لیگ برتر به دنبال کاستن از بازیکنان آموزش بهداشت ترس

توسط راب هریس

MANCHESTER, England (AP) — لیگ برتر را به دنبال کاستن از بازیکنان نگرانی در مورد خطرات بهداشتی به عنوان دولت خود را آماده انتشار پروتکل های اجازه می دهد یک مرحله به مرحله از سرگیری تماس های آموزشی در کاهش coronavirus محدودیت.

نخست وزیر بوریس جانسون در روز دوشنبه مجموعه ای از چگونه نخبگان ورزشی می تواند رزومه کاری در ماه ژوئن وجود دارد جدید سنبله در COVID-19 عفونت. دولت در حال برنامه ریزی برای انتشار یک استراتژی اواخر این هفته در جاده ها نقشه به بازیکنان اجازه به سر گروه های آموزشی حتی به عنوان اجتماعی فاصله است که با تشویق گسترده تر در جامعه است.

“این در مورد بلوک های ساختمان — چه مدت قبل از ما می توانید به تماس کامل آموزش؟” لیگ برتر اجرایی ریچارد کارشناسی ارشد به خبرنگاران گفت:. “این بستگی دارد که چه نوع از تماس بدیهی است از آنجا که شما در حال تلاش برای اطمینان حاصل شود که بازیکنان خود را نگه دارید امن حتی در طی این تماس وضعیت آموزش و است که باید با رسیدگی می شود بر اساس مورد به مورد.”

آن است که دو ماه پس از آخرین بازی قبل از بازی لیگ به حالت تعلیق در آمد در طول بیماری همه گیر.

“یک چیز برای مطمئن,” کارشناسی ارشد گفت. “همه باشگاه ها را به امن و امن در دانش است که بازیکنان خود را در حال رفتن به مناسب قبل از تصمیم گیری در رفتن در زمین گرفته شده است داده می شود که آنها تا به حال چنین طولانی دراز کردن.

“ما صحبت در مورد چهار هفته آموزش اما توافق هنوز به عنوان ما نیست توافق برای بازگشت به آموزش است.”

کارشناسی ارشد گفت: بازیکنان خواهد بود مشورت در مورد چگونه یک محیط امن ایجاد می شود در آموزش و پس از آن بازی.

“درست است که آنها خواهد شد که نگرانی ها و سوالات و ما نیاز به شنیدن آن برای اولین بار از” کارشناسی ارشد گفت.

منچستر سیتی و انگلستان رو به جلو Raheem Sterling اتحاد گسترده تر و نگرانی است.

“لحظه ای ما را به بازگشت ما نیاز به مطمئن شوید که آن را در یک لحظه که در آن نه فقط برای فوتبال دلایل آن را امن برای نه فقط ما فوتبالیست اما کل پزشکی هیات داوران” استرلینگ گفت: در کانال یوتیوب. “من نمی دانم که چگونه است که رفتن به محل کار. من احساس می کنم مثل یک بار که کنار ایمنی مردم و بازیکن ایمنی امن و رفاه خود است که پس از نگاه, پس از آن که زمان مناسب برای رفتن به عقب در.

“تا آن زمان من … از نوع مادی و معنوی و تفکر چه بدترین نتیجه می تواند اما در همان زمان به دنبال به جلو به آن است.”

بازیکنان و مربیان خواهد بود به طور منظم آزمایش در سالن آموزش برای COVID-19. کارشناسی ارشد در ذهن مجسم است کامل جوخه داشتن به خود منزوی اگر یک وضعیت وجود دارد مانند در دینامو درسدن در هفته گذشته. دو بازیکن در آلمان و در کنار بخش دوم آزمایش مثبت برای coronavirus را وادار به کل تیم مربیگری و نظارت بر کارکنان برای ورود 14 روز از قرنطینه در خانه.

“اگر یک بازیکن تست مثبت” کارشناسی ارشد گفت: “او ارائه شده است به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته در پروتکل او جدا شود برای یک دوره اما وجود خواهد داشت بدون نیاز به بقیه گروه می شود.”

___

بیشتر AP فوتبال: و

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر