گزارش: ضد سامی حوادث در ایالات متحده آمار رکورد در سال 2019

توسط مایکل KUNZELMAN

SILVER SPRING, Md. (AP) — یهودیان آمریکایی بودند اهداف بیشتر ضد سامی حوادث در سال 2019 از هر سال بیش از چهار دهه اخیر یک افزایش مشخص شده توسط حملات مرگبار در کالیفرنیا کنیسه یهودی فروشگاه مواد غذایی در نیوجرسی و یک خاخام نیویورک, صفحه اصلی, ضد افترا لیگ گزارش روز سه شنبه.

یهودی حقوق مدنی گروه شمارش 2,107 ضد سامی حوادث در سال 2019 پیدا کردن 61 حمله فیزیکی موارد 1,127 موارد آزار و اذیت و 919 اعمال خرابکاری. که بالاترین سالانه شمارش از شهر نیویورک-بر اساس گروه شروع به ردیابی ضد سامی حوادث در سال 1979. همچنین مشخص شده 12 درصد افزایش بیش از 1,879 حوادث آن شمارش در سال 2018 است.

جاناتان ” Greenblatt این گروه مدیر عامل شرکت, ویژگی های سال گذشته رکورد به “عادی سازی ضد سامی استعارههای” این “متهم سیاست روز” و رسانه های اجتماعی. در این سال او گفت COVID-19 همه گیر است سوخت رسانی

“یهودی ستیزی یک ویروس است. آن را مانند یک بیماری است و آن همچنان ادامه دارد” ” greenblatt گفت. “گاهی اوقات شناخته شده به عنوان قدیمی ترین و نفرت. به نظر می رسد هرگز برای از بین برود. وجود دارد واقعا هیچ پادزهر و یا درمان است.”

این ADL تعداد از ضد سامی ضرب و جرح درگیر 95 قربانیان. بیش از نیمی از حملات رخ داده در شهر نیویورک از جمله 25 در بروکلین. هشت نفر از کسانی که اتفاق افتاده در طول هشت روز در ماه دسامبر در درجه اول در محله که در آن بسیاری از یهودیان ارتدکس زندگی می کنند.

“اشیاء پرتاب کردند قربانیان یهودستیزانه تهمت فریاد می شد و حداقل سه قربانیان یا ضربه مشت در سر خود و یا چهره می گوید:” گزارش های داده شده به طور انحصاری به آسوشیتد پرس.

این ADL تعریف یک ضد سامی حمله به عنوان “تلاش برای تحمیل آسیب فیزیکی در یک یا بیشتر از افرادی است که یهودی یا درک به یهودیان همراه با مدارک و شواهد از یهودستیزانه animus.” سه نفر از کسانی که سال 2019 ضرب و جرح شدند کشنده است.

20 سال سابق پرستاری, دانش آموز, John T. صورت جدی در انتظار محاکمه به اتهام او کشته شدن یک زن و زخمی شدن سه نفر دیگر در یک کنیسه در نزدیکی سن دیگو در مارس 2019. مسلح گفت: 911 dispatcher که او به ضرب گلوله کنیسه در آخرین روز از عید فصح به دلیل یهودیان در تلاش بودند به “نابود کردن تمام مردم سفید” با توجه به دادستان.

حملات در Jersey City, New Jersey, کشته شدن یک کارآگاه پلیس در گورستان و در ماه دسامبر. مقامات گفت: حمله, دیوید اندرسون و فرانسین گراهام بودند انگیزه نفرت از یهودی مردم و اجرای قانون است.

37-year-old man, Grafton, Thomas شد متهم با چاقو پنج نفر با یک کارد بزرگ و سنگین در یک جشن هانوکا در یک یهودی ارتدوکس جامعه در شمال شهر نیویورک است. یکی از پنج قربانیان سه ماه پس از Dec. 28 حمله. دادستان فدرال گفت: Thomas تا به حال دست نویس مجلات حاوی ضد سامی نظرات و صلیب شکسته.

این ADL گزارش نسبت 270 ضد سامی حوادث به گروه های افراطی و یا افراد است. یک در ماه فوریه منتشر شد نشان داد که 2019 ششم بود مرگبارترین سال برای خشونت تمام افراط گرایان داخلی از سال 1970.

این ADL شمارش 919 حوادث خرابکاری در 2019, افزایش 19 ٪ از 774 حوادث در سال 2018 است.

دو شرح داده شده توسط مقامات به عنوان اعضای یک متهم شدند با توطئه سال گذشته به خرابگری کنیسه از جمله بث اسرائیل سینا جماعت در رکین ویسکانسین. حتی قبل از کنیسه بود مخدوش با صلیب های شکسته و خاخام مارتین ادلبرگ احساس کرد که ضد سامی حوادث در ایالات متحده افزایش یافته است به عنوان افراطی و شعارهای مهاجرت از اینترنت را به حاشیه جریان اصلی سیستم عامل است.

“این باعث چیز دیگری بیش از حد: undying فوران عشق,” او گفت:, و اشاره کرد که یک جمعیت 150 نفر — حداقل پنج برابر اندازه طبیعی و متشکل بیشتر از امتها — حضور اولین سرویس در معبد پس از خرابکاری. “حمایت قاطع بود.”

این ADL می گوید این کمک مقامات شناسایی یک مظنون متهم گچ سفید supremacist و ضد سامی برچسب در مورد صفحه نمایش در مریلند است. خاخام Noam کوهن مدیر این مرکز گفت: یهودی ستیزی به زوال یافت و جریان را برای قرن ها. او دیدگاه خرابکاری از مرکز خود را به عنوان یک حادثه جدا شده و نه نشانه ای از رشد یهودی ستیزی.

“شاید من ساده و بی تکلف اما من امیدوارم که نه” او گفت:.

این ADL شمارش 1,127 آزار و اذیت حوادث سال گذشته افزایش 6 درصد بیش از سال 2018 است. این گروه تعریف شده این حوادث به عنوان موارد که در آن حداقل یک فرد یهودی احساس مزاحمت درک ضد سامی کلمات و یا اعمال یک فرد یا گروه.

این ADL گزارش نمی کند, سعی کنید به طور کامل ارزیابی آنلاین ستیزی, اما آن را شامل حوادثی است که در آن افراد یا گروه دریافت ضد سامی محتوای پیام های مستقیم در listservs و یا در رسانه های اجتماعی تنظیمات “که در آن آنها را معقول انتظار را نمی توان در معرض یهودی ستیزی.”

این ADL شمارش 171 ضد سامی حوادث سال گذشته ارجاع اسرائیل یا صهیونیسم از جمله پنج نمونه است که در آن اعضای یک supremacist گروه وطن پرست, مقابل, مقابل کنسولگری اسرائیل تعهد سازمان به مخالفت با “رژیم صهیونیستی نفوذ” بیش از دولت ایالات متحده.

“اگر چه آن را از میان می برد در اعتراض به سیاستهای اسرائیل این تظاهرات باید در نظر گرفته شود در چارچوب این گروه مستند یهودستیزانه دستور کار” این گزارش می گوید.

این ADL می گوید که تلاش می کند برای جلوگیری از conflating کلی انتقاد از اسرائیل با یهودی ستیزی. “با این حال اسرائیل مربوط به آزار و اذیت گروه ها و یا افراد ممکن است زمانی که آزار و اذیت شامل تاسیس ضد یهودی مراجع اتهامات و/یا تئوری های توطئه و یا زمانی که آنها را اهریمن جلوه دادن یهودیان آمریکایی برای حمایت خود را از اسرائیل” این گزارش می گوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر