر شرکت هلیکوپتر و خلبان و مستغلات. خانواده های دیگر قربانیان قبلا ثبت پرونده های حقوقی.

___

رینولدز گزارش از میامی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر