Salavantis: کسب و کار تخلف مجری حد زیادی به پلیس محلیWILKES-BARRE — Luzerne County District Attorney استفانی Salavantis را روشن کرده است که در آن او کار می ایستد در مورد تخلفات دولت COVID-19 سفارشات.

در کوتاه: آن را تا حد زیادی به پلیس محلی.

“در ابتدا, اساسنامه ذکر شده توسط فرماندار برای نقض اضطراری خود سفارشات خلاصه جرائم” Salavantis نوشت: در بیانیه منتشر شده روز شنبه بعد از ظهر. “آیا تصمیم به مسئله خلاصه استناد است تا به هر اداره پلیس می شود که جهت آن از دولت خود شهرداری. خلاصه استناد محاکمه در امرانه منطقه قضات توسط دفاتر صدور افسر نه دفتر دادستان منطقه.”

این بیانیه می آید پس از افزایش تعداد کسب و کار در سراسر پنسیلوانیا گفته اند که آنها با وجود بازگشایی گرگ سفارشات از جمله Danko همه آمریکا مرکز تناسب اندام. زنجیره ای محلی روز دوشنبه اعلام کرد که این امر می تواند بازگشایی مکان در دشت های شهرستان و پشت کوه حتی اگر Luzerne County است که هنوز هم در “قرمز” فاز معنی مقامات دولتی بر این باورند که تعدادی از ویروس موارد است که هنوز هم بیش از حد بالا به مجوز امن دوباره باز کردن.

Salavantis اضافه شده که دلگرم کننده است اجرای قانون به دنبال هدایت خود را از شهرداری مربوطه وکلاء به منظور تعیین اینکه آیا یا نه به دنبال خلاصه اتهامات علیه کسب و کار نادیده گرفتن سفارش.

به گفته او دا را تنها تبدیل شدن به طور مستقیم درگیر کسی که پس از محکوم خلاصه جرم فایل های تجدید نظر با دادگاه از موضع مشترک.

“که در آن نقطه من خواهد نقد و بررسی هر استنادی مورد به مورد و بر اساس تصمیم گیری برای ادامه یا برای ورزش در اختیار دادستانی و کاهش به تعقیب,” او نوشت. “همانطور که ما دفتر ندارد یک مورد قبل از ما نمی تواند موضوع یک پتو بیانیه امتناع از تعقیب و هر گونه اتهام نقض فرماندار سفارشات.”

او گفت که دادستان ممکن است لازم باشد برای محاکمه کسانی که اقدامات شامل “نقض فاحش است که دیگران به خطر اندازد” اما او گفت که او فکر می کند آن است که “دشوار است تصور کنید که جامعه ما در عمل با چنین بی پروا بی توجهی به سلامت عمومی است.”

“ما به عنوان Luzerne County ساکنان نشان داده اند که تعهد ما برای محافظت از خودمان دوستان ما و خانواده های ما با استفاده از توصیه های اجتماعی فاصله شخصی, تجهیزات حفاظتی و افزایش بهداشت توسط کارشناسان توصیه می شود,” او گفت:.

Salavantis همچنین هشدار می دهد کسب و کار است که گرگ دولت ابزار به اجرای اضطراری جهت که county دا دفاتر کار صلاحیت ندارد بیش, از جمله اقدامات مانند “اداری تعلیق یا لغو مجوز حرفه ای و یا پرونده های حقوقی به دنبال بياوري.”

رسیدن به پاتریک Kernan در 570-991-6386 و یا در توییتر @PatKernan

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر