6 حقایق شگفت انگیز در مورد ویولن

اختراع در 1500s توسط یک ایتالیایی به نام Andrea Amati های ویولن یکی از محبوب ترین ابزار در جهان است. کلمه ویولن می آید از لاتین, “vitula” به معنی زهی. اصطلاح vitula شد مشتق از “vitulari” که به معنای “شاد.” برای یک ابزار است که باعث می شود مردم احساس طیف گسترده ای از احساسات “ویولن” به نظر می رسد مانند یک نام مناسب. در اینجا 6 حقایق جالب در مورد این ابزار است.

1. ساخت یک ویولن

با کیفیت بالا ویولون معمولا ساخته شده از یا صنوبر یا افرا. “ساخت یک ویولن نیاز به حدود 70 قطعه جداگانه ای از چوب به طور مرتب و مونتاژ. نه تنها این, اما در زمان های قدیمی تر این رشته از یک ویولن (که امروزه ساخته شده از فولاد یا روکش استیل) ساخته شده از روده گوسفند یا catgut که خشک شد و تولیدات به شکل یک رشته” با توجه به Violinio. کمان ویولن معمولا شامل هر نقطه از 150 به 200 موها از مواد مانند موی دم اسب, نایلون, و غیره.

2. مغز اثر

نواختن ویولن است که گفته می شود افزایش برای مغز شما. این اعتقاد بر این است به نتیجه ویولونیست با استفاده از دو دست به انجام دو چیز متفاوت است. با توجه به این که مغز مجبور است به روند دو جنبش های مختلف در نتیجه آموزش های خود را برای طیف وسیع تری از توانایی های. تحت MRI اسکن مغز یک ویولونیست را نشان می دهد که مناطق مرتبط با دست چپ انگشت جنبش تمایل به بیشتر پاسخگو و پیشرفته. کسانی که بازی سازهای زهی پس از دوران کودکی خود را اغلب بیشتر تلفظ تغییرات.

(Image: Screenshot / YouTube)

تحت MRI اسکن مغز یک ویولن را به طور کلی نشان می دهد که مناطق مرتبط با دست چپ انگشت حرکات پاسخگو تر و پیشرفته. (تصویر: Screenshot / YouTube)

3. سریع ترین ویولونیست

رکورد جهانی سریع ترین ویولن بازیکن برگزار می شود بن لی از Sussex, انگلستان است. در سال 2008 ویولن David Garret رکورد با بازی زنبور عسل در 1 دقیقه 6.56 ثانیه است. دو سال بعد در سال 2010 لی شکست طریق با زمان 58.515 ثانیه است. در حالی که برج دیده بانی در نرخ 13 یادداشت ها در هر ثانیه لی معنادار به 15 یادداشت ها در هر ثانیه است.

4. از دست دادن وزن

نواختن ویولن نیز می تواند در کاهش وزن کمک! با توجه به یک مطالعه افرادی که بازی ویولن سوزاندن حدود 170 کالری در هر ساعت. فقط سه ساعت آموزش در هر روز را نه تنها شما را بهتر نوازنده بلکه رایت کردن بیش از 510 کالری است که قابل ملاحظه به اندازه کافی به تاثیر بر روی بدن خود را. بنابراین اگر شما به دنبال به از دست دادن وزن در نظر ثبت نام در یک کلاس ویولن و توسعه مهارت های اضافی در این میان است.

5. گران ترین ویولن

گران ترین ویولن در جهان محسوب می شود”‘Lady Blunt” ساخته شده در 1721 توسط, ایتالیایی, هنرمند Antonio Stradivari. در سال 2011 Nippon موسیقی پایه و اساس است که متعلق به این دستگاه از آن فروخته شده برای یک رکورد US$11.5 میلیون دلار برای کمک به مردم ژاپن که تحت تاثیر سونامی. این ابزار پس از نام آن بانوی بی پرده بود که صاحب اصلی آن برای حدود 30 سال است.

(Image: wikimedia / CC0 1.0)

گران ترین ویولن در جهان ‘Lady Blunt,’ ساخته شده در 1721 توسط, ایتالیایی, هنرمند Antonio Stradivari. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

6. اندازه های مختلف

ویولن می آید در اندازه های مختلف. کوچکترین اطراف 1/64 مقیاس عادی ویولون (حدود 14 اینچ) است و هدفمند در کودکان بین سنین 2 و 3 سال است. تنها زمانی که آنها آن استاد خواهد حرکت آنها به اندازه بزرگتر و کلاس های پیشرفته. بزرگترین ویولن در جهان ساخته شده توسط یک تیم آلمانی ویولن سازان. بهترین چیز در مورد این ویولن است که آن را نه فقط برای نشان دادن این ابزار در واقع می تواند بازی. بدیهی است که این یک کار ساده نیست. در 14 متر در ارتفاع و استفاده از تعظیم بیش از 17 فوت این یکی نیاز به چند افراد با استعداد برای تولید موسیقی است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

لایه ازن و اشعه ماوراء بنفش تابش واکسن شرکت ها و CCP ویروس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر