بانکوک (AP) — نیوزیلند گزارش صفر در موارد جدید از coronavirus روز چهارشنبه دومین روز متوالی بدون هیچ گونه موارد جدید و روز چهارم از اوایل هفته گذشته است.

مدیر کل سلامت اشلی بلومفیلد گفت که تشویق اخبار این کشور خود را آماده سهولت بسیاری از آن مستند محدودیت از نیمه شب. اکثر کسب و کار از جمله مراکز و فروشگاه های خرده فروشی و نشسته و رستوران ها خواهد بود قادر به بازگشایی شده است. اجتماعی فاصله قوانین را در محل باقی می ماند و تجمعات محدود خواهد شد به 10 نفر.

“حس پیش بینی است و هر دو قابل لمس و درک است” بلومفیلد گفت.

لغو محدودیت های اعمال شده را همزمان با انتشار این دولت در بودجه سالانه در روز پنج شنبه.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: این کشور با آن مواجه چالش برانگیز ترین شرایط اقتصادی پس از رکود بزرگ از آنجا که از virus.

“نیوزیلند است که در مورد به وارد کردن بسیار دشوار زمستان” او گفت:. “اما هر زمستان در نهایت به دنبال آن است و اگر ما حق انتخاب ما می توانید جدید زلاند بازگشت به کار و اقتصاد ما به سرعت در حال حرکت دوباره.”

در تحولات دیگر در سراسر منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— بیشتر موارد در کره جنوبی: کره جنوبی گزارش داد 26 موارد اضافی از coronavirus میان جدید سنبله در عفونت های مرتبط با کلوپ های شبانه در سئول. آمار و ارقام منتشر شده روز شنبه با کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به ارمغان آورد ملی شمارش به 10,962 با 259 مرگ و میر. آن را می گوید 22 از 26 نفر به صورت محلی بیماران آلوده در حالی که بقیه چهار آمد از خارج از کشور. کره جنوبی caseload شده است در کمی و در عین حال ثابت مسیر رو به بالا از هفته گذشته با بیشترین موارد مربوط به شب زنده داری میلادی در سئول.

— 7 موارد جدید در چین: چین روز چهارشنبه اعلام کرد که هفت مورد جدید از coronavirus شش نفر از آنها در شمال شرق استان جیلین که در آن مقامات را مطرح هشدار سطوح و معلق اتصال راه آهن به یک شهرستان که در آن یک خوشه با منشا ناشناخته در حال رشد بوده است. چین گزارش کرده است در مجموع 4,633 مرگ و میر در میان 82,926 موارد است. روز سه شنبه از دولت گفت: این امر انجام آزمون در تمام 11 میلیون نفر از ووهان مرکزی شهر صنعتی که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de