گلف نرم باز است آریزونا رویداد ساخته شده برای تلویزیون مسابقات

توسط داگ فرگوسن

بعد از چند هفته ممکن است شبیه به یک بازگشت به احمقانه فصل است.

به جز این کسب و کار جدی است.

علاوه بر این نیست که چنگ زدن به پول نقد از “احمقانه فصل” روز از پوست, بازی مهارت, چالش, باشگاه غذاخوری منطبق است. در دو حوادث قابل توجه وجود دارد هیچ جایزه پول در همه.

تلویزیونی گلف بازده یکشنبه در جنوب فلوریدا با یک مسابقه نمایشگاه در سمینول به صندوق COVID-19 دانست. دو نفر از گلف بزرگترین استعدادهای Rory McIlroy و داستین جانسون را در Rickie فاولر و متی ولف که مرتبط با وقت خود را صرف یک دهه از هم جدا در Oklahoma State (همه چهار نفر از آنها در ارتباط با تایید معاملات با TaylorMade عنوان اسپانسر مسابقه).

یکشنبه پس از برخی از بزرگترین نامها در گلف و در NFL هم برای $10 میلیون خیریه مطابقت. تایگر وودز را Peyton منینگ به عنوان یک شریک برابر فیل مایکلسون و تام بردی.

آن واقعا مهم نیست که چه کسی برنده.

این است که در مورد آوردن سرگرمی به ورزشی جهانی عاری از زنده گلف برای دو ماه گذشته و افزایش هیچ مبلغی پول برای coronavirus بودجه امداد.

و در برخی موارد آن را به یک نگاه اجمالی به گلف نیست به دنبال دقیقا همان زمانی که چیزی واقعی می گرداند.

برای این مسابقات وجود خواهد داشت هیچ ویلچرهای بدون تماشاگر و هیچ رسانه ای در خارج از یک تعداد بسیار محدودی برای ارائه هنوز هم عکس ها و تفسیر زندگی می کنند برای یک تولید تلویزیونی است که کمتر دوربین. برخی از تفسیر یکشنبه انجام خواهد شد خاموش اموال. مایک Tirico خواهد بود در میشیگان.

با هیچ ویلچرهای برای سمینول مطابقت با لیزر, دستگاه های اندازه گیری به احتمال زیاد. وجود خواهد داشت نه هر چنگک جمع کردن در کنار پناهگاه هر چند که شن و ماسه خواهد بود raked توسط کسی که شاید قوانین رسمی.

تمام دولت های ایالتی و محلی حکم به دنبال — به چه میزان باقی مانده است دیده می شود. این نمایشگاه, مطمئن, اما آن را کاملا همان است که چهار بازیکن رزرو بار توپ را روی گوه آنلاین. این است که بیشتر در مورد نشان می دهد از تفریح و سرگرمی.

این ساخته شده برای تلویزیون نمایشگاه. یکی دیگر از تست شروع سهشنبه در اسکاتسدیل آریزونا باز در آریزونا که در برخی موارد حتی بیشتر جذاب است.

در سال چهارم آن 54 سوراخ رویداد در صحبت کردن چوب گلف باشگاه معمولا می رود خود خسته شده اید خارج بیشتر ققنوس منطقه است. اما این زمان فوق العاده ای. PGA Tour-تحریم حوادث تعطیل شده اند برای دو ماه به دلیل همه گیر و آنها یک ماه یا بیشتر به دور از سرگیری.

Scottsdale باز به طور ناگهانی بیش از یک دوجین بازیکن با PGA Tour تجربه یک لیست که شامل موشک وام مسکن کلاسیک برنده Nate Lashley دو بار برنده تور کوین Streelman و جوئل Dahmen که در شماره 70 بالاترین-رتبه بندی بازیکن در این زمینه است.

در یک سال نرمال آنها خواهد بود در PGA قهرمانی این هفته است.

Scottsdale زمینه 162 بازیکنان, و آن را حتی تا به حال یک لیست انتظار. اسکات Harrington یک PGA Tour تازه کار, کردم و در آخرین لحظه. آنها در حال رقابت برای تضمین کیف پول از $130,000 است که تعداد زیادی از این مسابقات را بسیار نیست برای کسی مثل Dahmen. او به دست آورده $330,000 در آخرین مسابقات او با بازی یک کراوات برای پنجم در خلیج تپه.

Dahmen نصب شده بود به عنوان 5-1 مورد علاقه, و دلیل خوب است.

آخرین بار او در یک گروه شش در مسا باشگاه های کشور که شامل ایان Happ و کایل Schwarber از توله شیکاگو. وجود دارد می نوشد و می خندد و سپس Dahmen به یاد می آورد آن آرام گرفتن در 18 توپ را روی گوه. تنها پس از او ساخته شده یک 20 فوت عقاب توپ او متوجه او شات 58.

“من نمی باید هر گونه ایده” گفت: Dahmen که به ضرب گلوله 26 در پشت نه. “اگر من را فشرد.”

Dahmen نیز گذشته قهرمان در اسکاتسدیل آریزونا باز است. بود که در سال 2017 خود را rookie سال است. فقط در حال حاضر وجود دارد هیچ گلف برای او به بازی اما تنها پس از آن به دلیل وضعیت خود را. Dahmen نبود واجد شرایط استعماری و یا یادبود.

“من تا به حال مقدار زیادی از زمان در دست من است و من نیاز به چیزی برای بازی در” او گفت:.

این نوع از چگونه آن را در حال حاضر.

Dahman نمی کند این را به عنوان برگشت به تور ، چارلز شواب چالش در استعمار در فورت ورث تگزاس است که هنوز یک ماه دور. علاوه بر آن ممکن است شبیه به هر چیزی در استعمار.

رایان دعا Scottsdale مسابقات مدیر گفت: بازیکنان باید خود را در سبد مجهز خود را با چنگک جمع کردن برای رسیدگی به پناهگاه. ویلچرهای مجاز هستند اما بازیکن و caddie نمی تواند سوار در سبد خرید با هم. و بازیکنان گفت: برای عمل اجتماعی فاصله. اگر آنها می خواهند به حذف پرچم چوب دستی مجهز هستند عفونی برای پاک کردن پین قبل از تعویض آن است.

دعا گفت: زمینه ورود هزینه های شروع در $795 برای آنهایی که برای اولین بار به ثبت نام — پر بود تا حتی قبل از coronavirus بسته همه چیز را. و سپس آن را واقعا وقتی چند PGA Tour و Korn تور کشتی بازیکنان که در نزدیکی زندگی می کنند پیوست این زمینه است.

“ما نمی تواند بیش از حد بسیاری از مردم علاقه مند در این رویداد” دعا گفت که استخدام یک دوست در ورزش بازاریابی کسب و کار به او کمک کند. “هر ایستگاه خبری محلی است که در خارج وجود دارد.”

توییتر رسیدگی “دوشنبه Q اطلاعات” ارسال شده تصویری از اقدام اولیه تا حداقل برخی از پوشش. یکی نشان داد دیلن وو جایگزین کردن پرچم با دست خود پیچیده در اطراف یک حوله.

این که آیا آن سکتدل باز و یا ساخته شده برای تلویزیون نمایشگاه همه که مهم است این است که بازیکنان در حال رقابت. آن را جدی نمی. آن را احمقانه یا نه. و آن را حتی به حالت عادی بازگشت چون هیچ کس نمی داند چه عادی خواهد بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر