به عنوان CCP coronavirus stagnates اقتصاد و ایجاد بیکاری گسترده شرکت های کارت اعتباری در حال حاضر رو به افزایش موارد عدم پرداخت بدهی. وام دهندگان نه تنها رو به پتانسیل قابل توجهی زیان بلکه کاهش در هزینه از “خوب حساب” که در نهایت فشار خود را جریان های نقدی.

کارت اعتباری مشکلات

Fitch در رتبه بندی خود تجدید نظر دارایی عملکرد چشم انداز آمریکای شمالی کارت اعتباری دارایی مورد حمایت اوراق بهادار (ABS) به “منفی” از اوایل رتبه بندی “استاندارد است.” “افزایش بیکاری خواهد شد و بدون شک فشار وام گیرندگان توانایی را به سرویس بدهی کارت اعتباری خود را که منجر به ضعیف تر از کارت اعتباری ABS اعتماد عملکرد به عنوان نیمه دوم سال” هرمان پون گروگان مدیر ارشد گفت: در یک بیانیه.

دلیل بدهی کارت اعتباری ضربه برای اولین بار در یک اقتصاد ضعیف است با توجه به یک واقعیت ساده — آنها وام های نا امن هستند. اگر وام گیرنده است که قادر به پرداخت بدهی وام دهندگان زیادی ندارد مراجعه به جبران پول است. مانند زمانی که وام گیرندگان شروع مواجهه با هر گونه مشکلات مالی آن است که بدهی کارت اعتباری است که آنها برای اولین بار از پرداخت. شرکت های کارت اعتباری مانند کشف, خدمات مالی, سرمایه و همگام مالی اجازه می دهد وام به تاخیر در پرداخت های خود را برای یک ماه یا بیشتر. بعضی از آنها چشم پوشی هزینه های بهره و اتهامات دیگر. کارشناسان مالی بر این باور نیست این اقدامات را آهسته پایین آمدن “حساب.”

کاهش حجم معامله خواهد شد کاهش درآمد شرکت های کارت اعتباری. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

CCP coronavirus همه گیر است که هنوز هم بسیار فعال و آلوده کردن و کشتن هزاران نفر. حتی اگر مستند به پایان می رسد, اقتصادی, پیش بینی نمی پیش بینی بهبود فوری. در برخی از اقتصاد شروع به بهبود تا پایان سال است. در طول این زمان سطح بالای بیکاری و بحران مالی تجربه شده توسط جمعیت شاغل از هر گونه پرداخت فوری بدهی کارت اعتباری. و از آنجایی که شرکت نمی تواند ادامه تعویق انداختن بدهی مجموعه برای بسیاری از ماه آنها را با ضرر و زیان بسیار به زودی. برایان رایلی مدیر اعتباری خدمات مشاوره در Mercator گروه مشورتی معتقد است که صنعت کارت اعتباری خواهد بود مخاطره آمیز و کمتر سودآور حداقل برای دو سال آینده.

رایلی هشدار می دهد که ترکیبی از افزایش تخلفات و کاهش حجم معامله را ترجمه کنید به یک موج تازه از وام شارژ آف در شش ماه. او اشاره می کند که شارژ کردن نرخ بهره در بدهی کارت اعتباری معمولا قله در یک سطح مشابه به نرخ بیکاری است. آوریل 25, تقریبا 30 میلیون نفر گزارش شده است که بیکار فقط در شش هفته است که بدترین بحران بیکاری در تاریخ آمریکا است. این به این معنی است که شارژ کردن نیز می تواند به طور بالقوه رسیدن به 30 درصد است که شوم برای کارت اعتباری و وام دهندگان. سرمایه گذاران به نظر می رسد که پیش بینی این موضوع پس قیمت سهم از شرکت های مالی مانند سیتی گروپ بانک آمریکا و جی پی مورگان کاهش یافته است پس از این سال را به سطوح اوج رسید و در ژانویه و فوریه.

روندهای کلیدی

با توجه به بررسی های اخیر انجام شده توسط CreditCards.com تقریبا 48 درصد از بدهی کارت اعتباری ساخته شده است تا از روزمره مانند صورتحساب هزینه های روزانه ماشین, تعمیر و نگهداری, تعمیرات خانه ، با COVID-19 شیوع حل نشده بسیاری از مردم خواهد شد به احتمال زیاد با استفاده از کارت های اعتباری خود را به انجام برسانند نیازهای روزانه به جای خرید چیزهایی مانند کیسه های گران قیمت, گوشی های هوشمند, و غیره. هزینه های تعطیلات که برای اختصاص 12 درصد نیز کاهش دید.

با استفاده از کارت های اعتباری برای چیزهایی مانند تعطیلات و تجملات دیگر کاهش خواهد یافت چرا که از COVID-19. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

وقتی که می آید به جمعیت millennials و ژنرال Xers حمل بالاترین توازن ماه به ماه در 65 و 66 درصد بود. تقریبا 60 درصد از millennials نیز یافت می شود بسیار مورد تاکید بدهی کارت اعتباری خود را به عنوان در مقایسه با فقط 43 درصد از متولدین. این نسل تفاوت قابل درک است پس از متولدین احتمال زیاد برخی از صندوق های بازنشستگی و پس انداز را به در تکیه می کنند. در مقابل هزاره جمعیت است که کاهش نرخ مالکیت خانه و پس انداز خواهد شد به شدت متشنج در مورد امنیت مالی خود را در این زمان نامشخص است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

همه گیر می لرزد همکاری بین وال استریت و CCP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de