جشنواره کن خالی است, روز جشنواره فیلم فجر باید آغاز

توسط توماس ADAMSON و دانیل کول

جشنواره کن فرانسه (AP) — ستاره ماند, خانه, خود, ساحل, پس زمینه بسته است و معتبر در زمینه جشنواره فیلم کن شده است repurposed به عنوان یک پناهگاه بی خانمان.

جشنواره کن شده اند باید به وزوز با سینما glitterati در روز سه شنبه برگزار خواهد شد به عنوان اولین روز از جشنواره فیلم. اما در طول زمان از coronavirus Riviera فرانسه رفت و آمد مکرر است چیزی جز یک شبح شهر.

بزرگترین جشنواره لغو شد, برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم است.

یک زن و شوهر از ماسک ماندگاری ساکنان نشستن بر روی لبه خالی تفرجگاه برای گرفتن آفتاب صبح آویزان پای خود را بالاتر از شن و ماسه و بعد به یک “دسترسی و شنا ممنوع” ورود به سیستم. سالمندان گروه بازی پتانک بی سر و صدا در کنار جاده های خلوت.

یاد بیلبورد متعلق به هر سال را به جشنواره پوستر به جای قاب بزرگ “متشکرم” برای کارگران بهداشت و درمان مراقبت از افراد در طول بیماری همه گیر.

“من غلبه با یک حس بزرگ و سودا و نوستالژی” جشنواره کن نماینده جنرال تیری Fremaux گفت صفحه نمایش روزانه در مورد جشنواره رفتن در تاریکی است. “جشنواره کن تنها تا کنون لغو شده است یک بار به دلیل جنگ جهانی دوم و متوقف هنگامی که در ماه مه ’68.

“من هرگز نمی توانست تصور چیزی شبیه به این. چه کسی می تواند پیش بینی است که بسیاری از کشورها در سراسر جهان گرفتار خواهد بود با این بیماری همه گیر?” Fremaux گفت.

در حالی که لغو نشان دهنده یک ضربه به ستاره های سینما و مدیران آن را ترویج و افتخارات آن را نیز ویران سپاه از کسب و کار و گمنام پیمانکاران فرعی است که تکیه بر جشنواره فیلم کن.

“برای ما, آن را واقعا بسیار بزرگ از دست دادن. این جشنواره نشان دهنده بخش بزرگی از ما درآمد سالانه پس از آن بسیار مشکل جدی گفت:” جوزف Rappa صاحب یک میان وعده-فروش کیوسک.

برای دیگران آن را حتی بدتر است.

Pierre Dambrine کار ساخت فیلم می ایستد در داخل کاخ جشنواره des یکپارچهسازی با سیستمعامل ساختمان پیچیده است که در آن نمایش فیلم و مراسم جوایز گیرد.

“وجود دارد هیچ کار بیشتر در همه. ما نمی دانیم که در تمام زمانی که همه چیز سر گرفته خواهد شد,” Dambrine گفت.

دولت محلی repurposed جشنواره ساختمان پیچیده به عنوان یک پناهگاه در ماه مارس است. هر روز ده ها تن از افراد بی خانمان دیده می شود راه رفتن در یک محصور کردن منطقه ای که در آن روزنامه نگاران در مصاحبه بازیگران مانند ماریون کوتیار و لئوناردو دیکاپریو.

برخی از مغازه ها شروع بازگشایی در فرانسه در روز دوشنبه. در جشنواره کن, برخی از بالا پایان بوتیک مانند والنتینو و Saint Laurent شد مجموعه ای برای باز کردن درهای خود را دوباره از سه شنبه اما خلق و خوی خاکستری بود. معروف, هتل مارتینز, که در آن بسیاری از جشنواره کن’ ستاره اقامت در طول 12 روز واقعه بسته باقی خواهد ماند برای حداقل یک ماه.

Fremaux ابراز بدبینی درباره آینده صنعت فیلم اما گفت: آن را دوباره بجای اول برگشتن.

او گفت: لغو 2020 حوادث متوقف نخواهد شد این جشنواره از شناخت فیلم استعداد کن و سازمان برنامه به اعلام رسمی انتخاب برای این سال در آغاز ماه ژوئن.

توماس Adamson گزارش از لیدز, انگلستان. او تحت پوشش جشنواره فیلم کن چندین بار در سال های اخیر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر