UFC بازگشت می تواند با ارائه طرح برای دیگر نرم افزار لیگ


 A worker wipes down areas of the octagon between bouts at a UFC 249 mixed martial arts event Saturday in Jacksonville, Fla. AP photo

یک کارگر دستمال مرطوب کردن مناطق هشت ضلعی بین حملات در UFC 249, مخلوط هنرهای رزمی, رویداد روز شنبه در جکسون ویل فلوریدا.

عکس از آسوشیتدپرس

<p>Fighters battle without spectators during a UFC 249 mixed martial arts bout on Saturday in Jacksonville, Fla.</p> <p>AP photo</p>

مبارزان نبرد بدون تماشاگر در طول یک UFC 249 مخلوط هنرهای رزمی جلسه در روز شنبه در جکسون ویل فلوریدا.

عکس از آسوشیتدپرس


<p>A worker sprays sanitizer in the octagon between bouts during a UFC 249 mixed martial arts competition Saturday in Jacksonville, Fla.</p> <p>AP photo</p>

یک کارگر اسپری های ضد عفونی کننده در هشت وجهی بین حملات در طول یک UFC 249, مخلوط هنرهای رزمی, رقابت شنبه در جکسون ویل فلوریدا.

عکس از آسوشیتدپرس

جکسونویل فلوریدا. — UFC رئیس دانا سفید می خواستم مبارزه عمده کارت هفته پیش. او با اعتماد به نفس تیم او می تواند آن را بکشد که آیا آن را در زمان مکان در زمین های قبیله ای در یک جزیره خصوصی و یا در هر یک از 10 متحده ارائه به میزبان آن است.

Coronavirus تست. فن-رایگان آرنا. اجتماعی فاصله. خود انزوا. سفید نگاه همه کسانی که جزئیات بی سابقه ای که به نظر می رسید بیش از حد پیچیده و بیش از حد مخاطره آمیز به برخی از خارجی ها صرفا به عنوان چالش های اضافی.

“من می دانستم که ما می تواند این کار را انجام,” او گفت: پس UFC 249 شنبه شب. “من می دانستم که ما می تواند آن را کشف کردن. حتی با تمام موانع است که ما در اوایل, این شده سرگرمی. آن بوده است به چالش کشیدن و سرگرم کننده است.

“من می دانم که برای تلفن های موبایل کمی مجنون می گویند من تا به حال سرگرم کننده رفتن را از طریق این. آن بوده است به چالش کشیدن و لذت بردم کل بازی از آن, اگر شما خواهد شد.”

سفید و UFC شبیه برندگان بزرگ خود را زیر محرک نمایش در یادبود سربازان عرصه در جکسنویل یک رویداد است که می تواند در خدمت به عنوان یک طرح برای ورزش های دیگر لیگ های سراسر کشور و جهان به عنوان آنها شروع به سر در جهانی همه گیر.

NFL, NBA, NHL, لیگ اصلی بیس بال و نسکار همه آنها تا به حال یک چشم در چگونه UFC با نزدیک شدن و به کار گرفته عمده انسان محور رویداد ورزشی در ایالات متحده از جدید کروناویروس توقیف این کشور نزدیک به دو ماه پیش است. UFC ایجاد 25-صفحه سند به آدرس بهداشت و پروتکل های ایمنی که شامل ضد عفونی هشت ضلعی بین حملات و الزامی آزمون و ماسک برای تقریبا هر کس در حضور.

نور افکن تنها تشدید هنگامی که یک جنگنده جکر سوزا و دو از او cornermen آزمایش مثبت برای COVID-19 یک روز قبل از انباشته کارت.

Souza کشیده شد از مبارزه و حذف از هتل که در آن صدها نفر از UFC کارکنان به ماندن در این هفته. UFC پزشکی تیم همچنان به ارائه کمک و کمک به درمان لازم, سفید گفت.

UFC دارای دو بیشتر در مبارزه با شب برنامه ریزی شده این هفته در جکسون ویل شنبه آغاز و برنامه ای برای اداره بیش از 1000 بیشتر coronavirus آزمون برای همه برنامه ریزی شده به شرکت.

“با این حال از آن به کار گرفته شده در این هفته این بود که ما هفته اول” سفید گفت. “این بهتر خواهد شد. و ما می توانید به اشتراک گذاری آنچه که ما آموخته است که در اینجا انجام سه رویدادهای ورزش های دیگر لیگ که در حال رسیدن به آمریکا و درخواست.

“بسیاری می توان آموخت آنچه ما در اینجا انجام. نه فقط برای ورزش حرفه ای اما برای فرستادن مردم به کار و بسیاری از چیزهای دیگر در زندگی است.”

سفید گفت که او هرگز در نظر گرفته تعویق انداختن UFC 249 زیر سوزا مثبت تست کردم و پشتیبانی از فلوریدا ورزشی کمیسیون فرماندار و مقامات محلی.

نشان می دهد در رفت و با بسیاری از حساب رو بررسی بیحوصلگی حرف زدن.

جاستین Gaethje خراشیده تونی فرگوسن در رویداد اصلی درآمد TKO در یک سبک تقلا که تعیین برنده به مبارزه titleholder Khabib Nurmagomedov بعدی. هنری gabriel gomez rojo با خون جوشان از سر و چکیدن پایین قفسه سینه خود را در دفاع از خود خروس وزن عنوان در برابر دومینیک کروز و سپس اعلام بازنشستگی خود را.

سنگین وزن مدعی فرانسیس Ngannou کوبیده چهارم خود را راست حریف این یکی در 20 ثانیه. سابق NFL پایان دفاعی گرگ هاردی برنده برای ششمین بار در هشت دعوا. و سابق قهرمان سبک وزن و فن های مورد علاقه دونالد “کابوی” Cerrone از دست داد در undercard چهارم متوالی شکست.

در مورد تنها منفی بود خالی آرنا که در آن مشت و لگد ، grunts, مراحل, بحث زباله گوشه مربیگری و تفسیر تلویزیون تکرار کردن تیرهای فلزی و کرسی خالی.

“این عجیب و غریب بود” سفید اذعان کرد. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما در مورد زندگی ورزشی این که آیا شما در یک نوار و یا در آنجا زندگی می کنند. یکی از این مولفه های کلیدی برای زندگی, ورزش ها گروهی از مردم است که شما با و انرژی است که شما هنگامی که چیزهای سرد اتفاق می افتد.

“امشب یک رویداد شگفت انگیز اما این است که قطعا از دست رفته امشب این لحظات. … این همه بخشی از آنچه باعث می شود این خیلی بزرگ است.”

پیدا کردن یک راه برای از نو خلق این لحظات از دست رفته می تواند چالش بعدی یکی سفید قطعا خوش آمدید به عنوان طولانی به عنوان نشان می دهد می رود.

“ما هنوز بدانند این همه چیز را,” او گفت:. “این یکی از اولین بود. آن را یک موفقیت بود. چهار شنبه بهتر خواهد بود. شنبه خواهد بود بهتر از آن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر