Altman

آلتمن

WILKES-BARRE — پنسیلوانیا کمیسر بیمه جسیکا آلتمن دوشنبه گفت: این وظیفه هر کسب و کار و اقامت در پنسیلوانیا به اطمینان حاصل شود که آنها و عموم مردم ارائه شده با حداکثر سطح حفاظت فراهم شده توسط بیمه.

آلتمن یادآوری کسب و کار از اهمیت مطابق با رژیم صهیونیستی است. تام گرگ و, وزارت بهداشت, وزیر راشل Levine سفارشات برای شهرستان در سرخ و زرد هر دو فاز از بازگشایی طرح است.

“هر گونه اقدامات است که می تواند به طور بالقوه ایجاد پوشش شکاف هستند antitheses مدنی وظیفه مورد نیاز از تمام ساکنان در طول این زمان اضطراری” آلتمن گفت.

در علاوه بر این به بحرانی بهداشت عمومی, اهداف, کمیسر آلتمن هشدار داد در غیر سازگار کسب و کار هجوم فرماندار و دبیر کسب و کار بسته شدن سفارشات که بسیاری از بیمه نامه شامل مقررات که حذف پوشش برای کسب و کار و یا افراد درگیر شدن در اعمال غیر قانونی و یا انجام.

آلتمن گفت: این محرومیت اعمال می شود به پوشش اموال مسئولیت, پوشش, تبلیغات, آسیب پوشش, و یک میزبان از دیگر ضروری coverages.

“کسب و کار و ساکنان تکیه بر پوشش بیمه برای محافظت از آنها را از مسئولیت پرداخت هزینه برای پوشش ضرر و زیان و جبران کسانی که ممکن است مجروح یا صدمه” آلتمن گفت.

آلتمن گفت: یادآوری است که ارائه شده به همه پنسیلوانیا کسب و کار و شهروندان صرف نظر از آنچه در شهرستان سکونت دارند.

او گفت که این گروه به شدت تشویق می کند کسب و کار و یا ساکنان که سوالی دارید و یا نگرانی در مورد پوشش بیمه در طول مرحله به مرحله بازگشایی کسب و کار در کشورهای مشترک المنافع برای رسیدن به حامل بیمه به بحث در مورد نگرانی است.

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de