توسط استن چو و الکس VEIGA

وال استریت تقسیم شد در روز دوشنبه به ادامه دستاوردهای فناوری و بهداشت و درمان سهام کمک کرد تا پوشش برای بیشتر شایع ضرر و زیان در جای دیگر.

S&P 500 به پایان رسید روز در متوقف مجازی تا فقط 0.39 امتیاز 2,930.19 با وجود بسیاری از جنبش رفتن در زیر. این بسیج را از قبل از دست دادن 0.9% در صبح است.

میانگین صنعتی داو جونز سقوط 109.33 امتیاز یا 0.4% به 24,221.99 در حالی که نزدک کامپوزیت اضافه شده 71.02 یا 0.8% 9,192.34.

از طریق مبهم روز یکی از بازار را در چند نقطه از وضوح این بود که سرمایه گذاران همچنان به عشق فن آوری سهام است.

حتی با این بیماری همه گیر کوروناویروس پرتاب اقتصاد جهانی به بی نظمی tech سهام S&P 500 شده اند قابل ملاحظه ای انعطاف پذیر. آنها تا 4.1 درصد در سال 2020 به عنوان سرمایه گذاران به دنبال شرکت هایی است که می تواند برندگان در هر دو حالت “عادی” و اقامت در خانه اقتصاد است.

اپل رز 1.6% Nvidia اضافه 3.2% به بازگشت به یک رکورد و Advanced Micro Devices صعود 4.8% برای یکی از روز دوشنبه بزرگترین سود را در S&P 500.

این سال دوم-بهترین بخش بوده است مراقبت های بهداشتی است که کمرنگ از دست دادن آن برای سال 2020 فقط 1%.

Biotech بودند به خصوص قوی دوشنبه. و کاردینال بهداشت تا به حال بزرگترین افزایش در شاخص S&P 500 تا 6.7 درصد پس از گزارش قوی تر از انتظار می رود درآمد خود را برای آخرین سه ماهه تا حدودی به دلیل افزایش فروش دارویی با توجه به همه گیر.

دستاوردهای آن کمک به 69 درصد از سهام در حال سقوط در شاخص S&P 500. همچنین برگ این شاخص در رسیدن به بالاترین سطح خود از اوایل ماه مارس.

“مردم در حال نگاه به آینده و به آنها گفت:” خوب همه گیر اتفاق افتاده و آسیب از طریق اقتصاد ما و کسب و کار ما و در حال حاضر ما در حال برنامه ریزی در رشد پس از قتل عام بنابراین ما ارزش نهادن به سهام به عنوان اگر ما در حال رفتن به رفتن به یک رشد مناسب و معقول محیط زیست'” گفت: Mike Zigmont سر از تجارت و تحقیقات در برداشت بی ثباتی مدیریت است.

S&P 500 به بسیج 31% از اواخر مارس در برای اولین بار در تسکین پس از فدرال رزرو و کنگره متعهد مقادیر عظیم برای کمک به اقتصاد است. اخیرا برخی از سرمایه گذاران به تمرکز بر امکان بازیابی قوی بعد از این سال پس از دولت بازگشایی اقتصاد و بالابر کسب و کار-خاموش کردن سفارشات به معنای آهسته گسترش coronavirus.

که دیدگاه خوش بینانه در زمان برخی از بازدید دوشنبه, اگر چه, به عنوان افزایش نگرانی در مورد امکان جدید امواج از عفونت ضربه زدن به کشور هستند که بیشتر پیش رو در بلند کردن اجسام مستند اقدامات است. سرمایه گذاران با اشاره به کوچک اما نگرانکننده افزایش عفونت در کره جنوبی, چین و جاهای دیگر.

نگرانی کمک به شرکت ها منجر شود که سود بیشتر ارتباط تنگاتنگی با اقتصاد مقاومتی به بازار بزرگترین ضرر و زیان است.

“من نمی دانم که چرا سرمایه گذاران احساس خیلی راحت با کسانی که انتظارات” Zigmont گفت: پیش بینی برای یک چرخش در رشد سود در سال 2021 و 2022. “آنها خیلی دور و خیلی زیادی وجود دارد عدم قطعیت بین در حال حاضر و پس از آن و در عین حال سرمایه گذاران به نظر می رسد OK” با پرداخت تا در پیش بینی که شرکت ها را به آن اهداف.

مالی سهام کاهش 1.9% برای بزرگترین از دست دادن در میان 11 بخش را تشکیل می دهند که شاخص است. سهام بانک را ضربه سخت شده در این سال را بر نگرانی که رکود اقتصادی منجر به موجی از خانواده ها و کسب و کار defaulting در وام های خود را. بانک مرکزی آمریکا کاهش یافته است 4.2% شنبه و سیتی گروپ از دست 4.9%.

شرکت های انرژی و مواد خام تولید نیز کاهش یافت و در نگرانی که ضعف اقتصاد جهانی خواهد شد نیاز به نفت کمتر و کمتر بلوک های ساختمان های اساسی.

داده های جریان در اقتصاد باقی می ماند ظالم بد است. پس از گزارش روز جمعه نشان داد کارفرمایان ایالات متحده قطع ضبط-تنظیم 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل ایتالیا گزارش روز دوشنبه بزرگترین-تا کنون کاهش در تولید صنعتی. اطلاعات بیشتر در گزارش این هفته شامل ایالات متحده نرخ بیکاری و خرده فروشی در استرالیا و شغل.

شرکت های نامشخص باقی می ماند در مورد آینده با بسیاری از امید بستن به هیچ مالی پیش بینی در آخرین گزارش های درآمدی فصلی.

حتی در خارج از امکان تجدید حیات از عفونت های بسیاری از تحلیلگران دیگر دلایل شک و تردید. استراتژیست در گلدمن ساکس گفت: بازار به نظر می رسد کمرنگ جلوه دادن یک افت در buybacks و سود سهام به عنوان شرکت نگاه به حفظ پول نقد, تهدید بیشتر ایالات متحده-چین تجارت تنش و احتمال این که در آینده انتخابات در ایالات متحده می تواند منجر به افزایش مالیات شرکت نرخ.

بیشتر از همه شرکت های خود را در حال صحبت کردن در مورد چگونه نامشخص بهبود به نظر می رسد که می ایستد در stark امداد رسانی به, سریع, شدید ارتجاعی که بازار سهام به نظر می رسد با فرض اتفاق خواهد افتاد.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن افزایش یافت 1 ٪ سهام در شانگهای نزدیک شد به تخت. کره جنوبی سهام کاهش یافت و به 0.5%. در اروپا شاخص کک 40 در فرانسه سقوط کرد 1.3% و آلمان در داخ از دست 0.7%. FTSE 100 لندن لبه 0.1%.

عملکرد 10 ساله خزانه داری افزایش یافت به 0.70% از 0.68% اواخر جمعه.

معیار آمریکا نفت خام کاهش یافت و 60 سنت یا 2.4% به حل و فصل در $24.14 هر بشکه دوشنبه. قیمت نفت خام برنت استاندارد بین المللی کاهش یافت $1.34 یا 4.3% افزایش به $29.60 در هر بشکه رسید.

___

AP کسب و کار نویسنده جو مک دونالد کمک کرده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de