روبات و هوش مصنوعی سیستم را شروع کرده اند حضور خود را احساس در صنایع. ارتباط خود را تنها به نگه داشتن در حال رشد با گذشت زمان. مواد غذایی حق رای دادن کسب و کار به نظر می رسد برای تبدیل شدن به آگاهی بیشتری از نیاز شامل چنین فن آوری های روزانه خود را به فرآیندهای به کاهش هزینه ها و همچنین افزایش بهره وری است. در حرکت نزولی این تغییرات نیز تهدید به کاهش فرصت های شغلی.

اتوماسیون در حال آمدن است

هر رستوران یا کافه دارای چهار توابع اصلی: پخت و پز, خدمت, جمع آوری و تحویل. تمام این فرایند خودکار در یک سرعت سریع. برای مثال تا به حال تحویل معمولا انجام شده توسط مردم بر روی دوچرخه و یا با استفاده از ماشین. در حال حاضر هواپیماهای بدون سرنشین و کوچک خود سوار وسایل نقلیه در حال مستقر شده اند. تحویلدار در رستوران ها هستند که جایگزین ماشین که قبول پرداخت. شغل پیشخدمت نیز در معرض خطر به عنوان برخی از فرانچایز را آغاز کرده اند استقرار روبات ها را پر نقش خود است.

یک مطالعه نشان داده است که اتوماسیون بالقوه از پیشخدمت ، حدود 77 درصد است. وقتی که می آید به پخت و پز بشر آشپز به نظر می رسد غیر قابل تعویض برای… اما یک تیم از دانشگاه MIT فارغ التحصیلان باز کرده است یک رستوران که در آن همه وعده های غذایی پخته شده توسط ربات. به عنوان صاحبان حق رای تحقق سود با استفاده از روبات ها بیش از انسان های بسیاری شروع به سرمایه گذاری در آنها. به عنوان یک نتیجه وجود خواهد داشت رونق در ربات رستوران franchises که در آن همه چیز از پخت و پز به جمع آوری پول نقد به صورت خودکار خواهد شد.

(Image: Screenshot / YouTube)

یک مطالعه نشان داده است که اتوماسیون بالقوه از پیشخدمت ، حدود 77 درصد است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

“این مهم است برای برندها به سرمایه گذاری در فن آوری از انتظارات از امروز مصرف کننده را تغییر داد… اگر مصرف کنندگان باید یک نام تجاری برنامه را بر روی تلفن خود را, آن را بسیار بیشتر احتمال دارد آنها را به فروشگاه مراجعه کنید. روشن است که تکنولوژی از تحویل و سفارش های تلفن همراه نظر است فوق العاده مهم است در حالی که سرمایه گذاری در فن آوری های مانند خود خدمت کیوسک و وفاداری برنامه های لازم برای رقابت” مارک Wasilefsky سر از رستوران حق رای دادن سرمایه گذاری در بانک TD گفت:, گزارش , مواد غذایی و نوشیدنی.

این تغییرات را فشار زیادی از مردم از صنعت رستوران. تنها چیزی که یک حق رای دادن مواد غذایی نیاز خواهد بود یک یا دو نفر برای مدیریت فروشگاه در حالی که روبات انجام بقیه کار. که در آن میلیون ها نفر از افرادی که از دست دادن شغل خود را به روبات پیدا کردن اشتغال است ؟ این یک سوال جدی است که نیاز به پاسخ داده شود.

در سال گذشته رانندگان کامیون از میسوری برگزار شد یک اعتراض جایی که آنها خواستار آن شدند که یک لایحه تصویب شود که بلوک استقرار بدون راننده کامیون. کارگران از صنعت رستوران نیز در نهایت چنین خواسته برای محافظت از شغل خود. مگر اینکه دولت می تواند تضمین اشتغال جایگزین گزینه های اتوماسیون, ممکن است اجرا نمی شود در همه زمینه ها حتی اگر این تکنولوژی در دسترس است.

اتوماسیون روند

یک روند در کسب و کار مواد غذایی که در آن اتوماسیون است که به سرعت در حال مصرف بیش از تحویل. Coronavirus شیوع تنها افزایش درخواست تجدید نظر از ربات تحویل به مردم ترجیح می دهند حداقل تماس انسان در این شرایط است. Franchisees در حال استقرار هوش مصنوعی آموزش ابزار برای آموزش کارکنان خود را. بسیاری از این ابزار باید یک بازی مانند سیستم که درگیر کارگران اجازه می دهد آنها را برای شرکت در مسابقات و برنده پاداش با امنیت بالا از نقاط. اجرای برنامه ارزیابی و هوش مصنوعی توصیه مناطقی که نیاز به بهبود.

(Image: Screenshot / YouTube)

یک روند در کسب و کار مواد غذایی که در آن اتوماسیون است که به سرعت در حال مصرف بیش از تحویل. (تصویر: Screenshot / YouTube)

هوش مصنوعی نیز کمک franchisees به راه اندازی سفارشی وفاداری پاداش برنامه های هدفمند در فرد مشتریان است. کسب و کار دیگر دستبند با نیاز به استفاده از یک برنامه پاداش برای خود وفادار شام. در عوض هر مشتری مواد غذایی و هزینه های عادات در حال بررسی ایجاد یک برنامه وفاداری است که نگاه جذاب تر به آنها.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

چگونه کنفوسیوس مقابله با یان هوی زمانی که او به سرقت برده برنج?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de