رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی مطرح شده امکان استفاده از نور برای از بین بردن CCP coronavirus. هر چند برخی از مردم مسخره ایده تحقیقات نشان می دهد که او در واقع ممکن است حق به یک اندازه است. اشعه ماوراء بنفش (UV) نور است که پیشنهاد به عنوان یک سلاح ممکن است به از بین بردن CCP coronavirus از به طور بالقوه آلوده سطوح.

اشعه ماوراء بنفش و CCP coronavirus

نور خورشید تشکیل شده است از سه نوع نور UV — UV-A, UV-B و UV-C. از این سه UV-C است و این نور است که اغلب استفاده می شود برای ضد عفونی شود. حتی قبل از COVID-19 pandemic, محققان, مطالعه شده است پتانسیل UV-C به عنوان یک پاک کننده و نماینده انواع. ویروسی شیوع تنها تولید بیشتر بهره در این منطقه است.

در اوایل ماه آوریل شرکت عضو UC Santa Barbara, حالت جامد روشنایی و انرژی الکترونیک مرکز (SSLEEC) گزارش داده است که اشعه ماوراء بنفش نور زمانی 99.9 درصد عقیم سازی COVID-19 فقط در 30 ثانیه. با کیفیت بالا UV-C Led ها معمولا توسط واریز یک فیلم از نیمه هادی های آلومینیوم گالیم نیترید (AlGaN) بر روی بستر یاقوت کبود. اما با استفاده از سیلیکون کاربید به جای یاقوت کبود می تواند بهبود بهره وری و عملکرد Led در برابر CCP coronavirus.

“یاقوت کبود است که بی شباهت ساختاری و تولید مواد بدون نقص و misalignments اغلب نیاز به پیچیده مراحل اضافی. کاربید سیلیکون است نه یک بازی کامل… اما این را قادر می سازد با کیفیت بالا بدون نیاز به هزینه های اضافی روش. علاوه بر این کاربید سیلیکون است که به مراتب کمتر گران تر از ایده آل ‘آلومینیوم نیترید بستر ساخت آن را بیشتر تولید انبوه پسند” با توجه به علوم روزانه.

(Image: Screenshot / YouTube)

با استفاده از سیلیکون کاربید به جای یاقوت کبود بستر برای تولید اشعه ماوراء بنفش-C Led خواهد آنها را آسان تر به صورت انبوه تولید کند. (تصویر: Screenshot / YouTube)

Virtua ضد عفونی خدمات از تگزاس نیز موفق شد در آن آزمون LightStrike ربات در برابر COVID-19. ربات ساطع طول موج 200 و 315 نانومتر. ربات داشت 99.9 درصد موثر در از بین بردن CCP coronavirus موجود در N95 ماسک. چنین افرادی که با استفاده از این ماسک قادر خواهد بود بهتر است برای محافظت از خود را در حال اجرا آنها را در معرض اشعه uv و ضد عفونی آنها.

اما باید توجه داشت که اشعه uv-C نور می شود و تنها در سطوح و نه در پوست انسان است. اگر یک فرد در معرض اشعه uv-C و او می تواند آفتاب را فقط در ثانیه. اگر چشم در معرض دریافت آن خواهد بود 10 برابر بدتر از نگاه کردن به خورشید است. UV-C را اساسا از بین بردن مواد ژنتیکی خود را. خوشبختانه لایه ازن فیلتر کردن بسیاری از آن.

مطالعات اخیر نشان داده است که یک نوع جدید اشعه uv-C به نام دور-UVC دارای طول کوتاه تر از به طور منظم UV-C و ممکن است کشنده در برابر ویروس ها بدون آسیب رساندن به DNA انسان است. با این حال تحقیقات در این زمینه هنوز در فاز اولیه و خطرات بالقوه به احتمال زیاد خواهد شد نگه داشتن این راه حل خروج از بازار مگر اینکه آن را امن تلقی می شود و مردم است.

CCP coronavirus واکسن

در ضمن چندین شرکت در سراسر جهان اعلام کرده اند قریب الوقوع تولید بالقوه CCP coronavirus واکسن. شرکت آمریکایی مدرن وارد شده به یک توافق با شرکت سوئیسی Lonza گروه برای تولید 1 میلیارد دوز واکسن خود را در هر سال است. اولین دسته از این واکسن در حال برنامه ریزی برای تولید در ماه جولای. AstraZeneca Plc امیدوار است قرارداد تا پایان سال ظرفیت تولید 100 میلیون دوز از این واکسن در حال توسعه توسط دانشگاه آکسفورد.

(Image: Screenshot / YouTube)

چندین شرکت در سراسر جهان اعلام کرده اند قریب الوقوع تولید بالقوه CCP coronavirus واکسن. (تصویر: Screenshot / YouTube)

سرم موسسه هند شناخته شده به عنوان بزرگترین واکسن ساز در جهان اعلام کرد که آن را به تولید 5 میلیون دوز از آکسفورد واکسن برای شش ماه اول. دانشگاه آکسفورد انتظار ندارد برای تکمیل آزمایشات انسانی تا سپتامبر است. سرم موسسه می خواهد حدود 20 تا 40 میلیون دوز آماده است که زمان و نمی خواهید به صبر برای نتیجه گرفتن در معرض خطر از دست دادن خود را دارند. اگر در دادگاه ثابت کند موفق تولید افزایش خواهد یافت. این موسسه در نظر دارد به فروش واکسن در هند برای قیمت مقرون به صرفه در حدود US$13.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

دو داستان کوتاه از موفقیت های مهربانی و صداقت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر