آسوشیتد پرس

شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. زیر تحولات دوشنبه مرتبط ملی و جهانی پاسخ, محل کار و گسترش ویروس.

________________________

درآمد نجومی: آسیب را از این بیماری همه گیر در حال پخش است در گزارش درآمد سه ماهه که شروع به ضبط اولین روز از وقوع. فصلنامه رشد غوطه ور است 13% برای S&P 500 شرکت که در گزارش با توجه به S&P جهانی. اکثر شرکت های خارج تمام راهنمایی های مالی برای سال با توجه به بی سابقه به اقتصاد است.

— Under Armour را کاهش فروش 23 درصد در سه ماهه اول با 15 درصد از این کاهش مربوط به تاثیر از شیوع ویروس. به گزارش روز شنبه کشیده پایین یک دسته از لباس های دیگر سازندگان از جمله Hanesbrands, PVH و ملیله و کاپری.

— در صورت وجود هر گونه بالقوه خبر خوب برای فلج صنعت هتل آن را می توان در چین است. مانند دیگر اسکان شرکت با عملیات در چین روز دوشنبه گفت که کسب و کار وجود دارد شروع به بازگشت. هنوز ماریوت درآمد هر اتاق در دسترس کاهش یافته است 22.5% و آن کاهش انتظارات خود را برای این سه ماهه.

— Coty این شرکت لوازم آرایشی, گزارش یک سورپرایز از دست دادن چهار شنبه, اما آن را نیز دریافت برخی به شدت نیاز به پول نقد. این شرکت سهام خصوصی KKR و شرکت سرمایه گذاری $750 میلیون در Coty Inc.

آینده نامشخص: شرکت ها از تمام بخش ها در حال تلاش برای پیدا کردن یک راه خروج از این بیماری همه گیر و آن را متزلزل. و در حال حاضر برای ورشکستگی زمینه حفاظت همراه با دانش سطحی از شرکت های انرژی. صدها نفر بیشتر انتظار می رود.

— مرحله فروشگاه برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت دوشنبه. این شرکت گفت: آن را به طور همزمان درخواست پیشنهادات از کسانی که به دنبال به نگه داشتن عملیات رفتن و از کسانی که می خواهند به خرید دارایی های آن است. زنجیره ای را بازگشایی برخی از فروشگاه ها در هفته های آینده به انحلال ts موجودی. آن شروع خواهد شد بازگشایی فروشگاه به روز شنبه و پیش بینی داشتن تمام فروشگاه های باز در ماه ژوئن 4.

— سهام چساپیک انرژی کاهش یافت در اوایل معاملات پس از این شرکت گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده که “مدیریت به این نتیجه رسیدند که وجود دارد این است که قابل شک و تردید در مورد توانایی این شرکت همچنان به عنوان یک نگرانی رفتن.” تقاضا برای انرژی کاهش یافت در طول شیوع رانندگی قیمت برای نفت خام و گاز طبیعی به شدت پایین تر است.

خانه در آتش: فروش یک خانه نیاز به مقدار زیادی از چهره به چهره و تماس از ملک نمایش آن به قرارداد خریدهای. ناتوانی برای ادامه کسب و کار معمول نقض کرده است .

— PulteGroup خالص سفارشات جدید سقوط 50% در ماه آوریل در مقایسه با سال گذشته است. شرکت برش حدود 100 میلیون دلار در هزینه ها به صورت سالانه از طریق furloughs و طرح های دیگر. بخشی از غرامت برای مدیران ارشد و اعضای هیئت مدیره در حال هدایت به یک کارمند صندوق کمک.

— زمانی که ایالات متحده در گزارش به تعدادی از خانه جدید پروژه های ساخت و ساز در جریان هفته آینده انتظار می رود که 22.3% شیرجه رفتن.

دولت & بانک مرکزی: کشور در تلاش هستند تا اقتصاد خود و محدود کردن آسیب های اقتصادی. نتایج حاصل شده اند .

— اوکراین شروع به سهولت محدودیت اجازه می دهد برخی از مغازه ها, آرایشگری, زیبایی سرو و کسب و کارهای دیگر به بازگشایی شده است.

— فرانسه شروع به ترک خانه و آپارتمان برای اولین بار در دو ماه بدون اجازه ورقه. لباس و فروشگاه ها و سالن ها و کسب و کارهای دیگر بازگشایی شد. استفاده از حمل و نقل عمومی در ساعت شلوغی محدود است به کسانی که رفتن به محل کار و نیاز به اجازه لغزش.

ورزشگاه در آلمان پرجمعیت ترین ایالت در حال بازگشایی. برخی از باشگاه های بدنسازی در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور افتتاح شد در مدت کوتاهی پس از نیمه شب به اجازه بدنسازی-گرسنگی مشتریان ساخت تا عرق دوباره.

— یونان وارد فاز دوم در بلند کردن آن مستند با تمام باقی مانده فروشگاه های خرده فروشی است که بسته شده بود در مارس مجاز به بازگشایی شده است. مراکز خرید و فروشگاه های بزرگ باقی می ماند بسته است. دیگر کسب و کار خرده فروشی از جمله پوشاک و سخت افزار و زیبایی محصولات فروشگاه مجاز بودند به بازگشایی دوشنبه.

— مراکز خرید باربر مغازه های آرایشگاه و سالن زیبایی بازگشایی در ترکیه برای اولین بار در هفت هفته.

دولت گذاشته است سخت مورد نیاز است. مراکز خرید باید به بررسی خریداران درجه حرارت و محدودیت ظرفیت است. دادگاه های مواد غذایی سینما و بازی کودکان مناطق بسته باقی خواهد ماند.

بازار جهانی سهام تبدیل دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران به دنبال شفافیت در چگونه به سرعت برنامه های دولت برای سهولت مستندات در زندگی ممکن است کمک به فعالیت های اقتصادی انتخاب کنید به بالا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de