همیشه بیدار در نیمه شب ؟ Unblock Acupoints به حل آن

خواب مشکلات را تحت تاثیر قرار بسیاری از مردم است. برخی از مردم به سرعت بخوابید اما از خواب بیدار یک بار و یا چند بار در طول شب. برخی از مردم تکرار الگوی چرخه تقریبا هر روز وجود دارد اما دلایل معتبر در پشت آن. سنتی طب چینی معتقد است که هر عضو دارای یک انرژی را افزایش می دهد که در زمان های خاصی از روز. اگر انرژی مسدود شده در آن زمان آن را باید در افزایش آن باعث اختلال خواب و بیدار شدن از خواب در شب.

1 تا 3 بعد از ظهر

اگر شما از خواب بیدار به راحتی از 1 تا 3 بعد از ظهر آن است که معمولا ناشی از فراوان کبد-آتش. با این فاصله زمانی اگر شما می توانید به یک خواب عمیق کبد خواهد بود پرورانده اما اگر شما همیشه از خواب بیدار و سپس شما تبدیل خواهد شد تحریک پذیر و افسرده. اگر شما می توانید ماساژ Taichung و Yinbao امتیاز برای 10 دقیقه قبل از رفتن به رختخواب و سپس بین 5 و 7 روز بعد خواب خود را دولت خواهد بود بهبود یافته و این الگو را تغییر داده اند و آن را سخت تر به خواب بیدار می شوید.

3 تا 5 بعد از ظهر

آن است که برای بدن چی و خون به نوبه خود از استاتیک به دینامیک از 3 تا 5 بعد از ظهر اگر شما به راحتی از خواب بیدار در طول این زمان به این معنی است که ریه خود را از آتش بیش از حد فراوان و چی در ریه های شما کافی نیست. در زندگی روزمره شما می توانید با خوردن برخی از لیلی گلابی و دیگر ریه-افزایش مواد غذایی و سپس دکمه Yuji و کنگ Zui امتیاز برای حدود 10 دقیقه قبل از خواب. اگر شما باقی بماند برای چند روز شما را ببینید بارز اثر است.

If you wake up easily from 1 to 3 PM, it is usually caused by exuberant liver-fire. (Image: pixabay / CC0 1.0)

اگر شما از خواب بیدار به راحتی از 1 تا 3 بعد از ظهر آن است که معمولا ناشی از فراوان کبد-آتش. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

تغییر عادات بد

فوق به دو روش می توانید unblock دو مکان در بدن شما است. و همچنین حل مشکل ما همچنین باید جلوگیری از این مشکل از اتفاق می افتد, که بدان معنی است که برخی از عادات بد باید تغییر کند.

بهتر است به استفاده از تلفن همراه در رختخواب دراز کشیده در شب چون نور ساطع شده از گوشی های هوشمند را تحت تاثیر قرار بدن ترشح ملاتونین تأثیر بر خواب آرام. کسی که با کشیدن بر روی تلفن همراه خود را ممکن ندانسته خود ساخته شده تا تمام شب اقامت.

نه نوشیدنی سرد نوشیدنی یا آب بسیار سرد قبل از خواب. به عنوان اندامهای داخلی بدن انسان تمایل به ترجیح می دهند گرم به سرد نوشیدن آب یخ قبل از خواب می تواند به طور مستقیم تحریک حواس خود را و شما بیشتر انرژی که خوب است برای دستگاه گوارش است که در حال حاضر آغاز شده و در حال استراحت.

مهم تر از همه این است که برای جلوگیری از overthinking در شب. Overthinking باعث اضطراب توقف آرامش و اخلال در حال سقوط در خواب. آن است که توصیه می شود که شما را آرام و خیس خوردن پای خود را در آب گرم قبل از خواب به عنوان گرما در پاهای شما کمک می کند تا خواب و آرامش.

ترجمه شده توسط یوسف وو و edited توسط هلن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

نگرش تغییر مسئولیت آموزش و پرورش فرزندان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر