PA بیمه بخش هشدار نسبت به خطرات عدم رعایت دستورات


 Altman

آلتمن

WILKES-BARRE — پنسیلوانیا کمیسر بیمه جسیکا آلتمن دوشنبه گفت: این وظیفه هر کسب و کار و اقامت در پنسیلوانیا به اطمینان حاصل شود که آنها و عموم مردم ارائه شده با حداکثر سطح حفاظت فراهم شده توسط بیمه.

آلتمن یادآوری کسب و کار از اهمیت مطابق با رژیم صهیونیستی است. تام گرگ و, وزارت بهداشت, وزیر راشل Levine سفارشات برای شهرستان در سرخ و زرد هر دو فاز از بازگشایی طرح است.

“هر گونه اقدامات است که می تواند به طور بالقوه ایجاد پوشش شکاف هستند antitheses مدنی وظیفه مورد نیاز از تمام ساکنان در طول این زمان اضطراری” آلتمن گفت.

در علاوه بر این به بحرانی بهداشت عمومی, اهداف, کمیسر آلتمن هشدار داد در غیر سازگار کسب و کار هجوم فرماندار و دبیر کسب و کار بسته شدن سفارشات که بسیاری از بیمه نامه شامل مقررات که حذف پوشش برای کسب و کار و یا افراد درگیر شدن در اعمال غیر قانونی و یا انجام.

آلتمن گفت: این محرومیت اعمال می شود به پوشش اموال مسئولیت, پوشش, تبلیغات, آسیب پوشش, و یک میزبان از دیگر ضروری coverages.

“کسب و کار و ساکنان تکیه بر پوشش بیمه برای محافظت از آنها را از مسئولیت پرداخت هزینه برای پوشش ضرر و زیان و جبران کسانی که ممکن است مجروح یا صدمه” آلتمن گفت.

آلتمن گفت: یادآوری است که ارائه شده به همه پنسیلوانیا کسب و کار و شهروندان صرف نظر از آنچه در شهرستان سکونت دارند.

او گفت که این گروه به شدت تشویق می کند کسب و کار و یا ساکنان که سوالی دارید و یا نگرانی در مورد پوشش بیمه در طول مرحله به مرحله بازگشایی کسب و کار در کشورهای مشترک المنافع برای رسیدن به حامل بیمه به بحث در مورد نگرانی است.

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

You might be interested in …

سازمان ملل متحد شورای غرامت به روسیه پیشنهاد برای محدود کردن سوریه کمک تحویل

شانسی

ادیت M. LEDERER سازمان ملل متحد (AP) — شورای امنیت سازمان ملل روز چهارشنبه به شدت رد کرد روسیه قطعنامه که را قطع کرده و تحویل کمک های بشردوستانه به سوریه را به طور عمده شورشی شمال غربی به فقط یک نقطه عبور از ترکیه است. کشورهای غربی که در برابر قطعنامه رای داده اند […]

Read More

ستاره Polak, Canucks’ Baertschi نمی خواهد گزارش به NHL اردوگاه

شانسی

توسط استفان stefanie marie دالاس defenseman روم Polak و ونکوور به جلو سون Baertschi روز شنبه به پیوست لیست از بازیکنان که نمی تواند گزارش به اردوگاه های آموزشی برای از سرگیری NHL فصل. Baertschi گفت: Canucks او می تواند انصراف از زیر کلگری defenseman تراویس Hamonic اطلاع رسانی شعله های آتش او نمی تواند […]

Read More

آهنربا ماهیگیری: جاذب راهنمای

شانسی

از ابزارهای الکترونیکی به جواهر و چیزهای برخی از مردم پرتاب به رودخانه ها و دریاچه ها می تواند بسیار با ارزش است. و خبر خوب این است شما می توانید بیرون بروید و جمع آوری چیزهای که از طریق آهنربا ماهیگیری! آهنربا ماهیگیری شبیه به ماهیگیری — شما پرتاب کردن یک خط منتظر چیزی […]

Read More

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول