چگونه یک بی سواد صاحب غرفه تبدیل 2 سنت به زندگی ثروت

از چند دهه پیش در Baoji فنگخینگ شهرستان وجود دارد زندگی می کردند یک خانم با surnamed ژانگ با نام Gai Gai. اگر چه Gai Gai هرگز با حضور در مدرسه او به رهبری صادق و سخت کوش زندگی است. در چشم بسیاری از مردم عادی او دیده می شد که فقط احمق و احمق. او به سرعت و وارد ازدواج در اوایل زندگی است. متاسفانه درگذشت شوهرش به زودی پس از آن, و او به طور ناگهانی به سمت چپ به تنهایی به دفع کردن برای خود. برای اضافه کردن زندگی او راه اندازی یک غرفه های کنار جاده به فروش نوشابه.

بودن بی سواد او هرگز آموخته است که چگونه به دفعات مشاهده شده است. Gai Gai بود مضطرب به کوتاه تغییر مشتریان و همچنین مطمئن شوید که مقدار او جمع آوری شده برای خودش دقیقا چیزی بود که او به اتهام هر نوشیدنی — 2 سنت است. برای حل این مشکل Gai Gai آمد تا با یک ایده. او با استفاده از یک 2-صد سکه برای مقایسه. هر زمان که او در بر داشت که به اندازه سکه او جمع آوری شده بود کوچکتر از او 2-سنت سکه, او نمی خواهد بپذیرد تجارت. اگر او در بر داشت که سکه بود بزرگتر از 2 درصد سکه, او نمی خواهد بپذیرد که یا. او را نیز قبول نمی کند پول کاغذی. او دقیق و صادقانه در معاملات. به زودی کلمه از روش عجیب و غریب رو به اطراف منتقل می شود و آن را به عنوان یک شوخی در میان مردم محلی که در آن زمان. در طول زمان Gai Gai نام در نهایت یک ضرب المثل برای سفاهت و حماقت است. هر زمان که مردم محلی بدحجابی کسی آنها را به سادگی با استفاده از زبان عامیانه کلمه و می گویند: “شما احمق هستند مانند Gai Gai.”

این نگرش آیا نگه ندارد Gai Gai برگشت و با تعجب از مردم Gai Gai کسب و کار کوچک بسیار محبوب شد و مرفه است. از علاقه مردم به متوقف کردن توسط غرفه برای مشاهده تجاری روش. او تا به حال به مشتریان است که به خصوص در آمد از دور فقط برای Gai Gai 2-درصد نوشد. یک روز حتی یک معروف رقم در استان نیز به Gai Gai این غرفه برای او 2-درصد نوشد. Gai Gai مشهور شد نه تنها در بجی اما در طول کل از شمال غربی چین است.

Gai Gai’s small business became very popular and prosperous. (Image: Flickr / CC0 2.0)

Gai Gai کسب و کار کوچک بسیار محبوب شد و مرفه است. (تصویر: فلیکر / CC0 2.0)

شما ممکن است تعجب که چگونه Gai Gai صادق و فروتن شیوه زندگی می تواند درو چنین بارور می گرداند. در واقع آن را دشوار است به درک او موفقیت است. هنگامی که با یک فرد صادق و یک احساس بی سر و صدا بدون هیچ گونه نگرانی از اینکه فریب خورده و یا بهره گرفته و بدون شک و تردید در مورد این فرد قصد خوب. هاله ای از یک فرد صادق و خالص است و زیبا. این چیزی است که جذب و لمس افراد بیشتر است. همه ما با طبیعت مهربان و دلسوز. ترجیحا چیزی که ما باید دنبال یک خالص و زیبا زندگی است.

چگونه قابل اعتماد دزد صندوق باز کن رو ترویج

وجود دارد یک استاد قفل ساز شده بود که تعمیر قفل تمام زندگی خود را. خود را بالا و مهارت های توسعه یافته بودند و تسلط بیش از چند دهه است. در خصوصی و در کسب و کار او بسیار مهربان و صادق است. این او را به دست آورده احترام از جامعه خود را. زمانی که قفل ساز رسیده سن یک زمان آمد برای او به بازنشسته. او تصمیم گرفت برای انتقال مهارت های خود را به نسل بعدی. به این منظور او در دو کارآموزان و تدریس آنها مهارت های خود را. پس از برخی از زمان های قدیمی قفل ساز تصمیم به انتخاب یکی از آنها را به عنوان جانشین او به طوری که او می تواند با تصویب تمام مهارت های خود را به که شاگرد. پس از زمان کارآموزی, او تصمیم گرفت به آنها را آزمایش و آنها را به یک امتحان است.

استاد قفل ساز آماده دو گاو صندوق قرار می گیرد و هر یک از آنها در دو اتاق های مختلف. او سپس به نام اولین شاگرد به یک اتاق و دوم شاگرد به اتاق دیگر. دو کارآموزان خواسته شد برای باز کردن امن است. اولین شاگرد باز امن در کمتر از 10 دقیقه در حالی که دوم شاگرد صرف نیم ساعت باز خود را امن است. در حال حاضر همه تحسین اولین شاگرد او فوق العاده مهارت است.

The master locksmith prepared two safes and placed each of them in two different rooms. (Image: Pexels / CC0 1.0)

استاد قفل ساز آماده دو گاو صندوق قرار می گیرد و هر یک از آنها در دو اتاق های مختلف. (تصویر: Pexels / CC0 1.0)

استاد قفل ساز معمولی پرسید اولین شاگرد: “چه چیزی در خطر است؟” اولین شاگرد چشم تابیده با هیجان و گفت: “استاد وجود دارد مقدار زیادی از پول در آن است که می تواند خیره چشم مردم است.” قدیمی قفل ساز سپس پرسید دوم شاگرد: “به من بگویید چه چیزی در خطر است؟” دوم شاگرد تردید برای یک مدت زمان طولانی و گفت: “استاد من به نظر نمی آید در آن است. شما تنها خواسته من برای باز کردن امن است.” قدیمی قفل ساز بسیار خوشحال بود و رسما اعلام شاگرد دوم به عنوان جانشین او. همه متعجب و متحیر شده توسط این.

این داستان می رود به بگویید که در زندگی شما باید تمرکز بر روی بهبود شخصیت خود را و توانایی های خود و نه در شهرت و ثروت است. شما نه گمراه هنگامی که شما اعتماد خوب و مهربان. هنگامی که شما پاک کردن و پاک کردن ذهن در انجام کارهای صادقانه این را درو نتایج مثبت و موفقیت در زندگی است.

ترجمه شده توسط Chua سال قبل از میلاد و edited توسط مایکل Segarty

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

این 10 راهنمایی رژیم غذایی ممکن است کمک به توضیح عمر مردم ژاپن

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de