بزرگترین US خورشیدی پروژه مصوب در نوادا با وجود منتقدان

توسط اسکات SONNER

رنو, Nev. (AP) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد تصویب نهایی دوشنبه از بزرگترین انرژی خورشیدی پروژه در آمریکا و یکی از بزرگترین در جهان با وجود اعتراض از اياد که می گویند آن را به از بین بردن هزاران هکتار از زیستگاه حیاتی برای بقای تهدید موهاوی لاک پشت در نوادا است.

$1 میلیارد برج جوزا خورشیدی و باتری ذخیره سازی پروژه در حدود 30 مایل (48 کیلومتر) شمال شرقی لاس وگاس انتظار می رود که تولید 690 مگاوات برق به اندازه کافی به قدرت 260,000 خانواده — و سالانه افست انتشار گازهای گلخانه ای از حدود 83,000 اتومبیل.

آن را ایجاد حدود 2000 مستقیم و غیر مستقیم شغل و تزریق حدود 712.5 میلیون در اقتصاد به عنوان کشور تلاش می کند برای بازیابی از رکود در آورده با شیوع کروناویروس, داخلی, وزیر, دیوید برنارد گفت.

“به عنوان اقتصاد ما پرتاب ریباند از نامرئی دشمن رئیس جمهور تهمت است کار به ایالات متحده قوی تر از همیشه قبل از” برنارد روز دوشنبه گفت:. “ما تجدید حیات اقتصادی را تکیه بر گرفتن امریکا بازگشت به کار این پروژه ارائه می شود که هدف.”

فاز اول این پروژه پوشش حدود 11 کیلومتر مربع (28 متر مربع. متر) از زمین فدرال است که انتظار به پایان خواهد رسید در سال آینده با 440 مگاوات از انرژی خورشیدی ظرفیت برای استفاده در نوادا است. یکی دیگر از 250 مگاوات از ظرفیت تولید خواهد بود افزود: در فاز دوم با قدرت به فروش می رسد در نوادا و یا صادر شده به آریزونا و کالیفرنیا در سال 2022.

“این لحظه ای مهم در نوادا تاریخ” معاون دستیار وزیر کیسی هاموند به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی. “داخلی تولید انرژی در زمین های فدرال باقی می ماند اساسی برای امنیت ملی ما و دستاوردهای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

این سرمایه گذاری مشترک با استرالیا Quinbrook زیرساخت همکاران و مستقر در کالیفرنیا Arevia قدرت بخشی از یکپارچه منابع طرح نوادا خدمات عمومی کمیسیون مصوب سال گذشته برای میهن انرژی که متعلق به میلیاردر وارن بوفه و نوادا بزرگترین ابزار.

همراه با 380 مگاوات AC در باتری ذخیره سازی سیستم از آن خواهد شد یکی از اولین در نوادا شامل باتری برای فعال کردن قدرت تحویل پس از خورشید پایین می رود.

“صنعت انرژی خورشیدی انعطاف پذیر است و یک پروژه مثل این یکی را شغل و سرمایه گذاری بخش خصوصی به دولت که ما به آن نیاز دارند” گفت: ابیگیل راس قیف, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت انرژی خورشیدی انجمن صنایع.

گروه های زیست محیطی از جمله غرب حوضه پروژه و حوزه و محدوده پخش شده اند و در تلاش ناموفق برای سال برای متقاعد کردن اداره مدیریت زمین برای ساخت این پروژه در جاهای دیگر.

“ما معتقدیم انرژی خورشیدی می تواند فوق العاده چیز خوبی است اما اگر شما آن را در محل اشتباه در آن می تواند بدترین چیز در دنیا برای محیط زیست” گفت: Kevin Emmerich, مدیر حوزه و محدوده سازمان دیده بان.

“ما فکر نمی کنم آن را باعث انقراض در کویر لاک پشت, اما, آن است که رفتن به یک نسبتا بزرگ میخ را در تابوت از گونه” او در مصاحبه ای گفت: دوشنبه.

در علاوه بر این به لاک پشت های سایت به دو نوع نادر milkvetch گیاهان کیت روباه نقب جغدها و گلهای گفت: Laura کانینگهام یک زیست شناس با غرب حوضه پروژه.

“این منطقه غنی بیولوژیکی خاک يافته که جدا کردن مقادیر زیادی از کربن و اما که در حال حاضر خواهد شد خراشیده, بولدوزر, mowed و رانده شده به ساخت این برق صنعتی کارخانه” او گفت:.

برنارد اذعان رکورد از تصمیم او امضا جمعه این پروژه خواهد تاثیر منفی لاک پشت زیستگاه اما “تعادل منافع در ارتباط با مقیاس بزرگ تولید انرژی تجدید پذیر و باتری ظرفیت ذخیره سازی بیشتر از اثرات به صحرا لاک پشت.”

این پروژه را ایجاد کنید به عنوان بسیاری از 900 ساخت و ساز شغل در اوج خود با 19 کارگر دائمی در سایت و پشتیبانی های اضافی از 1100 شغل در جامعه محلی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>