در سن و در طول زمان توسعه زبان و نوشتن اولین نوشته شده است شخصیت های بسیار ابتدایی عکس. آنها به نمایندگی از همه چیز لازم برای استخاره از وحی و یا به صورت روز به روز معاملات به تصویر می کشد ساده فرهنگ در مورد چیزهایی مانند حیوانات متعلق به و یا شکار و یا حفاظت از خاک, آب و هوا و خانواده است.

سلسله تانگ مورخ چانگ ین یوان یک بار گفت: “نوشتن از رشد نیاز به بیان ایده های… این قصد و هدف از طبیعت و عقل از سر فرزانگان.” متاسفانه پس از 1950s حزب کمونیست چین (CCP) در تلاش برای کاهش چینی جامعه از ریشه های آن است و جایگزین فرهنگ سنتی با ایدئولوژی مارکسیستی.

تفکر از طبیعت

هنر باستانی چینی با تمرکز بر یک رابطه عاطفی و یا “پیوند” با طبیعت است. تمام اشکال هنر بازی های انجام شده در این اداره از چین و نوشتن در نظر گرفته شد مقدس است.

شاعران و کسانی که نوشت و یا تا به حال دست خط زیبا نوشته بودند بسیار مورد احترام در سراسر زمین. سبک نوشتن نیز بسیار منحصر به فرد است. مثلا نقطه گذاری نشده بود مورد استفاده در چین باستان نوشتن و شخصیت های بر روی صفحه شروع در گوشه بالا سمت راست نقل مکان کرد و در یک خط عمودی. کتاب باز شد از آنچه که یک فرد غربی را عهده دار بود ،

(Image: Screenshot / YouTube)

شاعران و کسانی که نوشت و یا تا به حال دست خط زیبا نوشته بودند بسیار مورد احترام در سراسر زمین. (تصویر: Screenshot / YouTube)

باستان چینی logographic نوشتن با استفاده از نمادهای مشتق شده از طبیعت است. به عنوان مثال شخصیت “木” شبیه چوب یا درخت و شخصیت “林” مخفف یک جنگل با دو درخت با هم ترکیب شده. سه درخت به معنای ضخیم و یا متراکم. با اضافه کردن یک سکته مغزی از طریق پایه تنه از شخصیت آن اصلاح شد به معنی ریشه است. این شناخته شده مفهوم نگاشتها از آنها به تصویر کشیدن ایده ها از طریق استعاره و اشیاء طبیعی است.

در طول قرن ها این سبک نوشتن از شخصیت های چینی همچنان به تکامل است. اولین تشخیص شکل از نوشتن باز می گردد از 3500 سال پیش اما بسیاری استدلال می کنند که آن را از می آید هنوز هم دور تر و دور زمان. به هر حال زبان چینی قابل ملاحظه ای تکامل یافته بیش از یک تعداد زیادی از سال است. هنوز زبان خود را حفظ باستان هسته ای ساخت و آن را یکی از طولانی ترین به طور مداوم استفاده می شود نوشتن سیستم در جهان است. یک فرهنگ لغت چینی منتشر شده در سال 1994 جمع آوری شده 85,568 شخصیت های چینی.

کمونیست دخالت

زمانی که کمونیسم در پادشاهی میانه ، ارتباط با طبیعت و آسمان و انسان و همراه با آن تقدس زندگی — رفته بودند. کمونیسم هدف این بود که برای از بین بردن فرهنگ سنتی و جایگزینی آن با یک الحادی غیر منطقی و تهاجمی ایدئولوژی.

در یک سری از مبارزات سیاسی — مانند مبارزه با “چهار ساله” (قدیمی و آداب و رسوم و فرهنگ قدیمی, قدیمی, عادات, ایده های قدیمی), انقلاب فرهنگی, و آزار و اذیت فالون گونگ (qigong عمل بودا مدرسه اگر چه آن است که بودیسم) — هدف نهایی شد و برای از بین بردن literati و کشتن محافظه کار قلب پر از سنتی چینی ارزش.

در سال 1956 حزب کمونیست چین دستور زبان خود کمیته اصلاحات چین به انتشار یک لیست طولانی از بیش از 2000 “ساده” شخصیت های چینی. آن را به جای موجود شخصیت های سنتی. این از دست دادن بزرگ برای میراث زبانی چین است. با تاکید بر و معرفی بسیاری از ساده رادیکال آن زمان بخش هایی از یک شخصیت سنتی است که به آن “عمق” و معنی درونی.

(Image: Screenshot / YouTube)

با تاکید بر و معرفی بسیاری از ساده رادیکال CCP در زمان بخش هایی از یک شخصیت سنتی است که به آن عمق و معنی درونی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

مثلا شخصیت سنتی برای عشق “愛”; اما با از بین بردن “心” (قلب) در وسط ساده شخصیت می شود 爱 (عشق) بدون قلب است. با ساده سنتی شخصیت “聽” (گوش دادن) به “听” شخصیت داد و آن معنای واقعی. رادیکال است که نماد “耳” (گوش) و “心” (قلب) استفاده شد برای گوش دادن. “گوش دادن با قلب” در حال حاضر به تازگی اضافه شده رادیکال “口” (دهان) که نیست یک انسان ارومیه برای گوش دادن در همه.

آن دلخراش است که چنین فرهنگ غنی است که ساخته شده به طوری کم عمق به خصوص برای بسیاری از چینی ها که آورده بودند تا یادگیری و درک موسیقی کلاسیک به زبان چینی و آن ریشه های باستانی. با وجود همه چیز, کلاسیک, شخصیت های چینی هنوز در حال استفاده توسط مردم در, تایوان, هنگ کنگ, ماکائو و سنگاپور. برس-قلم خوشنویسی باستانی فرم هنری است که هنوز هم محبوب گذشته ،

با وجود چالش های بزرگ مواجه چینی امروز, میراث فرهنگی چین همچنان الهام بخش و تحسین در سراسر جهان. فرهنگ چینی سنتی است که هنوز هم گرامی خوب مردم در داخل و خارج از چین. هنر کلاسیک چینی نوشتن را تحمل و با آن غیر قابل انکار رسانه منحصر به فرد از logographic نوشتن.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

صعود و سقوط از Funan: جنوب شرقی آسیا و اولین قدرت فوق العاده پادشاهی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de