آسیا امروز: هندی موارد سنبله شانگهای پارک دیزنی بازگشایی

بانکوک (AP) — هند گزارش داد که بزرگترین افزایش روزانه در موارد دوشنبه آن را به عنوان آماده به تدریج از سر قطار خدمات در حالی که کاهش آن ویروس مستند.

هند قطار شبکه متوقف شد در اواخر ماه مارس به عنوان یک ملی مستند تحمیل شد در این کشور 1.3 میلیارد نفر است.

هنگامی که سرویس راه اندازی مجدد سهشنبه مسافران باید پوشیدن ماسک و تصویب سلامت نمایش فیلم قبل از اینکه اجازه هیئت مدیره قطار راه آهن گفت. قطار را متوقف می شود کمتر از حد معمول به عنوان سرویس است که به تدریج دوباره راه اندازی شود.

اعلام می آید پس از دولت چیده شده برای قطار برای حمل و نقل هزاران تن از کارگران مهاجر سرگردان در شهرهای هند بازگشت به خانه های خود.

این سیستم راه آهن است که اغلب به عنوان هند تاسیسات حمل و نقل 23 میلیون نفر در سراسر قاره پهناور هر روز برخی از 8.4 میلیارد مسافر در هر سال.

روز دوشنبه در هند دولت گزارش 4,213 موارد جدید عفونت کروناویروس بیش از 24 ساعت گذشته. آن در حال حاضر بیش از 67,000 موارد آن عبارتند از: 2,206 مرگ و میر.

افزایش تعداد عفونت آمده در یک روز زمانی که نارندرا نخست وزیر در حال رفتن به دیدار با دولت های مختلف سر به بحث در مورد این کشور مستند استراتژی خروج.

هند 54-بعد coronavirus مستند است که انتظار می رود برای پایان دادن به در مارس 17.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— دیزنی لند شانگهای بازگشایی: بازدید کنندگان با پوشیدن ماسک صورت جریان به دیزنی لند شانگهای چین به عنوان برجسته ترین پارک بازگشایی در یک گام جدید به سوی عقب ضد coronavirus کنترل. این پارک که بسته Jan. 25, محدود خواهد شد و تعداد بازدید کننده و نگه داشتن برخی از جاذبه های بسته در راستای اجتماعی فاصله دستورالعمل. دیزنی مهمانان بسیاری از پوشیدن میکی موس گوش و کودکان در لباس شخصیت های فیلم بررسی شدند و تب در دروازه و decals استفاده شد و برای تعیین فاصله ایمن بین بازدید کنندگان است.

—EXAM PREP در پکن: بیش از 82,000 سال سوم متوسطه دانش آموزان رفت و برگشت به کلاس در پایتخت چین به آماده شدن برای دبیرستان امتحانات ورودی. دانش آموزان باید نشان معتبر کدهای سلامت و پیگیری پرونده از سفر خود طی 14 روز بر روی گوشی های تلفن همراه به دست آوردن ورود به مدرسه خود را. ملی کمیسیون بهداشت گزارش شده 17 مورد جدید. هفت نفر از آنها وارداتی پنج در اصلی کانون ووهان و پنج در سراسر سه شمال شرقی استان.

— نیوزیلند بازگشایی: نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اعلام کرد برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد و مدارس بیش از 10 روز آینده. اجتماعی فاصله قوانین اعمال خواهد شد و گردهمایی های اجتماعی محدود خواهد شد به 10 نفر در حوادث مانند مراسم عروسی و مجالس ترحیم. مرزهای کشور نیز بسته باقی می ماند. فروشگاه های خرده فروشی و مراکز و رستوران ها سالن مو و سالن های ورزشی می تواند بازگشایی پنج شنبه و مردم می توانند پروازهای داخلی. مدارس خواهد شد و سپس دوباره از دوشنبه آینده. میله خواهد بود که آخرین کسب و کار مجاز برای بازگشایی, از, مارس 21. Protocol wine studio گفت: بارها مطرح شده خطر بالا: “ما نمی خواهیم به کره جنوبی — برای باز کردن میله های زندان ما تنها به آنها نزدیک دوباره,” او گفت:. نیوزیلند موفق شده است در کاهش موارد جدید از این ویروس به شدت اما protocol wine studio گفت: زلاند جدید مورد نیاز برای احتیاط باقی می ماند.

— بیشتر در کره جنوبی مورد: کره جنوبی گزارش داد 35 موارد جدید اضافه کردن بیش از 30 برای دومین روز در یک ردیف. مقامات در سئول شهری منطقه دستور داده اند که به طور موقت بسته شدن باشگاه ها و دیگر تفریحات شبانه موسسات و ترکیب از طریق کارت اعتباری و تلفن همراه-تلفن سوابق امنیتی و دوربین های فیلم به آهنگ هزاران نفر از مردم که به دیدار محبوب سئول سرگرمی منطقه. سئول شهردار گفت: 85 عفونت های مرتبط شیوع در کاباره ها و بهداشت کارگران در حال تلاش برای تماس با یکی دیگر از 5500 نفر است.

— سریلانکا برطرف مستند: سریلانکا دولت خواسته دولت و بخش خصوصی کارگران به سر کار شنبه پس از نزدیک به دو ماه coronavirus مستند. 24 ساعت حکومت نظامی برداشته شد در این جزیره به جز دو ولسوالی که شامل پایتخت کلمبو. رستوران مشروب, فروشگاه, فروشگاه های لباس و سالن های ورزشی نیز بسته باقی می ماند. اتوبوس و قطار تنها حمل و نقل آن دسته از رفتن به محل کار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر