آخرین: Fauci برای هشدار دادن به ملت در برابر زودرس بازگشایی

توسط آسوشیتد پرس

آخرین جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— کارشناس هشدار می دهد بسیاری از کشورها به آنها بازگشایی شده است.

— ایالات متحده بیماری های عفونی متخصص Fauci به هشدار ‘نیازی مرگ زودرس از بازگشایی.

— ایالات متحده اهدا 1,000 هواکش به آفریقای جنوبی.

___

واشنگتن — دولت منجر به بیماری های عفونی متخصص می گوید که او در نظر دارد برای هشدار دادن به ملت گفت “نیازی درد و رنج و مرگ” را از عجله بازگشایی اقتصاد است.

Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی را به نظر می رسد قبل از سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و بازنشستگی کمیته در جلسه بررسی بازگشایی برنامه.

در یک ایمیل به نیویورک تایمز Fauci گفت: عمده پیام را نگرانی از خطر تلاش برای باز کردن این کشور است.

“اگر ما به جست و خیز بیش از پست های بازرسی در این دستورالعمل به ‘باز امریکا دوباره” پس از آن ما در معرض خطر خطر شیوع بیماری های متعدد در سراسر کشور” Fauci نوشت. “این نه تنها در نتیجه نیازی درد و رنج و مرگ را در واقع مجموعه ما در تلاش ما برای بازگشت به حالت عادی است.”

این نهاد Fauci در تقابل با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها خواست فرمانداران به آسانسور بسته شدن کسب و کار و اقامت در خانه سفارشات.

___

ژوهانسبورگ — دولت آمریکا اهدا کرده است 1,000 هواکش به آفریقای جنوبی برای کمک به این کشور در پاسخ به COVID-19.

آفریقای جنوبی دارای بیشترین موارد تایید شده بیماری در آفریقا با بیش از 10,600 از جمله 206 و میر.

جدید فن ها به ارزش 14 میلیون دلار و با لوازم جانبی و خدمات و برنامه ها و حمل و نقل در کل کمک مالی به ارزش 20 میلیون دلار گفت: سفارت ایالات متحده آمریکا در یک بیانیه صادر شنبه.

این هواکش, تولید شده در ایالات متحده کمک خواهد کرد که آفریقای جنوبی بیمارستان های درمان بیماران در بخش های مراقبت ويژه و آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی کار خواهد کرد با دولت آفریقای جنوبی برای توزیع تجهیزات در سراسر کشور است.

سفیر ایالات متحده در آفریقای جنوبی لانا مارکس بود که در ژوهانسبورگ به O. R. Tambo فرودگاه روز دوشنبه به حمل و نقل.

“این هواکش ها مثال دیگر از آمریکا روح سخاوت به عنوان ما مبارزه با این ویروس در صفحه اصلی در ایالات متحده و هم در خارج از کشور با ما شریک این کشور گفت:” علائم, در بیانیه ای.

اهدای هواکش به ارمغان می آورد کل دولت ایالات متحده حمایت مالی به آفریقای جنوبی COVID-19 پاسخ به بیش از $41 میلیون, با توجه به بیانیه. علاوه بر این ایالات متحده است که پشتیبانی از 5,400 جامعه بهداشت و درمان کارگران برای کمک به دولت آفریقای جنوبی جامعه COVID-19 غربالگری مبارزات انتخاباتی و ارائه درمان اچ آی وی, پشتیبانی از طریق رئیس جمهوری ایالات متحده در بيمارستانها (این طرح).

___

ورشو, لهستان — لهستان مقامات بهداشتی می گویند این تصمیم در سرعت لغو محدودیت در جنوب معدن منطقه Silesia خواهد شد بستگی دارد در نتیجه از هزاران نفر از coronavirus آزمون انجام می شود وجود دارد در میان کارگران معدن و خانواده های آنان است.

پرجمعیت Silesia, یک منطقه در اطراف شهر کاتوویتس, حال ظهور به عنوان یک چشمه از عفونت به خصوص در معادن. برخی از 15,000 معدن در حال آزمایش وجود دارد این هفته است.

تا کنون برخی از 600 عفونت گزارش شده است اما در اکثر موارد این علائم تنها خفیف, معاون وزیر بهداشت Janusz Cieszynski روز سه شنبه گفت.

او گفت که با توجه به نتایج نهایی و توصیه های بهداشتی از مقامات یک رویکرد فردی را می توان به مناطق با میزان بالایی از عفونت از جمله Silesia. رویکرد فردی می تواند به این معنی است که بسیاری از ضد COVID-19 اقدامات اجتماعی فاصله و انزوا می تواند در نیروی باقی می ماند وجود دارد در حالی که آنها در حال به تدریج برداشته در مناطق دیگر.

دو دیگر مناطق با ميزان عفونت هستند Masovia در اطراف ورشو و منطقه شرقی اطراف شهر پوزنان است.

Silesia حساب برای برخی از 3,800 گزارش موارد عفونت از بیش 16,500 موارد گزارش شده در لهستان. تقریبا 830 نفر در کشور از 38 میلیون فوت کرده اند.

___

بروکسل — سخت-آمار coronavirus بحران بلژیک Brussels Airlines پرده برداری کرد روز سه شنبه یک هزینه-طرح توجیهی برش خواهد شد که در نتیجه کاهش 25 درصد از نیروی کار خود را.

لوفت هانزا فرعی که استخدام 4000 مردم اتحاد خود را به حالت تعلیق پروازها به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر است که قرار دادن مسافرت هوایی در توقف است. حامل آن نیز دچار ورشکستگی سفر اپراتور توماس کوک در سال گذشته برنامه ای برای کاهش ناوگان خود را از 54 به 38 هواپیما به عنوان بخشی از بازسازی.

بروکسل شرکت های هواپیمایی می گوید که از دست دادن یک میلیون یورو ($1.08 میلیون) یک روز به دلیل از دست دادن درآمد هواپیما اجاره و هزینه های تعمیر و نگهداری. این شرکت خواسته است تا دولت برای €290 میلیون ($314 میلیون دلار) در کمک های اولیه.

“در حالی که طرح چرخش ضروری است برای غلبه بر بحران جاری بحث و گفتگو با هر دو دولت بلژیک و لوفت هانزا ضروری باقی می ماند,” بروکسل شرکت های هواپیمایی گفت. “بلژیکی صفحه اصلی حامل امید به یک نتیجه مثبت از مذاکرات با مقامات بلژیکی در حمایت مالی است که نیاز به غلبه بر عواقب ناشی از این بحران بی سابقه ای در حالی که به دنبال کمک از لوفت هانزا برای بازسازی هزینه ها.”

Brussels Airlines گفت که مطمئن است آن را “رشد دوباره در راه سودآور” هنگامی که سفر هوایی به حالت عادی برمی گرداند.

___

مادرید — اسپانیا گزارش 176 جدید تایید مرگ برای coronavirus طی 24 ساعت گذشته در آوردن کشور از مجموع تلفات به 26,920.

عفونت های جدید تایید شده توسط آزمایشگاه آزمون تا روز سه شنبه توسط 426. کل سرایت از جمله آنتی بادی آزمایش می ایستد در 269,520.

این اعداد و ارقام کمی از یک روز قبل از, اما پرونده معمولا افزایش روز سه شنبه گزارش داده بیش از آخر هفته نشان می دهد تا در آمار رسمی.

حدود 140,000 نفر بهبود یافته اند پس از ابتلا به ویروس, اسپانیا وزارت بهداشت می گوید.

تقریبا نیمی از اسپانیایی ها شروع به لذت بردن از یک بازنده نسخه از این کشور دقیق مستند به تصویب رسید و در اواسط ماه مارس.

روز سه شنبه دولت جدید منتشر شده مجموعه ای از قوانین که نیاز به همه بازدید کننده های ورودی از خارج از کشور به قرنطینه به مدت دو هفته اگر آنها می رسند پس از مه 15.

___

آتن — پلیس در شمال یونان می گویند مهاجران در برگزاری سایت در نزدیکی مرز با ترکیه را صحنه تظاهرات خشونت آمیز هفته بعد از تاخیر در پردازش پناهندگی خود را ادعا می کند با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

مقامات گفتند این تظاهرات همچنین شامل افراد زیر سن قانونی بدون همراه در این بسته تسهیلات که در حال حاضر خانه های برخی از 250 پناهجویان. بدون آسیب گزارش شده است.

پناهندگی خدمات عملیات شده اند مدرج بازگشت با توجه به همه گیر محدودیت اقدامات است که تحت تاثیر بسیاری از خدمات عمومی است.

مقامات یونانی در حال تلاش برای مقابله با افزایش مهاجر عبور از ترکیه در مرز زمین و جزایر رخ داده است که قبل از این مستند.

یونان و ترکیه نیز درگیر در یک مناقشه در مرز برای بیش از دو هفته در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس — پس از ترکیه با دولت این کشور اعلام کرد که دیگر نمی خواهد جلوگیری از ورود غیرقانونی برای رسیدن به اتحادیه اروپا است. یونان مورد استفاده پلیس و نیروهای مسلح خود را با کمک از اتحادیه اروپا مرز سازمان حفاظت Frontex برای متوقف کردن هزاران نفر از مهاجران تلاش برای به زور راه خود را در طول مرز.

___

لندن — بودجه خطوط هوایی Ryanair آغاز خواهد شد عامل نزدیک به 1000 پروازهای روزانه شروع در ماه جولای — با فرض محدودیت دولت در پروازهای داخل اروپا برداشته بعد از خاموش کردن با توجه به COVID-19 شیوع.

حامل می گوید آن را بازگرداندن 90% از آن قبل از COVID-19 مسیر شبکه می باشد. شرکت هواپیمایی عامل شده است با یک اسکلت برنامه از اواسط ماه مارس با 30 پرواز روزانه بین ایرلند و انگلستان و اروپا است.

در هواپیما پوشش برای توالت خواهد بود ممنوع, هر چند دسترسی به حمام و سرویس بهداشتی را می توان ساخته شده در درخواست. خدمه را به پوشیدن ماسک و ارائه خدمات محدود.

این شرکت هواپیمایی همچنین اعلام کرد که مسافران پرواز در ماه های ژوئیه و اوت خواهد شد مورد نیاز در ورود به دولت چه زمانی برنامه ریزی شده خود را مشاهده خواهد بود و آنچه در آدرس آنها استفاده خواهد شد در طول سفر خود را. اطلاعات داده خواهد شد و به دولت در صورتی که آنها می خواهند برای نظارت بر مسافر برای جداسازی مورد نیاز است.

___

کپنهاگ, دانمارک — top پزشکی رسمی در دانمارک گفت: “این بسیار بعید است که موج دیگری از کرونا رخ خواهد داد” در این کشور اسکاندیناوی.

“اما ممکن است ما دیدن تغییرات در نرخ تولید مثل گفت: Kaare Moelbak از Statens سرم انستیتو یک سازمان دولتی است که نقشه های گسترش coronavirus در دانمارک.

در حال حاضر دانمارک به اصطلاح نرخ تولید مثل که اقدامات متوسط تعداد افراد یک فرد مبتلا به این ویروس است در 0.7 از قبلی 0.9. از آن شده است در زیر 1.0 در هفته گذشته است.

Moelbak دانمارک گفت: در حال حاضر ساخته شده است تا ظرفیت آزمون و هم اکنون می توانید جداسازی افراد آلوده.

او در یک کنفرانس خبری با دانمارک نخست وزیر Mette Frederiksen که اعلام کرد که دانمارک را ایجاد یک سازمان برای اطمینان از تامین تجهیزات حفاظتی و امکانات تست به “تقویت آمادگی” در آینده است.

“ما نمی خواهیم به ایستادن در یک وضعیت که در آن ما فاقد آزمون و حفاظتی تجهیزات” Frederiksen گفت.

دانمارک آغاز یک مستند مارس 11 و در گذشته هفته آرامی بازگشایی جامعه است.

___

پاریس — فرانسه کودکان شروع به رفتن به مدرسه در روز سه شنبه به این کشور به تدریج لغو حبس اقدامات پس از دو ماه از مستند.

مقامات می گویند که 86 درصد از کودکستان ها و مدارس ابتدایی در حال بازگشایی این هفته است.

بسیاری از مدارس در سراسر کشور شروع به انطباق کودکان در روز سه شنبه. در پاریس مدارس را بازگشایی پنج شنبه.

کلاس پوش در 10 دانش آموزان در مدارس آمادگی و 15 جاهای دیگر. دانش آموزان ملزم به حفظ فاصله فیزیکی از یکدیگر و شستن دست های خود را چند بار در روز. معلمان باید پوشیدن ماسک.

حضور در مدرسه اجباری نیست. دولت اجازه داده است پدر و مادر به نگه داشتن بچه ها در خانه و در میان ترس باعث COVID-19 فرانسه یکی از سخت ترین ضربه از کشورها در جهان است.

دبیرستان مدارس در مناطق کمتر ویروس موارد در حال انتظار برای بازگشایی در هفته آینده. تاریخ مورد نظر نبوده است, برنامه ریزی شده و در عین حال برای مدارس.

از روز شنبه مقامات فرانسه گزارش داد حدود 140,000 نفر آلوده به ویروس و بیش از 26,000 مرگ و میر.

___

پریشتینا کوزوو — کوزوو اقدام نخست وزیر بازگشت به دفتر کار خود پس از فرد مشکوک به مبتلا شدن به این ویروس آزمایش منفی خود گفت: روز سه شنبه.

اقدام نخست وزیر Albin Kurti “بازگشت به طور منظم کار رژیم” و او تست شده است این ویروس به دلیل “مشکوک فرد با او تماس گرفته و منجر به منفی” گفت: Perparim Kryeziu یک سخنگوی دولتی.

یک روز زودتر Kurti گفت که او quarantining خود را در خانه پس از تماس با یک ویروس ممکن است آلوده به رسمی.

کوزوو کاسته است برخی از آن مستند اقدامات, اما آن است که هنوز هم با مرزهای بسته و بسیاری از کسب و کار باقی می ماند بسته است.

از سه شنبه کوزوو تا به حال 28 تأييد ویروس کشته و حدود 900 موارد تایید شده.

___

جاکارتا — اندونزی شمار تلفات از شیوع کروناویروس نقض 1,000-علامت روز سه شنبه ساخت آن کشور با COVID-19 کشته و بالاترین نرخ مرگ و میر در جنوب شرقی آسیا.

این COVID-19 وظیفه نیروی سخنگوی Achmad Yurianto تایید کرد 16 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, گرفتن کشور مرگ و میر به 1,007.

تعداد coronavirus مرگ و میر تبدیل به تحت بررسی در روزهای اخیر به عنوان گزارش های رسانه ها و کارشناسان پزشکی گفت: ملی تلفات به احتمال زیاد بیش از دو برابر رقم رسمی از 1,007.

اندونزی یکی از پایین ترین تست میزان در جهان و برخی از اپيدميولوژيستها می گویند ساخته شده است که آن را سخت تر برای به دست آوردن یک تصویر دقیق از عفونت در جهان چهارم پرجمعیت ترین کشور است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در و

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر