چگونه به اطمینان حاصل شود کارکنان ماندن مولد در حالی که کار از راه دور

گفته شده است که روزی از نو. با توجه به عمده فروشی مستندات و قرنطينه اعمال شده توسط دولت های مختلف از ضرورت شرکت ها و موسسات در حال حاضر نیاز به کارکنان خود را برای کار از خانه. به عنوان یک صاحب کسب و کار یا سرپرست که تا به حال هیچ تجربه قبلی در مدیریت کارکنان از راه دور, همه چیز می تواند کمی چالش برانگیز است. شما ممکن است به طور کامل درک آنچه مورد نیاز است برای نگه داشتن چیزهای در حال اجرا به صورت عادی. در اینجا برخی از تکنیک های که شما می توانید برای اطمینان حاصل شود که کارکنان باقی می ماند مولد زمانی که آنها کار از راه دور.

اختصاص فضای کاری و برنامه

آموزش کارکنان برای ایجاد یک فضای اختصاص داده شده. آنها باید یک اتاق مجزا یا ریختن که در آن آنها می توانند بدون هر گونه حواس او را پرت. اگر این ممکن نیست آنها باید حداقل جداسازی بخشی از یک اتاق برای این منظور است. با انجام این کار ذهن خود خواهد بود و تنها اختصاص داده شده به این کار در دست. اگر این است که دست آنها به راحتی می تواند منحرف شود و وسوسه به شرکت در غیر مولد و اتلاف وقت فعالیت است. برای مثال اگر یک کارمند تصمیم به کار در اتاق نشیمن که در آن اعضای خانواده خود را به طور منظم به تماشای تلویزیون, تمرکز خود را ممکن است تغییر به تماشای تلویزیون و استراحت بیش از حد و سقوط در کار انتظارات. شما همچنین می تواند تشویق کارکنان به رعایت خود را به طور منظم برنامه و جدول زمان. بنابراین اگر اتاق مورد استفاده قرار گیرد برای باز بین 9 صبح و 5 بعد از ظهر و سپس کارکنان از راه دور ایده آل باید در طول این زمان. به علاوه اطمینان حاصل شود که کارکنان خود را باید تمام ابزار مورد نیاز برای کار از راه دور.

برگزاری منظم جلسات آنلاین

اگر شما مسئول یک تیم شما باید در حالت ایده آل برگزاری جلسات آنلاین در هر روز است. بهتر است برای انجام این کار در صبح درست قبل از همه شروع به کار. مطمئن شوید که همه حضور آنلاین ویدئو کنفرانس. معلوم است که چگونه آنها انجام می دهند در طول مستند. ارائه کمک و تشویق. بحث در مورد اهداف این روز را به عنوان به خوبی به عنوان عملکرد کارکنان از روز قبل است.

Always conduct regular online meetings. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

همیشه انجام منظم جلسات آنلاین. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

انجام این کار به صورت هفتگی نیز ترجیحا در شروع هفته جدید. چنین جلسات منظم خواهد شد نگه داشتن کارکنان در انگشتان پای خود را و آنها را تشویق خواهد کرد به خوبی کار می کنند پس از این جلسات به طور مداوم به آنها یادآوری از آنچه آنها انتظار می رود برای رسیدن به. اگر کارکنان از چپ به دستگاه های خود را با هیچ یک آموزش و یا نظارت بر آنها را برای رسیدن به اهداف خاص آنها ممکن است فقط کاهل در اطراف و کسب و کار شما را رنج می برند.

حفظ پاداش و برنامه های تشویقی

بسیاری از افراد برای خود احترام و پاداش. هیچ چیز را تشویق می کند کسی که کار را بهتر از چشم انداز به دست آوردن برخی از جبران خسارت بالا بردن و یا شایستگی. شما ممکن است نهاد یک سیستم پاداش برای کارکنان در کسب و کار شما. به یاد کارگران خود را که سیستم پاداش خود ادامه خواهد داد در حالی که آنها کار از راه دور. چشم انداز درآمد اضافی برخی از کمیسیون ها و یا سود پول در طول این زمان نامشخص مانند COVID-19 شیوع باید یک انگیزه خوب برای بسیاری به کار بیشتر پشتکار. اگر امکان اضافه کردن در برخی از فوق العاده قدرت پردازش جدید با توجه به ماهیت کار از راه دور. برای مثال شما می توانید انتخاب کنید بهترین مجری هفته و پاداش آنها را با پرداخت اینترنتی خود را و سوخت و یا قبض برق برای ماه و یا برخی از آنها را آنلاین کوپن های مواد غذایی.

35122406010_046e6c4e99_k

ارائه پاداش مانند پرداخت کارگران اینترنت الکتریکی و یا سوخت صورتحساب. (تصویر: JoanDragonfly از طریق فلیکر CC BY-SA 2.0)

جلوگیری از بیش از حد کنترل

به عنوان بیش از حد بسیاری از وسایل رفاهی خانه می تواند منجر به تنبلی و ممکن است مضر برای کار و نظم و بسیاری از کارمندان را ارزش و حتی ممکن است نیاز به کمک و تشویق با حفظ برنامه کار روزانه و ساختار. از سوی دیگر برخی از سرپرستان و صاحبان کسب و کار ممکن است تبدیل به بیش از حد متعصب و رفتن به دریا در تلاش برای کنترل هر جنبه ای از فعالیت کارکنان در حالی که کار می کنند از راه دور. مثلا سرپرست ممکن است تقاضا که کارکنان livestream و ماندن در مقابل رایانه های خود را در طول ساعات کار. آنها حتی ممکن است اصرار بر کارکنان به طور مداوم در به روز رسانی محل خود را و به همین ترتیب. جلوگیری از چنین پارانوئید خواسته است. در حالی که در دفتر و آیا شما همیشه به تماشای بیش از خود کارکنان مانند شاهین? هیچ. شما به آنها اعتماد. شما فقط نظارت بر آنها و اختصاص آنها به هدف روزانه و مطمئن شوید که آنها رسیدن به آن است. این تنها چیزی است که شما نیاز به انجام آنلاین. همیشه از تماشای آنها ایجاد خواهد شد بد خواهد شد و سوء ظن است که باید به طور کامل اجتناب شود. اعتماد آنها را به انجام این کار. تا زمانی که آنها در رسیدن به اهداف خود وجود ندارد و نیاز به هم بزنید تا مشکلات است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

قیمت نفت رفت و به منفی: این بدان معنی برای سرمایه گذاران

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

You might be interested in …

ژاپن پرانتز برای بیشتر باران های سنگین به عنوان تلفات به 66

شانسی

توکیو (AP) — قطعات ژاپن هنوز در حال جستجو برای از دست رفته مردم و تخلیه آن رشته توسط مرگبار, سیل و رانش زمین شد نیروبخش برای بیشتر تپش باران از طریق آخر هفته. مرگ و میر افزایش یافته است به 66 عنوان از صبح روز جمعه با 16 نفر دیگر هنوز مفقود آتش نشانی […]

Read More

Exploring Chinese Idioms: Watering Melon Fields

شانسی

In China, there is a popular saying that goes like this: “Irrigating the neighboring state’s melon fields” or simply “Watering melon fields.” The idiom actually has nothing to do with agriculture or melons, rather, it is advice on using kindness to deal with malice. The saying originates from a conflict that took place in the […]

Read More

حرص و آز می تواند خراب کردن یک فرد سرنوشت

شانسی

یک افسانه در مورد یک نقاش معروف. او می خواست به بودا و شیاطین افراد از نقاشی های او اما از آنجایی که او نمی دانست آنچه مانند نگاه و می تواند او را تصور کنید آنچه مانند نگاه او بسیار مضطرب است. یک روز او ملاقات راهب با شانس. راهب شخصیت و شخصیت عمیقا […]

Read More

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول