توسط جو سورینو به چارلستون-Mail

FAIRMONT, W. Va. (AP) — اعضای هفت عمدتا سیاه باپتیست جماعت در شمال مرکزی, West Virginia بسته بندی کوچک روستایی کلیسا مارس 15 با تهدید هنوز هم تا حد زیادی ناشناخته است.

نود به 120 نفر جمع شده بودند پس از به طور منظم صبح و خدمات در باپتیست دوستی به علامت Rev. Laverna هورتون ششمین سالگرد در کلیسا در Everettville یک جامعه روستایی در شمال Monongalia-Marion County خط.

“به طور معمول سیاه کلیساهای باپتیست جشن دو عمده حوادث در هر سال گفت:” برگرد. Charles آرماند سر کشیش از کوه صهیون Missionary Baptist Church در کلارکسبرگ. “این کلیسا سالگرد و کشیش سالگرد. ما در اطراف و جشن هر یک از کسانی که برای هر یک کلیسا.”

در داخل یک کلیسا ون که صبح شنبه Laverna هورتون sister-in-law, Viola نیویورک هورتون, 88, ماریون, گروه کر عضو در ستاره صبح باپتیست فقط در خارج از مرکز شهر فرمانت. کلیسا دارای یکی از بزرگترین سیاه جماعت در شمال مرکزی, West Virginia.

بعد از آن روز, پس از ویولا هورتون و ستاره صبح, گروه کر انجام شده در این جشن در Everettville فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود در برابر تجمعات از 50 یا بیشتر مردم است.

در روز بعد Gov. جیم عدالت اعلام وضعیت اضطراری است.

چهارده روز بعد Viola هورتون مرده بود. او برای اولین بار در غرب Virginian کشته COVID-19.

‘است که یک کلیشه’

تماس شروع جریان به پست صوتی از Romelia هاجز یک کوه صهیون عضو که با حضور سالگرد رویداد با 10 سال.

مردم بیمار شدن و نمی دانم چه باید بکنید. دو شرکت کنندگان در بیمارستان بستری شد چهار روز پس از آن هاجز گفت. پس از پنج روز این تعداد به پنج.

که شامل Viola هورتون و وزیر ریک هود 62 شرح داده شده توسط churchgoers به عنوان Laverna هورتون در دست راست.

درگذشت او در روز جمعه. او Marion County دوم coronavirus مرگ است.

Laverna هورتون و خانواده او به نام هاجز در 20 مارس درخواست او برای دریافت کلمه در Facebook که افرادی که با حضور در این رویداد بودند سقوط بیمار.

هاجز گفت که او به نام لوید سفید, مدیر, Marion County Health Department. همکاری با مقامات بهداشتی مورد نیاز خواهد بود برای ردیابی ویروس, سفید گفته هاجز.

هاجز گفت: او را ردیابی افراد با استفاده از یک عکس گرفته شده در این مراسم و با تماس با منطقه شبان به دنبال یک لیست از شرکت کنندگان. در کنفرانس تلفنی با مقامات بهداشت محلی و شبان, سفید تصریح کرد: نیاز به همکاری.

“من به طور خاص گفت: آنچه باعث می شود تماس با ردیابی موثر به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه اپیدمیولوژی کار جامعه ارتباط و همکاری است. بدون این که آن متوقف می شود مرده در آب سفید” گفت.

هاجز شد irked.

“من گفتم که کلیشه است,” او گفت:. “که یکی از مشکلات عمده با آمریکایی آفریقایی جامعه و متخصصان مراقبت های بهداشتی است که باعث ایجاد بی اعتمادی است که شما همیشه احساس می کنیم نمی خواهید به زحمت با مراقبت های بهداشتی مقامات و است که در واقع نه در این مورد. من گفتم: ما که بسیاری از مردم در اینجا که بیمار هستند که می خواهند به آزمایش می شود و آنها نمی دانند چه باید بکنید. ما نیاز به برخی از جهت است.”

سفید گفت که اگر مردم نمی, پاسخ, تماس, مقامات بهداشت نمی تواند کمک کند.

هاجز’ سرخوردگی رشد به عنوان ویروس گسترش یافته است. تماس به قانونگذاران ایالتی در Marion County رفت unreturned, او گفت:. او تبدیل به نماینده دانیل واکر D-Monogalia یکی از چهار سیاه مجلس در دولت و قوه مقننه.

تیفانی واکر-ساموئلز موقت مدیر توسعه در دانشگاه وست ویرجینیا سرطان زنگ زد هاجز در پاسخ به او Facebook درخواست برای کمک. ساموئلز’ رئیس Dr. رس Marsh, WVU معاون رئیس جمهور از علوم سلامت و دولت coronavirus تزار.

هاجز واکر-ساموئلز و واکر ارسال یک لیست از نام های آوریل 2 به چارلستون دفتر سناتور. Joe Manchin D-W. Va. در پاسخ به هر کس در لیست تماس گرفت و توصیه می شود در جایی که آنها می تواند آزمایش می شود Manchin کارکنان گفت.

در ضمن تلفات از COVID-19 نصب شده است.

مثل مبارزه با شیطان خود را’

هاجز’ خانواده احساس تاثیر.

او 10 سال پس از بهبود حال بیمار برای چند روز پس از این رویداد کلیسا. خانواده فکر کردم این یک سرماخوردگی هاجز گفت. هنوز هم آنها خود قرنطینه.

دو هفته پس از این رویداد هاجز گفت: او از حس بویایی در میان ویروس علائم ذکر شده توسط CDC. او 16 ساله و پسر شروع شدن سردرد و دیگر علائم است. او 19 ساله پسر خود را از دست داد حس بویایی و چشایی. همه بهبود سرعت.

اما پاتریک Hodges, Romelia است. او شروع به گرفتن سردرد. هر دو او و Romelia آزمایش مثبت, او گفت:.

“زمانی که من به شما بگویم من شوکه شده بود من شوکه شده بود, من می توانم آن را باور نمی,” Romelia گفت.

برخورد با پاتریک بیماری Romelia گفت: “مانند مبارزه با شیطان خود را در خانه.”

پاتریک و دو پسر خود را در حال ضعف سيستم ايمنی با شکل نادری از کم خونی Romelia گفت. پاتریک گفت: پزشکان تشخیص داده و او را با داسی در اوایل 20s.

خانواده را نگه می دارد نه مخازن اکسیژن. پاتریک استفاده می شود در حالی که مبارزه با ویروس.

“هنگامی که مردم می گویند” (COVID-19) آیا واقعا آن’ ” پاتریک گفت: “آن است. به دلیل آنچه که آن را به انجام است که آن را به (تشدید) هر چه قبلی مسائل مربوط به سلامت شما داشته و آن را تبدیل معدن به طور کامل. علاوه بر این یک زن و شوهر از مسائل در اینجا وجود دارد و من نمی بود که درد زیادی را با آن مانند 20 سال است.”

Romelia گفت که او تا به حال هرگز کودکان خود را مورد آزمایش قرار به این دلیل که آنها سالم در حال حاضر و دیگران نیاز به آزمایشات بیشتر است.

موانع مراقبت

Laverna هورتون 85 سوار ریک هود خانه پس از جشن سالگرد.

یک هفته و نیم بعد او در بیمارستان بستری شد.

پس از حرارت بخوانید 96.7 درجه هورتون گفت: او گفت: یک دکتر که افرادی که با حضور در این رویداد بودند انداختن مثل مگس.

COVID-19 تست در غرب ویرجینیا کمیاب بود. اولین مورد مثبت نبود گزارش تا 17 مارس است.

“من از زمان پس از زمان (برای تست) … آنها نمی خواهد به من یک” هورتون گفت. “چیزی اتفاق می افتد به من و من نمی دانم آنچه در آن بود, اما برای تقریبا سه هفته نمی توانستم غذا خوردن نه من با هر سلیقه ای … و من از دست یک دسته کامل از وزن است.”

او بهبود و هرگز مورد آزمایش قرار گرفت.

Marion County نداشت تست سایت در اولین هفته از این بیماری همه گیر. ساکنان کارگردانی شد و به بیمارستان های هریسون و Monongalia شهرستان برای غربالگری.

شهرستان خود را از دست تنهاست بیمارستان زمانی که فرمانت مرکز پزشکی منطقه ای بسته در اواخر ماه مارس — پس از ویولا هورتون بود در معرض ویروس. زمانی که او در بیمارستان بستری شد در مارس 23, سوار آمبولانس به Monongalia County زمان بیش از 25 دقیقه.

راشل سوسنوفکا را سوار به Everettville در همان ستاره صبح ون به عنوان Viola هورتون. سوسنوفکا گفت: ایالات بیمارستان کارکنان مرکز در بریجپورت آزمایش خود را با یک سواب بینی و پس از آن توصیه می شود آنها را به قرنطینه در خانه و در انتظار نتایج در هفت روز است.

“من حاضر به ترک آنجا که من می بینم که مادرم بیمار است و اگر من مادر من در زمان بازگشت به خانه, مادر من می خواهم فقط به درگذشت,” او گفت:.

بیمارستان بستری سوسنوفکا را که از آزمون برگشتم مثبت سه روز بعد. او بهبود و بازگشت به خانه در 13 روز.

از دست دادن جامعه

کلیساها بیش از تجمع روز یکشنبه مکان برای خیلی از North Central West Virginia سیاه جامعه است. آنها یک زندگی hub.

خانواده ها و عبادت ached در فکر بودن قادر به پخش هورتون و هود به بقیه با حمایت از جامعه است.

شبان در حال موعظه بیش از Facebook Live. این نزدیک ترین جامعه می تواند در طول همه گیر گفت: Armand.

“کلیسا همواره محور جامعه سیاه … به خصوص در تنگ-جامعه گره مانند این یکی به دلیل سه شهرستان — Monongalia, Harrison, و, Marion,” او گفت:. “ما همیشه در داخل و خارج از هر یک از دیگر حیاط.”

در خالی که به شکل زیر تفکیک کلیسا زندگی Romelia هاجز منتظر کسی که به توجه داشته باشید که عمدتا سیاه و سفید, جامعه, خروس سیاه بزرگ, COVID-19.

مردم سیاه و سفید ساخته شده تا بیش از نیمی از موارد مثبت در ماریون از 14 آوریل در حالی که آهنگسازی فقط 3% از جمعیت.

هاجز فکر کرده اید که چرا جامعه خود را به حال شده است از نظر یک جمعیت آسیب پذیر به عنوان خانه های پرستاری بوده است. که در نهایت تعیین آمد از مقامات بهداشتی دولت هفته گذشته هنگامی که آنها نیز گفت: آنها برنامه ریزی شده به شکل نیروی کار به آدرس نابرابری در سلامت عمومی است.

مشکلات عمیق اجرا به عنوان چالش در پیدا کردن پاسخ.

“به بلانت … آمریکایی های آفریقایی تبار ندارد و مراقبت های بهداشتی اولیه پزشکان. ما نمی مراجعه به پزشک به طور منظم و پس از آن ما یک بی اعتمادی جامعه پزشکی” هاجز گفت.

تجربه های اخیر کمک نمی کند. کجا بود گارد ملی هاجز می خواستم به دانستن است. تست کمک دولت و منابع رفت به شرق تکدی زمانی که یک خوشه ظهور وجود دارد.

“به سلامت رسمی و رسمیت نمی شناسد این موضوع یا می دانید این” پاتریک هاجز افزود: “آن را سخت به درک.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de