نظر خود را: آن زمان برای دوباره باز پنسیلوانیااز آن شده است نزدیک به دو ماه پس از رژیم صهیونیستی است. تام ولف بسته اقتصاد پنسیلوانیا و تنها چند روز پس از او اجازه بخشهایی از پنسیلوانیا شروع به بازگشایی تحت نامشخص و گیج کننده دستورالعمل.

در حالی که هر انتخاب رسمی اولویت ایمنی از کسانی که ما نماینده دولت نباید دلیلی تحمیل خسارت های اقتصادی. که دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد تحت رژیم صهیونیستی است. گرگ خاموش کردن طولانی مدت به منظور.

میلیون ها شغل از دست داده اند. ما نرخ بیکاری سر به فلک کشید است. کسب و کار بسته اند بسیاری از برای همیشه لطفا برای.

به اندازه کافی به اندازه کافی است. وقت آن است که با خیال راحت دوباره باز پنسیلوانیا و به مردمی این گزینه بازگشت به حالت عادی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

در حالی که برخی از قطعات از پنسیلوانیا در حال بازگشایی بسیاری از کشورهای مشترک المنافع باقی مانده توقیف. فرماندار رنگی دوباره افتتاح فاز ساخته اند هیچ حس و برنامه های خود را ترک کرده است بسیاری از افراد گیج و عصبانی به عنوان آنها به دنبال بازگشت به کار.

مثلا چرا Allegheny County — با پیتسبورگ در درون مرزهای آن — اجازه برای باز کردن اما روستایی شهرستانهای مثل پری, Juniata, Mifflin, Susquehanna و وایومینگ مجبور به باقی می ماند تحت اقامت در خانه دستور ؟

به دلخواه نگه داشتن بخش های زیادی از اقتصاد کشور بسته شده است ناخالص و بی عدالتی به مردم زحمتکش پنسیلوانیا که کمک به ایجاد 18th بزرگترین اقتصاد در جهان و کمک به بزرگترین اقتصاد ملی ما تا کنون دیده اند.

بر خلاف آنچه که برخی از شما معتقدند اکثریت قریب به اتفاق کسانی که اصرار امن دوباره باز شدن اقتصاد ما نیست غیر واقعی علم منکران. آنها هزاران نفر از صاحبان کسب و کارهای کوچک خانواده و افراد در تماس با کنگره دفاتر مثل من هر روز به دنبال گزینه خود را راه اندازی مجدد معیشت و کار را به بازگشت به برخی از صورت ظاهر ،

Re-opening اقتصاد و زیر علم متقابلا منحصر به فرد نیست. در واقع ما می توانیم و باید هر دو را انجام دهد بلافاصله.

اصلی منطق پشت بستن اقتصاد به ما اجازه می دهد تا سیستم بهداشت و درمان قادر به افزایش ظرفیت و نه ضعف. ما زمانی که هدف و بسیاری از بیمارستان ها در حال حاضر دوباره باز به غیر از روش اورژانس.

به عبارت دیگر اصلی shutdown توجیهی دیگر وجود ندارد.

دکتر دونالد Yealy, UPMC گروه طب اورژانس صندلی ساخته شده از این نقطه که او هفته گذشته گفت: “ما با خیال راحت می توانید دوباره باز نه تنها ما مراقبت در بیمارستان اما این منطقه و جامعه در تمام مناطق که UPMC خدمت می کند.”

هیچ یک از زحمتکش و متفکر افرادی که می خواهید به عقب بر گردیم به کار هستند و خواهان بازگشت فوری به جرم گردهمایی پایان اجتماعی فاصله گرفتن و بلند کردن اجسام بهداشتی اقدامات احتیاطی.

هر کس می خواهد برای متوقف کردن گسترش COVID-19 و بیش از دو ماه گذشته آمریکایی ها دریافت کرده اند در عمق آموزش در احتیاطی مناسب در طول یک بیماری همه گیر. اکثر آمریکایی ها مطابق با این علمی توسعه یافته دستورالعمل با میل و رغبت و شوق و ذوق.

به دوباره باز کردن اقتصاد ما را دنبال کنید مدل پزشکان و کارشناسان بیماری های عفونی را در محل قرار داده برای فروشگاه های مواد غذایی, بهبود صفحه اصلی, مراکز و ضروری کسب و کار. برای دو ماه گذشته آمریکایی ها در سراسر کشور باید به دنبال این دستورالعمل ها برای جمع آوری و گاهی در تعداد زیادی برای فعالیت هایی مانند خرید مواد غذایی پروژه های بهبود صفحه اصلی و رفتن به محل کار.

اگر آن را بی خطر است برای مگا خرده فروشان برای باز باقی می ماند در حالی که با خیال راحت و با احتیاط تمرین های اجتماعی فاصله چرا می تواند به کسب و کارهای کوچک و خانواده خرده فروشان همین کار را انجام?

در حالی که آن را مناسب است نگاهی به نرخ COVID-19 عفونت آنها نه تنها اعداد به مشورت هنگامی که به دنبال در جامع تصمیم گیری در مورد نحوه شروع به حرکت می کند از این بیماری همه گیر.

به عنوان این هفته 1.7 میلیون ساکنان نیوکاسل — 26 درصد از پنسیلوانیا نیروی کار — باید زمینه برای بیکاری.

در حالی که دولت فدرال به درستی در پا به ارائه اقدامات امداد و گسترش مزایای برای کسب و کارهای کوچک افراد و خانواده ها این برنامه ها به طور طبیعی توسط زمان محدود و دولت توانایی به صندوق آنها را در صورت نصب کسری.

دولت به سادگی نمی تواند بی وقفه انداختن پول در این مشکل و امیدواریم که از آن خواهد شد همه چیز را ثابت. ما نیاز به ساکنان نیوکاسل بازگشت به کار.

علاوه بر دیگر مشکلات اجتماعی در حال بدتر شدن به عنوان یک نتیجه از ضرر اقتصادی و اجتماعی و انزوا و ترس برای آینده است.

در سراسر پنسیلوانیا بیش از حد مرگ و میر بالا رفتن سرسام آور است. در سراسر کشور نرخ خودکشی نیز در حال افزایش است.

بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان معتقدند COVID-19 خواهد بود در اطراف برای یک مدت زمان طولانی مانند بسیاری دیگر از بیماری ها و واکسن خوش بینانه چندین ماه دور. ما نمی توانیم بیکار نشستن منجمد با ترس برای همیشه, به خصوص زمانی که ما علمی اجتماعی فاصله مدل است که می تواند نگه داشتن مردم امن و محدود کردن گسترش و در ادامه به پهن کردن منحنی.

در نهایت این فشار به قرار دادن سود یا منافع شرکت های بزرگ در بالای ایمنی از هر کسی. به باور آن است که توهین به هوشمند زحمتکش و متفکر افرادی که کار را به ارائه برای خود و خانواده خود را.

بهترین محرک اقتصادی یک شغل ثابت. ساکنان نیوکاسل متحد شده است در مبارزه با این بیماری همه گیر خواهد شد و آنها در ایالات متحده در ارائه بعدی ما بزرگ باز گشت.

وقت آن است که رژیم صهیونیستی. Wolf ما آغاز شده است.

کنگره Fred کلر نشان دهنده 15 شهرستان پنسیلوانیا 12th کنگره منطقه. نمایندگان کنگره در یک انتخابات خاص در مارس 2019, کلر خدمت در خانه نظارت و کمیته اصلاحات و خانه آموزش و پرورش و نیروی کار این کمیته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر