‘حرکت به عقب بشر!’ مردم نگران روبات بهتر

چند علمی تلاش تصرف انسان توجه تا آنجا که روبات. ایده مکانیکی انسان است که می توانید انجام دهید (تقریبا) همه چیز را ما انجام می دهند و در نتیجه زندگی ما را بهتر از چیزی است که شده است از خواب با آينده برای چند دهه. و در حال حاضر که ما در پرتگاه از ساخت این واقعیت بسیاری از مردم نگران هستند — چه اتفاقی می افتد زمانی که روبات تبدیل شدن به بهتر از انسان ؟

روبات ها و مشاغل

ما کل جامعه ساخته شده بر پایه و اساس انسان برتری. بودن غالب فکری گونه بر روی زمین این طبیعی است. توپوگرافی در حال تغییر ما با توجه به نیاز شهرک و کشاورزی است. گیاهان و حیوانات دورگه ما برای پر کردن شکم و دیگر نیاز دارد. ما نیز با دستکاری ژنتیک اتمسفر کنترل و دیگر چنین پیشرفته علوم است که در اصل باعث می شود زمین ما زمین بازی. اما اگر روبات ها می آیند و انجام این کارها به مراتب بهتر از ما ؟

اگر بخش عمده ای از جمعیت انسانی را فراهم می کند که خدمات مانند کشاورزی, تمیز کردن, آشپزی رانندگی و…. می توان با جایگزین روبات و هوش مصنوعی (هوش مصنوعی) بسیاری خواهد پرش در فرصت. تصور کنید یک ملک که در آن تنها یک فرد ساکن در حالی که هوش مصنوعی و روبات های مدیریت امنیت آن و تعمیر و نگهداری. این یک فانتزی دیگر, اما آن را به زودی متوجه واقعیت است.

یک ربات آشپز می تواند آماده شدن هر غذا در جهان شما می خواهید کاملا. همه آن نیاز به انجام است برای دانلود این دستور را فورا و به دنبال دستورالعمل. آن را نیز می توانید تنظیم کنید و ظرف را به سلیقه خود تنظیمات با دقت بیشتر است. یک ربات تمیز کننده می تواند پاک نگه داشتن کف و دیواره در تمام طول روز اطمینان حاصل کرد که ملک است که در شرایط خوب همیشه. AI می توانید چشم بیش از همه اموال هماهنگی با انواع روبات ها به مراقبت از مزاحمان. این ها چیزهایی هستند که انسان نمی تواند مطابقت.

در واقع روبات خواهد شروع به انجام کارهای متفاوت است که ممکن است آن را غیر ممکن است برای انسان به گرفتن. تصور کنید که یک ربات آشپز با هشت دست آماده سه ظروف صبحانه برای یک خانواده به طور همزمان. چگونه است که یک انسان حتی انتظار برای مطابقت با این ؟ آن را غیر ممکن خواهد بود. زمانی که ربات ها مجموعه ای از جمله استانداردهای بالا, ارزش انسان به عنوان کارکنان است به احتمال زیاد به پایین می آیند. این است که چرا Elon Musk هشدار به مردم در مورد روبات مصرف بیش — از آنجا که آنها انجام خواهد داد همه چیز را بهتر از ما است.

روبات ها و روابط

در حال حاضر تصور کنید که در یک رابطه, با ربات و هوش مصنوعی و چه به عنوان دوستان و یا به عنوان دوستداران به عنوان نشان داده شده در بی شماری sci-fi movies. برخی از مردم خواهد شد به احتمال زیاد ترجیح می دهند چنین روابط به جای انسان واقعی هستند. فکر می کنم این غیر ممکن است ؟ شما در اشتباه هستند. انسان در حال حاضر معتاد به غیر مستقیم در ارتباط است. به جای صرف زمان با هم بسیاری از جوانان ترجیح می دهند که آنلاین چت و به tweeting به دور است.

اگر طرف دیگر به پایان می رسد تا یک هوش مصنوعی با کامل ابزارهای روانی به درک نیازهای شما و پاسخ درآمده? Spike Jonze 2013 فیلم او به بررسی این موضوع کاملا و نشان می دهد چگونه از آن آسان است برای مردم تنها در ارتباط با هوش مصنوعی است که “درک” آنها. شاید جامعه تا پایان با خواهد شد بسیاری از مردم تصمیم به قفل خود را در خانه های خود را در تمام طول روز, هرگز, گرفتن, هرگز در تعامل با دیگران صرفا با تکیه بر هوش مصنوعی هولوگرام و روبات های راه اندازی در محل خود.

این است که می گویند که انسان را به طور کامل رها روابط مستقیم. نه در همه. اما امکان یک بخش خاص انجام این کار بالا است. ما حتی ممکن است روبات بالا بردن آینده انسان! همه چیز حتی crazier زمانی که مردم شروع به یکپارچه سازی خود را با ماشین آلات تبدیل به بخشی-انسان و ماشین. تحقیقات بر روی چیزهای مشابه است که در حال حاضر اتفاق می افتد با دانشمندان مشغول به کار در اندام های اضافی و فلز اسلحه اضافی مغز که در ارتباط با مغز طبیعی و دیگر دستگاه های متصل ،

آنچه که ارزش یک انسان در چنین وضعیت ؟ از همه مهمتر می تواند چنین افرادی بود به نام انسان در مفهوم سنتی یا ما باید برای شناسایی آنها به عنوان یک طبقه مجزا و یا گونه? چه خواهد شد در نظر گرفته شود طبیعی — داشتن یک ربات دوست و یا داشتن یک ربات ، این گیج کننده سوال که ما باید پاسخ های خود را در دهه های آینده. بیایید امیدوار باشیم که انسان خود را حفظ بشریت حتی در برابر چنین است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

مستند 2.0: خرید روبات تحویل کالا در شهر انگلستان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر