کسب و کار به اروپا: مشغول محرک

توسط دیوید McHUGH

فرانکفورت آلمان (AP) — عمده گروه های کسب و کار در آلمان, فرانسه و ایتالیا در حال اصرار دولت های اروپایی به سطح شیب دار تا خود مشترک محرک های مالی تلاش در برابر رکود اقتصادی سربار توسط ویروس شیوع و گفت که اتحادیه اروپا “باید در یک مقیاس بی سابقه است.”

تماس ساخته شده بود در چهار صفحه درخواست تجدید نظر شنبه منتشر شده توسط آلمان BDI ایتالیا Confindustria و فرانسه Medef کسب و کار کنفدراسیون ها.

کسب و کار گروه گفت که اروپا محرک تلاش ها باید فراتر از این بسته برای اولین بار از کمک های اضطراری در سطح اروپا شامل اعطای وام و تضمین از بانک سرمایه گذاری اروپا, کمیسیون اروپا و مکانیسم ثبات اروپا کمک مالی صندوق.

“ما از رهبران اروپایی به سرعت در حال تصویب جسورانه پیشنهاد” برای آینده بودجه اتحادیه اروپا و برای یک اروپایی بازیابی صندوق گروه گفت.

رهبران 19 کشور که با استفاده از ارز یورو تصویب کرده اند تا به 540 میلیارد یورو وام اضطراری اما باید خودداری کردند در مشترک استقراض است که کمک خواهد کرد که نگه داشتن سطح بدهی در سطح ملی از بالن. کمیسیون اروپا پیش بینی کرد اقتصاد منطقه یورو خواهد شد کوچک با 7.7 درصد در سال جاری بیش از در طول بحران مالی جهانی در سال 2009. که خواهد sap درآمدهای مالیاتی فقط به عنوان دولت نیاز به صرف بیشتر برای حمایت از بهداشت و درمان کسب و کار و اقتصاد است.

ایتالیا که ضربههای شیوع بیماری به ویژه چهره های بالا از قبل موجود سطح بدهی است که می تواند محدود محرک هزینه. مشترک استقراض مالی و نقل و انتقالات شده اند مخالف با کشورهای شمال اروپا مانند آلمان و هلند و اتریش هستند که در بهتر مالی شکل. نه عضو از 19 کشور منطقه یورو از جمله فرانسه و اسپانیا و ایتالیا و ایرلند را امضا کرده اند یک نامه حمایت از شایع قرض گرفتن. رهبران اروپایی را تحت فشار قرار دادند این سوال به کمیسیون اروپا که در حال توسعه یک پیشنهاد برای بازیابی صندوق.

فرد دولت گذشت محرک در سطح ملی در مقادیر متفاوت است. این نگرانی در میان برخی از اقتصاددانان و مقامات شده است که آن را دقیقا سخت ترین ضربه کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا که قادر به انجام حداقل محرک.

رهبران کسب و کار گفت: در “قوی مالی پاسخ باید شامل یک درجه بالایی از همبستگی” و “تعادل خوبی از وام و کمک های مالی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر