توسط آسوشیتد پرس

آخرین جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— کره جنوبی کلوپ شبانه مورد ویروس 2nd موج.

— اورژانس بیمارستان صحرایی باز می شود در پایتخت آلمان.

— اسپانیا رکورد کمترین تعداد ویروس موارد و مرگ و میر در هفته.

— پاکستان قصد دارد برای بازگرداندن رشته شهروندان است.

— پاریس است که کاملا به حالت عادی پس از مستند اقدامات و سست.

___

برلین — اورژانس بیمارستان صحرایی برای COVID-19 بيمار رسما افتتاح شد در پایتخت آلمان اما تا کنون هیچ بيماران است.

درمانگاه افتتاح شد دوشنبه در سایت در برلین مرکز کنوانسیون دارای ظرفیت 500 تخت است که می تواند دو برابر شود اگر مورد نیاز است.

اما پس از آلمان موفق شده است به شدت کاهش میزان عفونت پس از ساختمان آغاز شد و چهار هفته پیش پایتخت 50 بیمارستان ثابت کرده اند که بیش از کافی است برای درمان همه coronavirus بیماران.

برلین سلامت بالا, رسمی, Dilek Kalayci گفت: این کلینیک به عنوان یک “رزرو بیمارستان” اشاره کرد که تجربه اسپانیا و ایتالیا و نیویورک نشان داده بود و حتی مجهز به سیستم های پزشکی می تواند تبدیل به بیش از حد در یک بیماری همه گیر.

___

سویل, اسپانیا — اسپانیا گزارش روز شنبه کمترین تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر و عفونت در هفته به عنوان نیمی از کشور را به نسخه نرم تر از کشور های سخت مستند.

وجود دارد 123 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته به پایینترین سطح خود از مارس 17, آوردن کشور از مجموع تلفات به حدود 27,000. با نزدیک به 400 جدید COVID-19 مورد تایید معتبرترین تستهای آزمایشگاهی تعداد کلی ثبت عفونت افزایش به حدود 268,000.

بالا سلامت رسمی فرناندو سیمن می گوید آمار و ارقام نشان می دهد “در روشن و آشکار راه است که ما در آخرین مرحله از انتقال ویروس” اما هشدار داده است در برابر خوشنودی چرا که تجربه کشورهای دیگر از جمله کره جنوبی و آلمان نشان می دهد که خطرات ناگهانی پرتاب ریباند.

اگر چه رئال مادرید و بارسلونا باقی می ماند در یک سختگیرانه تر مستند تقریبا نیمی از 47 میلیون اسپانیایی مجاز از دوشنبه به معاشرت با 10 نفر در همان زمان فروشگاه در موسسات و لذت بردن از یک وعده غذایی یا نوشیدن یک فنجان قهوه در رستوران ها و کافه ها با صندلی در فضای باز.

هتل ها نیز مجاز به باز کردن به عنوان طولانی به عنوان آنها نمی مخلوط مهمانان در حوزه عمومی است. اما با مردم مجاز به سفر خارج از استان و چند پروازهای برنامه ریزی شده از خارج از کشور سویل دونا ماریا هتل مانوئل دمینگوز می گوید: چشم انداز کسب و کار شد و تلخ.

“متاسفانه در این سال کسب و کار از دست داده است و در حال حاضر آن را به فاجعه می گوید:” دمینگوز.

___

اسلام آباد — دولت پاکستان قصد دارد برای بازگرداندن آن 110,000 شهروندان که رشته شده اند در خاورمیانه و کشورهای دیگر پس از پرواز عملیات متوقف شد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در ماه مارس, مشاور نخست وزیر در امنیت ملی گفت.

Moeed یوسف گفت: ویژه پرواز هستند که مرتب به همه کسانی که پاکستانی ها که می خواهند به بازگشت به خانه.

وی گفت: همه کسانی که پاکستانی ها که تست منفی بر بازگشت آنها اجازه خواهد داشت تا به خانه بروم اما کسانی که تست مثبت خواهد بود در قرنطینه دولت امکانات. یوسف یک کنفرانس خبری گفت که در مورد 20,000 پاکستانی شده اند عودت از کشورهای مختلف.

او گفت: دولت سعی خواهد کرد برای بازگرداندن 10,000 پاکستانی ها در هر هفته است که اکثر کسانی که آرزو به بازگشت به خانه به رشته در خاورمیانه است. نظرات خود را به عنوان پاکستان گزارش دیگری 28 کشته و نزدیک به 1500 نفر از موارد از coronavirus بالا بردن کلی موارد تقریبا به 31,000 با نزدیک به 700 مرگ و میر.

___

پاریس — ماشین شروع به آرامی پر پاریس’ گسترده شانزه لیزه خیابان در یک خواب آلود شروع به فروپاشی سلول زندگی در پایتخت فرانسه پس از دو ماه از سخت مستند.

خریداران و gawkers ترس و شرم راه می رفت پایین پیاده رو های بسته بندی شده با جمعیت در قبل از coronavirus بار. تنها نیمی از مغازه ها در مشهور خیابان شد و انتظار می رود برای باز کردن دوشنبه.

بدنام ترافیک از منطقه پاریس شد و مجزا وجود ندارد و در اولین روز از deconfinement. مقامات تشویق کسب و کار برای ادامه اجازه می دهد کارکنان به محل کار از خانه و در حال ترویج دوچرخه و سایر “نرم” حمل و نقل.

هنوز مردم با پوشیدن ماسک مورد نیاز پر پاریس’ St. Lazare ایستگاه یک hub برای حومه غربی. برچسب مشخص شده قطار صندلی و کف برای اطمینان اجتماعی فاصله اما در ایستگاه لابی جمعیت با هم فشرده و نمرات از مردم شانه به شانه برای رسیدن به ماسک بودن دست.

در شلوغ تجاری منطقه جنوب پاریس تنها کسب و کار باز کردن زود هنگام شد و دفتر املاک و مستغلات بدون مشتریان.

فرانسوی وزیر اقتصاد Bruno Le Maire بر اهمیت دور کردن متوقف اقتصاد با بازگشت به کار. بازدید از یک سایت ساخت و ساز در Saint-Germain-en-Laye غرب پاریس گفت که “ما در حال زندگی بسیار وحشیانه رکود است.” مسئول تنها چیزی که برای انجام به او گفت: در BFMTV است به “بازگشت به کار.”

___

کیف اوکراین — اوکراین آغاز کرده است و کاهش آن coronavirus مستند اجازه می دهد برخی از مغازه ها, آرایشگری, زیبایی سرو و کسب و کارهای دیگر به بازگشایی شده است.

نخست وزیر Denys Shmyhal گفت که بازگشایی موثر دوشنبه است مشروط بر رعایت اجتماعی فاصله و اقدامات دیگر.

اوکراین با کمبود بودجه روبرو سیستم مراقبت های بهداشتی بوده و به سرعت غرق COVID-19, حتی اگر آن را گزارش کرده است نسبتا کم تعداد موارد — در مورد 15,000 عفونت و بیش از 400 کشته از دوشنبه.

آگاهی از وضعیت ناامید در سیستم مراقبت های بهداشتی, مقامات دستور اکید coronavirus مستند در مارس 12, کامل, با گشت های پلیس و تنگ محدودیت در استفاده از حمل و نقل عمومی.

دولت در مواجه با فشار قوی به سهولت قرنطینه است که به شدت کبود اقتصاد کشور است. پزشکان می ترسند که آرامش محدودیت می تواند باعث موج جدیدی از سرایت.

___

پکن — سخنگوی ملی چین کمیسیون بهداشت می گوید افزایش به تازگی تایید موارد نگرانی رو به رشد است.

“در گذشته 14 روز وجود دارد هفت استان گزارش جدید تایید محلی موارد” Mi فنگ به خبرنگاران گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در روز دوشنبه.

“تعداد موارد از محلی جرم عفونت همچنان به رشد. ما باید پیدا کردن ریشه های عفونت ها و مسیرهای انتقال. همچنین ما باید به کار سخت در ردیابی و مدیریت جدا درمان و مشاهدات پزشکی” Mi گفت.

چین روز دوشنبه اعلام کرد 17 جدید موارد دومین روز متوالی از دو رقمی را افزایش می دهد پس از بیش از یک هفته است که روزانه موارد جدید در تک رقمی.

___

استکهلم — یک سوئدی رسمی است گفت: باید از آموخته مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس و سوئد شاید می تواند عمل کرده اند “کمی سریع تر است.”

در یک مصاحبه رادیویی دن Eliasson سر از سوئد مدنی احتمالات آژانس گفت: رادیو سوئد دوشنبه که “هنگامی که عمده بحران رخ می دهد, شما همیشه به آن نگاه پس از آن. بنابراین می آید سوال آیا ما واکنش نشان می دهند به اندازه کافی سریع؟”

نظرات خود را پس از وزیر بهداشت لنا Hallengren ماه گذشته گفته تلویزیونی سوئدی که “ما قادر به محافظت از سالمندان ما. که واقعا جدی و یک شکست برای جامعه به عنوان یک کل. ما باید از این یاد بگیرند.”

سوئدی رسانه ها در هفته های اخیر گزارش داده اند که موارد که در آن خانه های بازنشستگی را دیده زیادی مرگ و میر با کارکنان ادامه کار با وجود عدم دنده محافظ و یا با وجود برگزاری نمایشگاه نشانه ها و به طور بالقوه آلوده ساکنان. برخی از خانه های بازنشستگی نیز دیده شده است کمبود کارکنان از آنجا که کارکنان یا حاضر به کار شده اند و تشویق به ماندن در خانه و حتی با علائم خفیف.

این کشور اسکاندیناوی گرفته شده نسبتا رویکرد نرم است که گرفتار بین المللی مورد توجه است. اجتماعات بزرگ ممنوع شد اما رستوران ها و مدارس برای کودکان جوان تر مانده اند باز است. دولت به خواست های اجتماعی فاصله و سوئدی ها باید تا حد زیادی پیروی.

کشور گزارش شده بیش از 3,175 مرگ و میر و 90 درصد از کسانی که فوت کرده است که از مارس 28 نفر بالای سن 70 با توجه به آمار رسمی. نصف شد و ساکنان خانه سالمندان و یکی دیگر از سه ماهه دریافت می کردند مراقبت در خانه.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی تحت فشار قرار دادند پشت آن بازگشایی مدارس با یک هفته که مقامات بهداشتی تقلا برای جداسازی ویروس حامل و ردیابی تماس های خود را پس از پیدا کردن ده ها تن از coronavirus عفونت های مربوط به باشگاه را برانگیخت.

قبل از کشف جدید انتقال کشور آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل میان چه بوده است کاهش caseload و برنامه ریزی بازگشایی مدارس و شروع با سالمندان دبیرستان در روز چهارشنبه.

اما معاون وزیر آموزش و پرورش پارک Baeg-beom گفت: در جلسه روز دوشنبه که مدرسه دهانه برای سالمندان دبیرستان بودند تحت فشار قرار دادند به چهارشنبه آینده.

محلی مقامات آموزش و پرورش از جمله Cho Hee-yeon, سرپرست سئول دفتر آموزش و پرورش پیش از آن به نام دولت برای به تعویق انداختن بازگشایی مدارس و افزایش نگرانی هایی است که کودکان می توانند در معرض بزرگتر عفونت خطرات.

این کشور ابتدایی متوسط و بالا-مدارس ارائه شده اند از راه دور آموزش از آوریل.

___

دبی, امارات متحده عربی — آتش زده سایت دبی نمایشگاه اکسپو 2020 در روز دوشنبه, هر چند مقامات اماراتی گفت: هیچ کس مجروح شد.

شعله دیدم ضخیم دود سیاه افزایش بیش سایت از نمایشگاه جهانی در لبه جنوبی, دبی یکی از هفت sheikhdoms در امارات متحده عربی.

مقامات در بیانیه ای گفت: این آتش سوزی آغاز شد و در توده ای از “ساخت و ساز باقی مانده” شد و بعد خاموش. آنها را بلافاصله ارائه جزئیات بیشتر هر چند تصاویر از این سایت نشان داد آتش مبارزه با آتش سوزی در نزدیکی یک ساختار در سایت تحمل علائم سوختگی.

در اوایل این ماه در پاریس بر بدن در پشت این حوادث گفت که نمایشگاه اکسپو 2020 در جهان عادلانه خواهد بود به تعویق افتاد Oct. 1, 2021, جدید کروناویروس بیماری همه گیر. دبی شرط میلیاردها دلار در نمایشگاه اکسپو 2020 به جوانی از سر گرفتن آن مشکل اقتصاد است.

___

لندن — بریتانیا, کسب و کار, اتحادیه های کارگری و کارکنان ابراز سردرگمی پس از دولت خود را تغییر مستند پیام از “ماندن در خانه” برای رفتن به محل کار اگر شما می توانید.

نخست وزیر بوریس جانسون است گسترش بسیاری از اعمال مارس 23 مستند به سرعت گسترش جدید کروناویروس در حالی که طراحی کردن که چگونه این مستند خواهد بود کاسته در مراحل اگر تعداد عفونت در ادامه به سقوط.

اما در حالی که اکثر کارکنان قبلا گفت: برای دور ماندن از محل جانسون گفت: کسانی که نمی تواند انجام دهد شغل خود را از صفحه اصلی “باید به طور فعال تشویق به رفتن به محل کار.” او همچنین گفت: محل کار باید رعایت اجتماعی فاصله و مردم باید به جلوگیری از حمل و نقل عمومی در صورت امکان بالا بردن بسیاری از سوالات در مورد چگونگی عملی مشاوره شد.

جانسون دولت می گوید جزئیات بیشتر را در 50 صفحه سند منتشر شده دوشنبه.

اما منتقدان دولت را متهم به کاشت سردرگمی است. حزب کارگر رهبر Keir Starmer گفت: “نخست وزیر به نظر می رسد به طور موثر گفتن میلیون ها نفر از مردم را به بازگشت به کار بدون یک برنامه مشخص برای ایمنی یا روشن هدایت که چگونه برای رسیدن به آنجا بدون استفاده از حمل و نقل عمومی.”

رهبران اسکاتلند و ولز نیز با انتقاد از اعلام و رد جانسون تصمیم گیری به جای “ماندن در خانه” شعار با اصرار مردم به “هشدار باقی بماند.” آنها گفتند که نمی خواهد تغییر “در خانه ماندن” پیام در سرزمین خود است.

___

برلین — ورزشگاه در آلمان پرجمعیت ترین ایالت در حال بازگشایی دوشنبه پس از مقامات آرامش قوانین در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

برخی از باشگاه های بدنسازی در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور افتتاح شد در مدت کوتاهی پس از نیمه شب به اجازه بدنسازی-گرسنگی مشتریان ساخت تا عرق دوباره.

مقامات توافق کردند که هفته گذشته به بیشتر شل محدودیت در حرکت اما با شکست بند طراحی شده برای سرکوب هر خوشه.

در روزهای اخیر پنج حوزه را شکسته آستانه 50 عفونت های جدید در هر 100 ، 000 نفر در یک هفته. در میان آنها کوزفلد در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور که در آن ده ها تن از کارگران در کشتارگاه آزمایش مثبت برای COVID-19. مقامات تاخیر برنامه ریزی شده بازگشایی رستوران در شهرستان توسط یک هفته.

مقامات در رزنهایم گفت: این آستانه نیز دقت در جنوب شهر پس از تعدادی از موارد موجود در یک پناهنده پناهگاه. آن را بلافاصله روشن که آیا مقامات خواهد reimpose محدودیت در سراسر شهر و یا محدود کردن اقدامات را تحت تاثیر قرار پناهندگی مرکز.

___

پاریس — فرانسه آغاز کرده است و بلند کردن آن مستند در دوشنبه, قانون اجرای اقدامات برای مبارزه با گسترش این ویروس هنوز آماده نیست.

دولت اذعان کرد در آخرین دقیقه قانونی تاخیر به عنوان قانون اساسی شورای نیاز به آن نور سبز در نظر دارد.

در بیانیه ای که یک شبه رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی دادگاه تجدید نظر به جای آن به “احساس مسئولیت” از فرانسه به احترام این اقدامات است.

قانون تمدید وضعیت اضطراری برای بهداشت تا ژوئیه 10 توسط پارلمان تصویب شده است در روز شنبه.

این محدودیت سفر در سراسر فرانسه به 100 کیلومتر (60 مایل) از خانه مگر اینکه قانع کننده حرفه ای و یا خانواده دلیل.

آن را نیز نیاز به کارگران به یک گواهی از کارفرمای خود را برای دریافت در حمل و نقل عمومی در ساعت عجله و اجازه کادر پزشکی به طور سیستماتیک ردیابی افرادی که در تماس با COVID-19 بيمار.

دولت گفت که باید به زور وارد کنید تا پایان روز دوشنبه.

یک فرمان دولت منتشر شده است در روز دوشنبه به پوشیدن ماسک اجباری در تمام حمل و نقل عمومی با هر تخلف مجازات توسط 135-یورو ($146) خوب است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در و

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de