با تمرکز ثابت در کنترل CCP coronavirus شیوع حزب کمونیست چین به نظر می رسد با استفاده از این فرصت برای سرکوب هنگ کنگ معترضان که خواستار حفاظت از استقلال و آزادی در این شهر است. در آوریل 14 با مشخصات بالا معترضان دستگیر شده بودند توسط پلیس به اتهام انجام “غیر قانونی جلسات” در طول سال گذشته تظاهرات. پس از CCP خود را تشدید کرده است حمله به معترضان.

سرکوب معترضان

گسترش COVID-19 تا خاموش مقیاس و فرکانس تظاهرات در هنگ کنگ برای بسیاری از سال است. اما کوچک اعتراضات هنوز هم برگزار می شود و سپس به هر حال. با مردم کمتر حاضر به آمدن در خیابان های پکن متوجه شدم که این امر می تواند زمان مناسب برای دستگیری چهره های مهم رهبری تظاهرات. در میان 14 دستگیر شده در مارس یکی از این افراد بود, سابق حزب دموکرات صندلی مارتین لی.

“اگر آنها بازداشت آن دسته از رهبران سیاسی از جمله مارتین لی در ماه نوامبر از 100 ، 000 نفر را گرفته ام به خیابان بلافاصله آن شب در مناطق مختلف… اما با توجه به نگرانی های ایمنی بیش از coronavirus است که آن را دشوار است برای جمع آوری مردم در خیابان ها [دولت] گرفته شده مزیت” جاشوا وانگ دبیر طرفدار دموکراسی سازمان Demosisto گفت: به ABC News.

Chief Executive Carrie Lam was forced to acknowledge the public’s ‘unhappiness’ after last year's election defeat. (Image: Screenshot / YouTube)

مدیر اجرایی کری لام مجبور شد به اذعان عمومی ‘ناخشنودی’ پس از انتخابات سال گذشته را شکست. (تصویر: Screenshot / YouTube)

به تازگی در چین-هنگ کنگ امور دفتر به نام معترضان یک “سیاسی” ویروس و مشخص آنها را به عنوان خشونت آمیز مردم با هدف جدایی از هنگ کنگ از سرزمین اصلی است. آن هشدار داد که پکن خواهد بیکار نشستن نیست و اجازه چنین چیزهایی چرک پس از CCP احساس “مسئولیت” برای حفظ نظم و امنیت در منطقه است. دولت هنگ کنگ نیز تا به حال برخی از کلمات خشن برای سیاستمداران خارجی که در انتقاد از چینی رژیم برای اقدامات خود را در شهرستان. دولت به نام چنین اظهارات “بی اساس” و هشدار داد که این بود: “جدی مداخله در هنگ کنگ امور.”

سرکوب نیز نشانه ای از پکن نگران آینده هنگ کنگ قانونی در انتخابات برنامه ریزی شده در ماه سپتامبر این سال است. شهروندان این شهرستان باید قوی ضد چین و احساسات در حال حاضر و حزب کمونیست نگران است که ممکن است این ترجمه را به یک پیروزی برای دموکراسی شدند. در ماه نوامبر انتخابات منطقه ای را دیدم مردم با دادن یک پیروزی برای دموکراسی اردوگاه. بسیاری از مهم pro-پکن نامزد خود را از دست داده شورای صندلی و حتی اجرایی کری لام مجبور شد به اذعان عمومی “ناخشنودی” در مورد دولت است. اگر این احزاب در پیروزی یک بار دیگر آنها به احتمال بسیار زیاد به تصویب اقدامات به دنبال محدود کردن نفوذ چینی در هنگ کنگ است.

ما پاسخ

یک گروه دو حزبی ایالات متحده به تازگی در نامه ای به وزیر امور خارجه مایک Pompeo, درخواست که اخیر بازداشت 14 معترضان در نظر گرفته شود در طول وزارت امور خارجه آینده ارزیابی از هنگ کنگ استقلال. آنها به خصوص محکوم کرد دستگیری 81 ساله مارتین لی چو-مینگ که محبوب به نام “پدر دموکراسی” در هنگ کنگ است.

Many lawmakers have written to Mike Pompeo, asking that Hong Kong's autonomy be assessed properly.(Image: Screenshot / YouTube)

بسیاری از نمایندگان مجلس نوشته اند به مایک Pompeo, درخواست که دلار هنگ کنگ استقلال ارزیابی می شود به درستی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

نمایندگان مجلس همچنین نگرانی در مورد اظهارات اخیر پکن دفتر ارتباطی که به نظر می رسید نشان می دهد که آن را به نحوی محدود نبود هر گونه تعهد به قانون اساسی است که آنچه محافظت هنگ کنگ از دخالت بیش از حد از سرزمین اصلی است. سال گذشته ایالات متحده تصویب هنگ کنگ حقوق بشر و دموکراسی عمل می کنند که نیاز به وزارت امور خارجه به گواهی هنگ کنگ استقلال هر سال و همچنین به عنوان توصیه به دولت در مورد تحریم افراد شناسایی شده به مسئول هر فرسایش در استقلال.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

حقوق بشر: MIT می گوید: ‘هیچ’ به چینی AI قرارداد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de