در جهان طول عمر رتبه بندی منتشر شده در جهانی بهداشت آمار 2018 اعلام شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) در ژاپن حفظ وهله اول با متوسط سن 84.2 سال است. با توجه به گزارش دلیل این است که فرهنگ ژاپنی کارشناس مارکو Carestia با اشاره به این که وجود دارد 10 بالقوه دلایل طول عمر مردم ژاپن.

1. اجتناب از خوردن بیش از حد

مردم ژاپن معتقدند که خوردن بیش از حد خوب نیست و برای سلامت خود.

2. مصرف بسیاری از غذاهای مختلف هر روز

در سال 1985 دولت ژاپن با صدور دستورالعمل های غذایی برای ارتقاء سلامت توصیه که تا 30 غذاهای مختلف (از جمله روغن پخت و پز و چاشنی) در هر روز باید مصرف شود.

3. به آرامی غذا خوردن

تجزیه و تحلیل عادات غذا خوردن ژاپنی صد ساله آنها معمولا خوردن بسیار به آرامی. آنها شناخته شده اند از سن جوان است که جویدن به آرامی می تواند زندگی طولانی. جویدن به طور کامل را به شما احساس کامل و تا پایان غذا خوردن کمتر و کوچکتر محتویات معده کاهش بار هضم است.

4. دارای طعم اصلی غذا و نگه داشتن به یک کم چربی و کم کالری رژیم غذایی

ژاپنی ها تمایل به حفظ طعم اصلی مواد غذایی را ترجیح می دهند نور, رژیم غذایی و پخت و پز با روغن کمتر است. بسیاری از غذاهای بخار پز و مقداری کمی روغن که خدمت. این نه تنها می تواند به کاهش آسیب روغن داغ روی مواد غذایی, اما همچنین کاهش مصرف روغن است که برای سلامتی مفید.

Japanese people eat plenty of vegetables, fruits, and cereals.(Image: Flickr / CC0 120)

مردم ژاپن خوردن مقدار زیادی از سبزیجات و میوه ها و غلات و حبوبات. (تصویر: فلیکر / CC0 120)

5. غذا خوردن به اندازه کافی سبزیجات و میوه ها و غلات و حبوبات

مردم ژاپن خوردن مقدار زیادی از سبزیجات و میوه ها و غلات و حبوبات. این مواد غذایی سرشار از فیبر هستند. فیبری کربوهیدرات ها به طور معمول به زمان بیشتری برای هضم و نمی خواهد تبدیل به چربی به سرعت.

6. عاشق خوردن ماهی و کمتر گوشت قرمز

ژاپنی دوست دارم به خوردن مقدار زیادی از ماهی است. آنها دوست دارند به غذا خوردن در اعماق دریا ماهی مانند ماهی قزل آلا و مارماهی و ماهی تن که سرشار از زنجیره بلند اسیدهای چرب غیر اشباع. کاهش مصرف گوشت قرمز تا حد زیادی کاهش بروز سکته مغزی در ژاپن است.

7. خوردن غذاهای فصلی

مردم ژاپن معتقدند که ناب ترین و منحصر به فرد ترین طعم دهنده های طبیعی می تواند طعم تنها با انتخاب غذاهای فصلی.

The Japanese love to eat a lot of fish. (Image: Screenshot / YouTube)

ژاپنی دوست دارم به خوردن مقدار زیادی از ماهی است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

8. لذت بردن از غذا

مردم ژاپن بسیار گاه به گاه خود را در مورد رژیم غذایی و خوردن هر چه می خواهند, اما نرخ چاقی است که بالاترین در جهان است. برخی از افراد توجه بیش از حد به رژیم غذایی و شمارش کالری برای هر نیش که می تواند باعث استرس روانی و حتی مشکلات سلامتی.

9. کاهش مصرف نمک

به عنوان اوایل به عنوان سال 1975 دولت ژاپن شروع به توجه به موضوع “کاهش نمک” در رژیم غذایی و راه اندازی یک سری از کاهش نمک مبارزات.

10. مراقبت از دور کمر خود را اندازه

بیش از حد دور کمر ناسالم است. ژاپنی, قانون تصریح می کند که شرکت ها باید انجام سالانه دور کمر بازرسی برای کارکنان در سن 40 تا 75. استاندارد این است که مرد دور کمر نباید بیش از 85 سانتی متر است و زن نباید بیش از 90 سانتی متر. اگر اندازه دور کمر بیش از استانداردهای اقدام دیگری باید در نظر گرفته شود. اگر شرکت نتواند به مدیریت اندازه گیری دور کمر و وزن کارکنان خود را, از آن خواهد شد توسط دولت است.

ترجمه شده توسط یوسف وو و edited توسط هلن

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

پذیرش و تصحیح خود مانند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net