توسط آسوشیتد پرس

آخرین جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— کارشناس هشدار می دهد بسیاری از کشورها به آنها بازگشایی شده است.

— انقلاب تابستانی طلوع آفتاب در استون هنج به livestreamed با توجه به کوروناویروس.

— بازدید کنندگان از خارج از کشور را به قرنطینه برای 14 روز پس از ورود در اسپانیا.

___

لندن — coronavirus همه گیر است scuttled انقلاب تابستانی جشن در استون هنج یک برجسته سال برای هزاران نفر از مشرکان druids و همه فن حریف گرفتم.

انگلیسی میراث که به نظر می رسد پس از باستانی سنگ دایره می گوید محدودیت در رویدادهای عمومی به سرعت گسترش ویروس آن را غیر ممکن برای برگزاری این رویداد است. آن گفت که تا به حال تصمیم به لغو این تجمع “پس از شور و مشورت بسیار و مشورت با همکاران ما در پلیس و اورژانس خدمات کاهن و بت پرست جامعه و دیگران است.”

انگلیسی میراث می گوید آن را به جریان طلوع آفتاب آنلاین در انقلاب ژوئن 21.

هزاران نفر از مردم معمولا جمع آوری به تماشای طلوع آفتاب در پشت نوسنگی بنای تاریخی در جنوب غربی انگلستان در نیمکره شمالی طولانی ترین روز سال است.

استون هنج یک سایت میراث جهانی است که اعتقاد به 4500 سال است. آن شناخته شده است برای هم ترازی آن با حرکات خورشید است.

___

مادرید — اسپانیا نیاز به تمام بازدید کنندگان از خارج از کشور به قرنطینه برای 14 روز اگر آنها می رسند در این کشور پس از مه 15.

جدید وزارت بهداشت جهت, منتشر شده روز سه شنبه در اسپانیا روزنامه رسمی می گوید هدف این است که برای “محدود کردن خطرات حاصل از ترافیک بین المللی از مردم” در طول عقبگرد از coronavirus مستند.

آژانس های مسافرتی و شرکت های حمل و نقل باید به اطلاع مشتریان خود را در مورد مقررات جدید قبل از آنها به فروش خود را در اسپانیا-محدود بلیط شرکت های هواپیمایی و نیاز به مطمئن شوید که مسافران با پر کردن یک “محل کارت” در مورد آنها نیاز به تماس گرفته شود پس از سفر خود را.

گردشگری-مگنت اسپانیا شروع به شل گرفتن پس از هفت هفته از سخت سلول. مقامات گزارش داده اند بیش از 26,700 مرگ و میر جدید کروناویروس و بیش از 268,000 عفونت های تایید شده توسط آزمون.

___

NEW DELHI, India — هند بازگشایی بخش عظیم آن به شبکه راه آهن و اجرا خواهد شد محدود قطار به عنوان کشور آغاز می شود و کاهش آن نزدیک به هفت هفته سخت مستند در بحبوحه افزایش عفونت کروناویروس.

قطار ویژه خواهد ترک از انتخاب شهرهای بزرگ جمعه از جمله دهلی نو و بمبئی و اجرا به ظرفیت کامل. مسافران خواهد بود مجاز برای ورود به ایستگاه تنها در صورتی که بدون علامت و روشن حرارتی غربالگری; آنها باید حفظ اجتماعی فاصله در هیئت مدیره و داده خواهد شد و دست عفونی بر ورود و خروج.

قطار شبکه اغلب به عنوان هند تاسیسات دهانه 67,000 کیلومتر (42,000 کیلومتر) و حمل بیش از 20 میلیون مسافر روزانه.

هند راه آهن و جاده و خدمات هوایی بودند به حالت تعلیق در در اواخر ماه مارس به عنوان بخشی از یک مستند در سراسر کشور کمک کرده است که در حفظ و تایید coronavirus عفونت نسبتا پایین برای جمعیت 1.3 میلیارد دلار است. اما در روزهای اخیر به عنوان مستند کاسته است و برخی از کسب و کار بازگشایی, عفونت و مرگ و میر به علت COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از coronavirus در حال افزایش است.

هند تایید کرده است 70,756 coronavirus موارد از جمله 2,293 مرگ و میر.

___

سنگاپور — سنگاپور خواهد بود قادر به گرفتن کوتاه کردن مو در آرایشگاه و یا پاپ در به مورد علاقه خود را نانوایی سه شنبه به دولت شل coronavirus محدودیت سه هفته قبل از جزئی مستند به پایان می رسد.

با وجود قیام در مواردی با توجه به شیوع در میان کارگران خارجی اقامت در خوابگاه شلوغ دولت می گوید انتقال در جامعه محلی کاهش یافته است و این طرح مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد است. آرایشگران و آرایشگاه مواد غذایی تولید کنندگان و رسانه ها و مغازه های خشکشویی در میان انتخاب کسب و کار است که می تواند باز با سخت سلامت اقدامات در محل سهشنبه پس از پنج هفته از خاموش کردن.

آرایشگران باز هستند تنها با وقت قبلی و اعلامیه مغازه خارج تماس برای ماسک صورت قبل از ورود. مقامات خاطر نشان کرد شهروندان به عجله کردن و یا با تنبلی حرکت کردن در خارج.

سنگاپور گزارش داد 23,822 عفونت بیشتر در آسیا بعد از چین و هند و پاکستان است. اما آن را به کم مرگ و میر 21 مرگ و میر. حدود 90 درصد از موارد مربوط به کارگران خارجی’ خوابگاه که همه قفل شده باقی مانده را به عنوان تست همچنان ادامه دارد.

___

سئول کره جنوبی — شهردار پایتخت کره جنوبی سئول می گوید این تعداد اخیر coronavirus موارد مرتبط با شهر باشگاه ها و دیگر nightspots پیشی گرفته است 100.

پارک برنده-گفت: به زودی در یک ویروس نشست خبری که 64 از 101 موارد شناسایی شده که از 10 صبح سه شنبه از سئول است که درخواست که هر کسی که بازدید از هر باشگاه و یا میله در Itaewon سرگرمی بخش بین آوریل 24 مارس 6 آزمایش برای COVID-19. او گفت: بیش از 7,200 افراد آزمایش شده اند تا کنون.

بیش از 8,500 افسران پلیس مستقر شده اند در سراسر کشور برای پیگیری کردن هزاران نفر از افرادی که ذکر شده به مشتریان از Itaewon باشگاه ها و میله های وابسته به عفونت شده اند اما از تماس, با توجه به وزارت بهداشت رسمی Yoon Tae-ho.

کارگران بهداشت و درمان نیز با استفاده از کارت اعتباری و ارتباطات پرونده برای پیگیری کردن Itaewon بازدید کنندگان است. پارک گفت: این شهرستان با ارسال پیام های متنی به برخی از 10,900 مردم ترغیب آنها برای آزمایش پس از دریافت اطلاعات از پلیس و اپراتورهای تلفن همراه نشان داد که آنها با استفاده از دستگاه های خود در این منطقه است.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش کرده است 27 موارد جدیدی از کروناویروس در 24 ساعت گذشته.

آمار و ارقام منتشر شده توسط کره جنوبی را به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز سه شنبه به ارمغان آورد چهره های ملی به 10,936 موارد و 258 مرگ و میر. حداقل 1,138 عفونت شده اند مربوط به ورود بین المللی اما در این گونه موارد باید کاهش یافته و پس از این کشور تقویت کنترل مرز در آوریل اجرای دو هفته قرنطينه در تمام مسافران که از خارج از کشور.

اخیر انتقالات مربوط به باشگاه را برانگیخت باید نگران یک کشور است که تا به حال کاسته تا در اجتماعی فاصله و برنامه ریزی بازگشایی مدارس که تحت فشار قرار دادند پشت یک هفته به مارس 20.

___

مانیل فیلیپین — رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte گفت: عظیم مستند که محدود کرده است میلیون ها نفر به خانه های خود خواهد بود کاسته اما او هشدار داد که افرادی که می خواهید به بازگشت به کار باید به دنبال راهکارهایی برای جلوگیری از مرگ و میر بیشتر و موج دوم COVID-19 شیوع است.

اقتصاد فیلیپین قرارداد در سه ماهه اول و مالی وزیر گزارش داد که تا 1.5 میلیون شغل از دست رفته در طول این مستند در Luzon island, پرجمعیت ترین کشور منطقه که شامل سرمایه, Manila.

Duterte اعلام ساخته شده در ضبط سخنان نشان داده شده در سراسر کشور تلویزیون سه شنبه. او گفت که خود را سخنگوی خواهد شد و بعد از آن افشای آن مناطق باقی خواهد ماند و تحت مستند و کدام مناطق منتشر خواهد شد بر اساس مقیاس و سرعت از عفونت. دو ماه مستند قرار بود به آخرین تا زمانی که ممکن است 15.

“قمار نیست با COVID,” Duterte گفت.

فیلیپین گزارش شده بیش از 11,000 عفونت از جمله 726 مرگ و میر.

___

پکن — چین گزارش داد فقط یک کروناویروس جدید مورد سهشنبه به دولت فشار پیش با بازگشایی اقدامات از جمله اجازه دادن به پکن مدرسه راهنمایی دانشجویان ارشد برای بازگشت به کلاس و دیزنی لند شانگهای برای باز کردن دروازه های خود را دوباره به تعداد محدودی از بازدید کنندگان.

اقدامات دیگر شامل اجازه پکن باستانی شهر ممنوعه به گسترش تعداد بازدید کننده زمانی که آنها آنلاین کتاب اول شواهد نشان می دهد که آنها سالم هستند و پوشیدن ماسک در حالی که تور این مجتمع عظیم که بود به نسل از چین گذرانده است.

همچنین در روز سه شنبه ملی کمیسیون بهداشت گفت: 115 مردم باقی می ماند در درمان و 763 هستند که جدا شده و نظارت به صورت موارد مشکوک و یا پس از آزمایش مثبت برای این ویروس بدون نشان دادن علائم.

چین در گزارش جدید مرگ و میر ناشی از این ویروس تقریبا در یک ماه. در مجموع آن را ثبت کرده است 4,633 مرگ و میر در میان 82,919 موارد پس از این ویروس برای اولین بار در شناسایی مرکزی چین در شهر ووهان سال گذشته است.

تنها مورد جدید روز شنبه به شرح زیر دو رقمی افزایش بیش از دو روز گذشته که در حال تنظیم کردن مجدد از هشدارهای مقامات برای شهروندان برای جلوگیری از تبدیل شدن خود رای و باعث تعلیق قطار سرویس به یکی آسیب دیده شهرستان در شمال شرقی استان جیلین.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در و

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net