توسط آسوشیتد پرس

آخرین جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— اقتصاد بازگشایی اما هرج و مرج فراوان.

— قبرس گسترش ممنوعیت پرواز تا زمانی که ممکن است 28.

— کوزوو را نخست وزیر خود قرنطينه ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض.

— لندن خواست به پوشیدن ماسک بر روی لوله های جلوگیری از, روش سوارکاری در هر زمان ممکن است.

___

نیکوزیا, قبرس — قبرس تمدید ممنوعیت تمام ورودی و خروجی پروازها برای دو هفته دیگر تا 28 ماه مه به عنوان بخشی از تلاش های خود برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

قبرس وزارت حمل و نقل گفت: تنها باری پروازهای ورودی پروازهای خالی هواپیما قصد پرواز از کسانی که مایل به ترک این کشور جزیره ای و اضطراری بشردوستانه و پروازهای معاف هستند.

قبرس برای اولین بار اعمال پرواز ممنوع در 21 مارس میان یک سخت مستند. قبرس گفت: مقامات فرودگاه می تواند دوباره باز پس از 9 ژوئن بسته به اینکه چگونه این بیماری همه گیر در حال وقوع است در داخل و خارج از کشور.

مقامات هنوز در تلاش برای آمد تا با راه های ایمن برای بازگرداندن مسافران به گردشگری متکی به کشور است. قبرس شده است برآورد محافظه کارانه از دست دادن 60 درصد از آن سالانه ورود توریست در این سال است.

___

پریشتینا کوزوو — کوزوو را نخست وزیر می گوید که او قرنطینه خود را در خانه در انتظار نتایج آزمایش پس از او ممکن است در معرض coronavirus.

Albin Kurti روز دوشنبه گفت او محدود خود را در آپارتمان خود پس از دیدار با یک مقام وزارت بود که تماس نزدیک با یک فرد تایید مثبت با ویروس.

Kurti گفت: او را در خانه بمانند تا نتیجه آزمون شناخته شده است و “اعمال وظایف در فاصله اما با همان تعهد است.”

کوزوو کاسته است برخی از آن مستند اقدامات, اما مرزهای آن هنوز بسته و اکثر کسب و کار بسته است.

همانطور که از روز دوشنبه بالکان دولت تا به حال 28 شناخته شده مرگ و میر ناشی از COVID-19 و 884 مورد تأیید.

___

داکا, بنگلادش — مقامات بهداشتی در بنگلادش گزارش کرده اند 1,034 جدید موارد مثبت و 11 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در آخرین دوره 24 ساعته بالا بردن تعداد کل عفونت به 15,691.

Nasima سلطانه اضافی مدیر کل سلامت اداره گفت: مرگ و میر در ایستاده بود 239. اولین مورد از عفونت در بنگلادش گزارش شد در 8 مارس.

تعدادی از عفونت های جدید از روز یکشنبه به بالاترین سطح خود در یک روز در جنوب کشور آسیایی از 160 میلیون نفر مبتلا به ضعف سیستم بهداشت و درمان. بنگلادش تست موارد مشکوک از COVID-19 تنها در 37 آزمایشگاه در سراسر کشور اما به گفته کارشناسان و مقامات مسئول باید افزایش تعداد تست امکانات برای درک عمق بحران در این کشور است.

یک پیش بینی است که تعدادی از عفونت می تواند اوج در پایان این ماه و آن را می تواند تا رسیدن به 50000 موارد است.

___

لندن — مسافران در مترو لندن هستند که خواست به پوشیدن پوشش صورت به عنوان دولت به تشریح برنامه های به سهولت COVID-19 pandemic مستند.

این شهر حمل و نقل اقتدار مردم خواست برای “re-تصور کنید که” راه آنها سفر و اقامت کردن حمل و نقل عمومی مگر اینکه مطلقا لازم است. پیاده روی و دوچرخه سواری در حال تشویق همراه با یک فشار به فروشگاه محلی.

اجتماعی فاصله قوانین به این معنی حمل و نقل عمومی عمل خواهد شد متفاوت تر از قبل از شروع این بیماری همه گیر. این بدان معناست که این سیستم تنها قادر به حمل حدود 13 تا 15 درصد از نرمال تعداد مسافران در لوله ها و شبکه های — حتی پس از سرویس به حالت عادی برمی گرداند. تقاضا خواهد شد که به کاهش 85 درصد است.

شهردار لندن صادق خان می گوید عمومی “خواهد شد و همه باید برای ادامه بازی ما در بخش کاهش تقاضا در خدمات مشغول به کار از خانه اگر ما احتمالا می تواند. لطفا برای جلوگیری از حمل و نقل عمومی در هر کجا که ممکن است.”

نظرات آمدن نخست وزیر بوریس جانسون آماده به مجموعه ای از اطلاعات برای یک طرح برای سهولت این مستند آغاز شد که مارس 23.

___

لندن — تحقیقات جدید توسط بریتانیا ملی آمار آژانس نشان می دهد که مراقبت اجتماعی کارگران را به طور قابل توجهی بالاتر از نرخ مرگ و میر مربوط به COVID-19 از جمعیت مشغول به کار به عنوان یک کل.

دفتر آمار ملی انگلیس همچنین گفت که در مقایسه با افرادی از همان جنس و سن در انگلستان و ولز مردان مشغول به کار در پایین ماهر مشاغل از جمله ماموران امنیتی تاکسی و رانندگان اتوبوس, راننده و آشپز — بالاترین نرخ از coronavirus مربوط به مرگ است. این تحقیقات اشاره کرد که خطرات در میان پزشکان و پرستاران نمی شد به طور قابل توجهی متفاوت از جمعیت عمومی است.

آن گفت: برای مراقبت اجتماعی کارگران است که ارائه خدمات به خطر بزرگسالان و کودکان میزان مرگ است 23.4 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر مرد. برای مراقبت از کارگران به رقم 9.6 هر 100 ، 000.

که در تضاد با نرخ coronavirus مربوط به مرگ و میر در میان تمام مردان کار — 9.9 مرگ و میر در هر 100 ، 000 و برای همه زنان شاغل در 5.2 مرگ و میر در هر 100 ، 000.

___

لندن — بریتانیا معاون وزیر دادگستری می گوید منصفه در انگلستان و ولز به رزومه هفته آینده برای اولین بار از زمان COVID-19 pandemic مستند آغاز شد مارس 23.

رابرت Buckland می گوید: در بیانیه ای که دادگاه در حال آماده را به “گام اول” نسبت به از سرگیری محاکمه با حضور هیئت منصفه. او می گوید تعداد محدودی از محاکمه برگزار خواهد شد و انجام می شود در حالی که رعایت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

او می گوید این “به ما کمک خواهد کرد به درک چگونه آن را ممکن است برای انجام آزمایشات بیشتر به طور گسترده ای به عنوان وضعیت coronavirus توسعه.”

هر فرد با در نظر گرفتن بخشی — از جمله قربانیان و شاهدان منصفه و حقوقی حرفه ای — خواهد بود به رسمیت شناخته شده به عنوان نیاز ضروری دلیلی برای ترک خانه خود را.

در طول همه گیر برخی از 90 درصد از دادگاه همچنان تا حد زیادی تابع تقریبا هر چند برخی از اولویت دادگاه ها و دادگاه های شنیده مسائل جسمی. کسانی که مسائل را شامل نمی شود منصفه.

___

وین — اولین جدولها قطار حمل و نقل کارکنان مراقبت از رومانی وارد کرده در پایتخت اتریش وین.

80 رومانی ورود دوشنبه میله میله برای کمک به افراد مسن که نیاز به مراقبت 24 ساعته.

آنها در حال حاضر به اقامت در یک هتل در فرودگاه وین به آزمایش می شود برای COVID-19. یک بار پاک آنها را مجاز به سفر به مقصد نهایی خود در اتریش.

اتریش و اتحادیه اروپا وزیر Karoline Edtstadler می گوید از آن زمان چند هفته مذاکرات را به سازماندهی راهرو قطار را در مراقبت از کارگران است.

او می گوید: “آن را بسیار آسان برای به دست آوردن تمام مجوزهای لازم برای قطار – به خصوص در داخل کشور رومانی. در حال حاضر زمان آن رسیده است و من انتظار دارم که این فرصت استفاده خواهد شد.”

بسیاری از مراقبت از کارگران که گیر شده است در اتریش برای هفته هم اکنون می توانید این قطار برای بازگشت به رومانی. یکی دیگر از قطار آوردن بیشتر کارگران به اتریش می رود که برای روز شنبه.

___

آتن — پلیس در یونان باید مداخله برای کاهش ازدحام شرایط دفاتر خارج از کشور اصلی ابزار قدرت است که بازگشایی شد شنبه.

صدها نفر با تجمع در مقابل ساختمان دفاتر به پرداخت صورتحساب خود را نگران است که قدرت قطع شود به خانه های خود.

دولت کنترل قدرت عمومی شرکت ترغیب مشتریان به استفاده از روش های پرداخت آنلاین و یا به تازگی گسترش خدمات مرکز تماس, اما بسیاری از افراد مسن و مشتریان هنوز هم پرداخت صورتحساب خود را به طور مستقیم در پول نقد.

این ابزار در حال حاضر تحت یک سازماندهی مجدد عمده پس از تهدید به فروپاشی مالی سال گذشته تا حد زیادی با توجه به صورتحساب های پرداخت نشده چپ در طول 2010-2018 بحران مالی و ریاضت اقتصادی تحمیل شده در طول های بین المللی کمک مالی.

PPC پلمپ دفاتر در 23 مارس به عنوان بخشی از گسترده تر مستند اقدامات است.

___

کپنهاگ, دانمارک به دانمارک, در ادامه بازگشایی جامعه مراکز خرید اجازه داده شد به بازگشایی شده است.

همچنین در روز دوشنبه نزدیک به 200 کودک از چهارم و پنجم از کپنهاگ مدرسه جمع آوری شده در فن بخش از یک ورزشگاه فوتبال است که متعلق به یکی از دانمارک برتر باشگاه های فوتبال به خواندن سرود ملی. این رویداد را به کودکان خارج از کلاس های برگزار شده توسط FC Copenhagen.

رستوران ها و کافه ها در حال برنامه ریزی برای بازگشایی همانطور که از مه 18 در همان زمان به عنوان دانش آموزان از کلاس پنجم و در حال بازگشت به کلاس. ماه گذشته کلاس های پایین تر و پیش دبستانی بازگشت.

موزه ها و باغ وحش ها و پارک های تفریحی دستور داده شده است به بسته باقی می ماند. اما کپنهاگ مشهور در مرکز شهر تیوولی این پارک تفریحی است که الهام گرفته از والت دیزنی برای ایجاد خود را پارک شده است قادر به باز کردن درهای خود را به کودکان از پایتخت کودکستان ها و مهد کودک به طوری که آنها می تواند بازی کند.

گردهمایی بیش از ده نفر هنوز هم ممنوع است.

___

برلین — اورژانس بیمارستان صحرایی برای COVID-19 بيمار رسما افتتاح شد در پایتخت آلمان اما تا کنون هیچ بيماران است.

درمانگاه افتتاح شد دوشنبه در سایت در برلین مرکز کنوانسیون دارای ظرفیت 500 تخت است که می تواند دو برابر شود اگر مورد نیاز است.

اما پس از آلمان موفق شده است به شدت کاهش میزان عفونت پس از ساختمان آغاز شد و چهار هفته پیش پایتخت 50 بیمارستان ثابت کرده اند که بیش از کافی است برای درمان همه coronavirus بیماران.

برلین سلامت بالا, رسمی, Dilek Kalayci گفت: این کلینیک به عنوان یک “رزرو بیمارستان” اشاره کرد که تجربه اسپانیا و ایتالیا و نیویورک نشان داده بود و حتی مجهز به سیستم های پزشکی می تواند تبدیل به بیش از حد در یک بیماری همه گیر.

___

سویل, اسپانیا — اسپانیا گزارش روز شنبه کمترین تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر و عفونت در هفته به عنوان نیمی از کشور را به نسخه نرم تر از کشور های سخت مستند.

وجود دارد 123 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته به پایینترین سطح خود از مارس 17, آوردن کشور از مجموع تلفات به حدود 27,000. با نزدیک به 400 جدید COVID-19 مورد تایید معتبرترین تستهای آزمایشگاهی تعداد کلی ثبت عفونت افزایش به حدود 268,000.

بالا سلامت رسمی فرناندو سیمن می گوید آمار و ارقام نشان می دهد “در روشن و آشکار راه است که ما در آخرین مرحله از انتقال ویروس” اما هشدار داده است در برابر خوشنودی چرا که تجربه کشورهای دیگر از جمله کره جنوبی و آلمان نشان می دهد که خطرات ناگهانی پرتاب ریباند.

اگر چه رئال مادرید و بارسلونا باقی می ماند در یک سختگیرانه تر مستند تقریبا نیمی از 47 میلیون اسپانیایی مجاز از دوشنبه به معاشرت با 10 نفر در همان زمان فروشگاه در موسسات و لذت بردن از یک وعده غذایی یا نوشیدن یک فنجان قهوه در رستوران ها و کافه ها با صندلی در فضای باز.

هتل ها نیز مجاز به باز کردن به عنوان طولانی به عنوان آنها نمی مخلوط مهمانان در حوزه عمومی است. اما با مردم مجاز به سفر خارج از استان و چند پروازهای برنامه ریزی شده از خارج از کشور سویل دونا ماریا هتل مانوئل دمینگوز می گوید: چشم انداز کسب و کار شد و تلخ.

“متاسفانه در این سال کسب و کار از دست داده است و در حال حاضر آن را به فاجعه می گوید:” دمینگوز.

___

اسلام آباد — دولت پاکستان قصد دارد برای بازگرداندن آن 110,000 شهروندان که رشته شده اند در خاورمیانه و کشورهای دیگر پس از پرواز عملیات متوقف شد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در ماه مارس, مشاور نخست وزیر در امنیت ملی گفت.

Moeed یوسف گفت: ویژه پرواز هستند که مرتب به همه کسانی که پاکستانی ها که می خواهند به بازگشت به خانه.

وی گفت: همه کسانی که پاکستانی ها که تست منفی بر بازگشت آنها اجازه خواهد داشت تا به خانه بروم اما کسانی که تست مثبت خواهد بود در قرنطینه دولت امکانات. یوسف یک کنفرانس خبری گفت که در مورد 20,000 پاکستانی شده اند عودت از کشورهای مختلف.

او گفت: دولت سعی خواهد کرد برای بازگرداندن 10,000 پاکستانی ها در هر هفته است که اکثر کسانی که آرزو به بازگشت به خانه به رشته در خاورمیانه است. نظرات خود را به عنوان پاکستان گزارش دیگری 28 کشته و نزدیک به 1500 نفر از موارد از coronavirus بالا بردن کلی موارد تقریبا به 31,000 با نزدیک به 700 مرگ و میر.

___

پاریس — ماشین شروع به آرامی پر پاریس’ گسترده شانزه لیزه خیابان در یک خواب آلود شروع به فروپاشی سلول زندگی در پایتخت فرانسه پس از دو ماه از سخت مستند.

خریداران و gawkers ترس و شرم راه می رفت پایین پیاده رو های بسته بندی شده با جمعیت در قبل از coronavirus بار. تنها نیمی از مغازه ها در مشهور خیابان شد و انتظار می رود برای باز کردن دوشنبه.

بدنام ترافیک از منطقه پاریس شد و مجزا وجود ندارد و در اولین روز از deconfinement. مقامات تشویق کسب و کار برای ادامه اجازه می دهد کارکنان به محل کار از خانه و در حال ترویج دوچرخه و سایر “نرم” حمل و نقل.

هنوز مردم با پوشیدن ماسک مورد نیاز پر پاریس’ St. Lazare ایستگاه یک hub برای حومه غربی. برچسب مشخص شده قطار صندلی و کف برای اطمینان اجتماعی فاصله اما در ایستگاه لابی جمعیت با هم فشرده و نمرات از مردم شانه به شانه برای رسیدن به ماسک بودن دست.

در شلوغ تجاری منطقه جنوب پاریس تنها کسب و کار باز کردن زود هنگام شد و دفتر املاک و مستغلات بدون مشتریان.

فرانسوی وزیر اقتصاد Bruno Le Maire بر اهمیت دور کردن متوقف اقتصاد با بازگشت به کار. بازدید از یک سایت ساخت و ساز در Saint-Germain-en-Laye غرب پاریس گفت که “ما در حال زندگی بسیار وحشیانه رکود است.” مسئول تنها چیزی که برای انجام به او گفت: در BFMTV است به “بازگشت به کار.”

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در و

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de