کره جنوبی کلوپ شبانه موارد برجسته ترس از ویروس 2nd موج

توسط نیک پری و NOMAAN تاجر

ولینگتون, نیوزیلند (AP) — دشواری در تلاش برای بازگشایی اقتصاد بدون تقویت coronavirus شیوع برجسته شد روز دوشنبه به دلیل نگرانی از رشد کره جنوبی در مورد موج دوم از عفونت است که پخش شد از طریق به تازگی بازگشایی کاباره ها.

دولت کره جنوبی تا به حال احساس اعتماد به نفس کافی برای بازگشایی خیلی از اقتصاد خود را پس از چند هفته از دیدن موارد افزایش فقط تعداد انگشت شماری در هر روز. اما در روز دوشنبه با موارد جديد شروع به پریدن کرد حداقل 35 پس از شیوع در کاباره ها شده اند که به طور موقت تعطیل دوباره.

چین نیز شاهد دومین روز از دو رقمی را افزایش می دهد, با پنج مورد جدید در شهر ووهان اصلی کانون این بیماری همه گیر که در آن سخت مستند برداشته شد در ماه گذشته. دولت یادآور شد مردم برای حفاظت شخصی در برابر ویروس.

یک عمل تعادل همچنان به بازی در سراسر جهان با رهبران شروع به شل مستندات آن را ترک کرده اند و میلیون ها نفر بیکار در حالی که همچنین هشدار از خطر موج دوم از عفونت.

در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت صحبت کرد خوش بینانه در مورد نسبتا سریع دوباره بجای اول برگشتن از ویروس. اما زندگی در کاخ سفید منعکس استارک هنوز هم چالش های مطرح شده توسط pandemic با معاون رئیس جمهور مایک پنس “خود منزوی” پس از یکی از دستیاران خود را آزمایش مثبت است.

در کره جنوبی مقامات ترکیب از طریق کارت اعتباری و تلفن همراه-تلفن سوابق امنیتی و دوربین های فیلم به آهنگ هزاران نفر از مردم که به دیدار محبوب سئول سرگرمی منطقه در هفته های اخیر. سئول شهردار گفت: 85 عفونت مربوط به شیوع و سلامت کارگران هنوز در تلاش برای تماس با بیش از 3000 نفر از 5,500 که به تازگی بازدید nightspots.

در چین با وجود موارد جدید افزایش نگرانی در مورد یک پرسیده شیوع 82,000 سال سوم متوسطه دانش آموزان در پکن بازگشت به کلاس های پنج شنبه را برای خود آماده دبیرستان امتحانات ورودی. و شانگهای دیزنی لند بسته از اواخر ژانویه بازگشایی با رزرو مورد نیاز و اجتماعی فاصله اقدامات در محل. بازدید کنندگان با پوشیدن ماسک و اغلب میکی موس گوش یا لباس شخصیت بودند برای بررسی تب در دروازه.

وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin پیش بینی کرد اقتصاد آمریکا خواهد دوباره بجای اول برگشتن در نیمه دوم این سال از نرخ بیکاری که رقیب رکود بزرگ. یکی دیگر از 3.2 میلیون کارگران ایالات متحده کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته در مجموع بیش از هفت هفته گذشته به 33.5 میلیون.

“من فکر می کنم شما در حال رفتن به یک جستن به عقب از پایین نظر” گفت: Mnuchin صحبت در “فاکس نیوز یکشنبه.”

اما مدیر دانشگاه واشنگتن و موسسه است که ایجاد یک خانه سفید-تایید coronavirus مدل گفت: حرکت دولت به بازگشایی کسب و کار “را ترجمه کنید به بیشتر موارد و مرگ و میر در 10 روز از در حال حاضر.” دکتر کریستوفر موری از موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی گفت: کشورهای که در آن موارد و مرگ و میر در حال بالا رفتن بیش از انتظار می رود عبارتند از: ایلینوی آریزونا و فلوریدا و کالیفرنیا.

یک یادآوری از ادامه تهدید پنس را به حرکت در آمد و پس از سه نفر از اعضای کاخ سفید را coronavirus نیروی کار قرار می گیرد خود را در قرنطینه پس از آمدن به تماس با مشاور. یک دولت رسمی گفت: پنس بود به طور داوطلبانه نگه داشتن فاصله خود را از دیگر مردم و بارها آزمایش منفی برای COVID-19 پس از قرار گرفتن در معرض خود را. او قصد دارد در کاخ سفید سه شنبه.

خانواده ها در ضمن مشخص شده و روز مادر در بسیاری از کشورها است. برای برخی از, آن را برای اولین بار بدون عزیزان از دست رفته به ویروس. دیگران فرستاده آرزوهای خوب از یک فاصله امن و یا از طریق تلفن و تماس های ویدئویی.

این ویروس باعث شده است که خاص رنج می برند برای سالمندان با بیش از 26,000 مرگ و میر در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات در ایالات متحده با توجه به آسوشیتد پرس چوب خط حساب کردن.

ایالات متحده دیده است 1.3 میلیون عفونت و حدود 80,000 مرگ و میر ترین در جهان تا کنون با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در سراسر جهان از 4 میلیون نفر گزارش شده آلوده شده و بیش از 280,000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد متوسط, کاهش, کشور coronavirus مستند اما خواست شهروندان را به تسلیم پیشرفت در حال حاضر ساخته شده است.

کسانی که در مشاغل است که می تواند در خانه انجام می شود “باید به طور فعال تشویق به رفتن به محل کار” این هفته ، جانسون که گرفته شده یک خط سخت تر پس از سقوط بیمار خود را با آنچه که او به نام “این اهریمنی بیماری” هدف از ژوئن 1 به آغاز بازگشایی مدارس و مغازه ها اگر انگلیس می توانید کنترل عفونت های جدید و نرخ انتقال هر فرد آلوده.

“ما رانده خواهد شد نه با صرف امید و یا ضرورت اقتصادی,” او گفت:. “ما در حال رفتن به محور علم اطلاعات و بهداشت عمومی.”

آلمان که موفق به فشار جدید عفونت های زیر 1000 در روز قبل از تصمیم گیری برای نرم کردن محدودیت دیده است منطقه ای خوشه در موارد مربوط به کشتارگاه و خانه های سالمندان.

فرانسه اجازه دادن به برخی از دانش آموزان جوان رفتن به مدرسه در روز شنبه پس از تقریبا دو ماه. حضور و غیاب نمی تواند اجباری حق دور. ساکنان برخی از مناطق اسپانیایی قادر خواهد بود برای لذت بردن از محدود صندلی در میله, رستوران ها و دیگر اماکن عمومی دوشنبه اما مادرید و بارسلونا باقی خواهد ماند و خاموش شد.

___

تاجر گزارش از هوستون. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک کرده است.

دنبال AP همه گیر پوشش و

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>