چگونه CCP ویروس است تاثیر منفی کودکان

کودکان شده است یکی از آسیب دیده ترین گروه از CCP شیوع کروناویروس. آن است که آیا به طور منظم مدرسه رفتن دانش آموز یا کودک است که به کار می رود خانواده خود به اشتراک ویروس را محدود کرده است آنها را به خانه های خود باز کردن جهان از مشکلات بسیاری از پیدا کردن دشوار است برای مقابله با.

کودکان در معرض خطر

در کشورهای در حال توسعه بسیاری از والدین بیش از حد ضعیف به پرداخت هزینه یک وعده غذایی مغذی برای فرزندان خود سه بار در روز. یکی از راه های این کودکان دریافت مواد غذایی سالم است که با حضور در مدارس که در اواسط روز وعده های غذایی ارائه شده به صورت رایگان. این درست است به خصوص در کشوری مانند هند که در آن تقریبا 100 میلیون کودک تکیه بر چنین برنامه هایی. با این کشور در مستند کودکان محروم از این وعده های غذایی. اضافه کردن به این واقعیت است که بسیاری از والدین هستند که روزانه دستمزد حقوق بگیران هستند که برای پول نقد و با توجه به مستند این کودکان حتی نمی توانید پایه وعده های غذایی در زمان و در خانه های خود. این هم درست است برای تقریبا 48 میلیون کودکان از برزیل و 9 میلیون از آفریقای جنوبی و نیجریه.

هر چند کار کودک است که از لحاظ فنی ممنوع در کشورهای مختلف, کشورهای در حال توسعه باید سهم خود را از کودکان کار. CCP ویروس مستند را مسدود کرده است درآمد خود را هل دادن آنها و خانواده خود به فقر است. کودکان در مکان هایی مانند شبه قاره هند و آفریقا و خاورمیانه و…. زندگی در مناطق که در آن آب پاک تنها می تواند به دست آورد از ابزار خارجی مانند تامین آب کامیون. با بسیاری از این اماکن تحت قرنطینه کودکان تنها دسترسی به آب نجس. بروز خشونت علیه کودکان در خانواده نیز ظاهرا افزایش از بسیاری از سوء استفاده پدر و مادر در حال حاضر در گسترش ارتباط با فرزندان خود را. این پدر و مادر شده اند اشغال شده در شغل خود را از محدود کردن تماس و کاهش استثماری شرایط.

CCP coronavirus نیز قرار می دهد کودکان در معرض خطر بالاتری از بهره کشی جنسی آنلاین. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

برخی از پدر و مادر طلاق گرفته نیز بهره گیری از مستند و با استفاده از آن به عنوان یک بهانه برای جلوگیری از کودکان از صرف وقت با پدر و مادر دیگر با توجه به دادگاه تعهدات. در هند یک دادگاه عالی تایید یک راست پدر برای دیدن فرزندان خود در طول مستند و دستور مادر به ترتیب به صورت ویدئو کنفرانس به آن اتفاق می افتد. بروز ازدواج کودکان نیز انتظار می رود پس از اثر اقتصادی از COVID-19 را مردم فقیر فقیرتر منحرف دختر آموزش و پرورش و تعالی برنامه های.

افزایش بهره کشی جنسی آنلاین موضوع مهم دیگری است. “به عنوان مدارس را تعطیل, کودکان صرف زمان بیشتری آنلاین و ممکن است مضطرب و یا تنها به دلیل انزوا و حبس. به عنوان شرکت های با تکنولوژی کاهش تعداد آنها در مطب انسانی مدیران و به طور موقت تغییر خودکار محتوای اعتدال سیستم عامل مانند Facebook, Twitter, YouTube و هشدار داده اند که این تغییر ممکن است منجر به اشتباهات و دیگر زمان پاسخ به نقد و بررسی محتوای مضر دادن مجرم حتی فرصت بیشتری برای هدف قرار دادن کودکان” با توجه به دیده بان حقوق بشر.

عفونت در میان کودکان

به گزارش CDC تقریبا 20 درصد از آلوده کودکان در ایالات متحده نیاز به بستری شدن در بیمارستان. کسانی که کمتر از 12 ماه در حال نامزدها به احتمال زیاد برای این. در مقایسه با زمانی که به کودکان شما با CCP ویروس کمتر احتمال دارد به منظور توسعه هر گونه علائم. این می تواند به درک از واقعیت است که از 149,082 تایید موارد عفونت کودکان زیر سن 18 سال فقط 1.7 درصد با وجود این واقعیت است که این گروه سنی به حساب 22 درصد از کل جمعیت آمریکا.

در میان کودکان زیر سن 18 سال و کسانی که زیر 12 سال سن دارند در بالاترین خطر ابتلا به CCP coronavirus. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

وجود دارد بسیاری از نظریه ها که چرا COVIV-19 کودکان تاثیر می گذارد ، یکی از محبوب ترین فرض که ACE2 گیرنده است نه به عنوان بیان شده در کودکان به عنوان آن را در بزرگسالان است. آن است که این گیرنده در سلول های انسانی که CCP coronavirus ذرات متصل به هنگامی که آنها را آلوده بدن. در کودکان این ویروس را پیدا خواهد کرد آن را دشوار برای وصل کنید و وارد سلول. چنین COVID-19 نمی تواند قادر به تکثیر و گسترش بیش از حد در نتیجه حفاظت از کودکان از آن است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

درمان خرده فروشی: کوتاه مدت امداد رسانی به یک مشکل عمیق تر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر