توییتر به برچسب مورد مناقشه COVID-19 توییتهایی

توسط AMANDA SEITZ

شیکاگو (AP) — توییتر آن را هشدار به کاربران زمانی که یک صدای جیر جیر شامل مورد مناقشه و یا اطلاعات گمراه کننده در مورد کوروناویروس.

قانون جدید آخرین موج از سیاست های سختگیرانه تر است که شرکت های فن آوری در حال نورد از برای مقابله با شیوع ویروس مربوط به اطلاعات غلط در سایت های خود را.

توییتر را مورد رویکرد به چگونگی آن تصمیم می گیرد که توییتهایی برچسب و تنها حذف پست هایی که مضر رهبران شرکت روز دوشنبه گفت:.

برخی از توییت اجرا خواهد شد با یک برچسب زیر که هدایت کاربران به یک لینک با اطلاعات اضافی در مورد COVID-19. دیگر توییتهایی ممکن است تحت پوشش به طور کامل توسط یک برچسب هشدار دهنده هشدار به کاربران است که “برخی یا همه محتوای به اشتراک گذاشته شده در این توییت درگیری با راهنمایی از کارشناسان بهداشت عمومی در مورد COVID-19.”

جدید,, برچسب های در دسترس خواهد بود در حدود 40 زبان و باید شروع به ظاهر شدن بر توییتهایی به عنوان به زودی به عنوان امروز است. این هشدار می تواند عطف به ماسبق به گذشته توییتهایی.

توییتر نمی خواهد به طور مستقیم واقعیت را بررسی کنید و یا تماس توییتهایی نادرست در سایت گفت: نیک ترشی جهانی این شرکت استراتژیست ارشد سیاست عمومی. برچسب های هشدار دهنده ممکن است مستقیم کاربران به سرپرستی توییتهایی بهداشت عمومی وب سایت ها و یا اخبار.

“مردم نمی خواهند ما به نقش تصمیم گیری برای آنها چه چیزی درست است و چه چیزی درست نیست اما آنها می خواهند مردم را به بازی یک بازی بسیار قوی تر نقش فراهم کردن زمینه” ترشی گفت.

خط خوب است و شبیه به یکی گرفته شده توسط فن آوری های رقیب Facebook کرده است که گفت: آن را نمی خواهید به یک “داور از حقیقت” است اما مرتب برای شخص ثالث واقعیت چکرز به بررسی دروغ در سایت خود. آسوشیتد پرس بخشی از Facebook حقیقت-چک کردن برنامه.

یک مثال از یک مناقشه جیر که ممکن است برچسب را در سایت خود شامل ادعاها در مورد منشاء COVID-19 که ناشناخته باقی می ماند. تئوری های توطئه در مورد چگونه این ویروس آغاز شده و اگر آن را انسان ساخته شده اند در رسانه های اجتماعی برای ماه می باشد.

توییتر خود ادامه خواهد داد به خراب کردن COVID-19 توییتهایی است که یک تهدید برای ایمنی یک فرد یا گروه همراه با تلاش برای برانگیختن توده خشونت و یا گسترده ناآرامی های مدنی. این شرکت در حال حاضر شده است از بین بردن ساختگی coronavirus درمان و ادعا می کند که اجتماعی فاصله و یا ماسک های صورت نمی مهار این ویروس گسترش یافته است.

توییتر شبیه به ابتکار برچسب doctored یا دستکاری عکس و یا تصاویر را در سایت خود پس از یک ویدئو از دموکرات مجلس نانسی پلوسی بود آهسته به نظر می رسد به عنوان اگر او نامفهوم کلمات او. پس از توییتر تنها استفاده از برچسب دو بار به دستکاری رسانه ها.

تکنولوژی غول, Google, Facebook, YouTube و Twitter را در پاسخ به یک جهانی گسترش اطلاعات غلط است نقل مکان کرد با این ویروس پس از شیوع بیماری در ماه ژانویه آغاز شد. ماه گذشته Facebook نیز آغاز شد که با تعامل coronavirus اطلاعات غلط توسط کارگردانی آنها را به سازمان بهداشت جهانی واقع صفحه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر