مرگ پایان اجتناب ناپذیر در تمام طول زندگی. هیچ کس با فرار از آن است. به عنوان بزرگسال, بسیاری از ما آمدن به شرایط با این واقعیت و محدودیت های ما مرگ و میر. اما آنچه در مورد بچه ها ؟ اگر چه مورد علاقه خود پدر بزرگ و یا حیوان خانگی می میرد و آنها قادر به پردازش مفهوم مرگ ؟ حال شما باید به بحث در مورد این موضوع حساس و مطمئن شوید که فرزندان خود را قادر به تحمل مرگ عزیزان خود.

داشتن بحث

اولین چیزی که شما نیاز به یاد داشته باشید این است که به بیمار می شود. “اگر کودک آماده نیست به بحث در مورد مرگ, مفید ترین گام این است که صبر کنید تا زمانی که آنها آماده هستند. اجازه دهید که کودک می دانم که شما در حال آماده به صحبت کردن با آنها را هر زمان که آنها آماده به انجام این کار. وادار کردن اطلاعات معمولا در نتیجه خشم و بی اعتمادی و فاصله عاطفی از دیگران است. انتظار تا زمانی که کودک آماده است برای رسیدگی به این وضعیت اجازه می دهد برای ارتباط بهتر” با توجه به استنفورد سلامت کودکان.

زمانی که کودک آماده است صادقانه و مستقیم با آنها. نه بحث در استعاره یا خارق العاده در نظر. بسیاری از مردم تمایل به گفتن به کودکان است که مرده ها در “مکانی بهتر است.” اگر کودک پس از آن تصمیم می گیرد که خودکشی بهترین چیزی که می توانید انجام دهید از آنجایی که آنها را به این “بهتر” پس از مرگ ؟ بنابراین سعی کنید به عنوان صادقانه به عنوان امکان پذیر است. به آنها بگویید که فرد یا حیوان خانگی دوست داشتم آنها را متوقف به وجود داشته باشد و در نقل مکان کرد, در حالی که همچنین به آنها یادآوری است که مرگ در یک فرایند طبیعی است که بر تمام زندگی است.

اگر کودک باقی می ماند بیش از حد غمگین و روانی هدایت ممکن است لازم باشد. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

آنها می آموزند که تمام زندگی آنها زندگی می کنند تا زمانی که مرگ خود را با ارزش است و آنها باید با دقت استفاده از آن را در بهترین راه ممکن در صالح ترین شیوه است. برای بسیاری از کودکان چنین توضیح کافی خواهد بود از آنجایی که آنها نه درک مفهوم مرگ در راه بزرگسالان انجام دهد. اگر کودک هایی است که حمایت از آنها و سعی نکنید به زور و اجبار آنها را متوقف کند. عزادار است یک واکنش طبیعی به از دست دادن چیزی ما را دوست دارم. پس از برخی از زمان غم و اندوه ناپدید خواهد شد. اما اگر آنها همچنان افسرده حتی پس از چند ماه آن را ممکن است برای آنها را به یک روانشناس کودک است.

شما همچنین باید آنها را آماده برای یک زندگی که در آن آنها را به صورت اجتناب ناپذیر. تصور کنید که این توله سگ است که مرده است و این که کودک را به بازی با استفاده از آن در همه زمان ها. پس از حیوان خانگی مرگ کودک به احتمال زیاد احساس تنهایی. چگونه شما آن را اداره کند ؟ برخی از والدین صرف زمان بیشتری را با کودکان در حالی که دیگران آنها را به خرید یک حیوان خانگی جدید. هر آنچه که شما انجام دهید اطمینان حاصل شود که کودک خود را حرکت می کند و به نظر می رسد به جلو به چیزهای جدید در زندگی به جای اینکه در گذشته گیر کرده.

آنچه نباید انجام دهید

زمانی که تمام خانواده است در ماتم منf کودک شما به طور ناگهانی احساس می کند مانند خنده زمانی که آنها بازی و یا تماشای تلویزیون و اجازه دهید آنها را به خنده. آنها بچه ها بعد از همه. محدود کردن خود تمایلات طبیعی است که بدترین چیزی که شما می توانید انجام دهید به خصوص در طول این زمان. خنده اجازه خواهد داد که آنها را به آرامی به حرکت به دور از تجربه مرگ. تشویق آن را با تمام معنی و اجازه دهید کودک خود را بازگشت به دوره عادی از زندگی است.

برخی از مردم را متوقف صحبت کردن در مورد مرده تفکر است که این خاطرات بیش از حد دردناک است. وجود دارد بدون نیاز به انجام چنین چیزهایی با یک کودک. مطالعات نشان داده اند که های خاطرات مرحوم عزیزان در واقع کمک می کند تا در بهبود و پیدا کردن بسته. اگر یک کودک پدر مرده است و آنها به نظر می رسد علاقه مند به صحبت کردن در مورد آن به آنها بگویید که بهترین خاطرات شما از پدربزرگ. همین حالا آنها را به نوبه خود به دور.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

یک راه جدید برای طبخ سیب زمینی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de