همراه با آزار سلامت کشور CCP ویروس به تحمیل یک ضربه ویرانگر در اقتصاد باعث تلفات شدید به ده ها هزار نفر از کسب و کار و میلیون ها نفر از خانواده ها. در طول شیوع با قرنطينه, مستندات و اجتماعی فاصله میلیون ها نفر از مردم تبدیل شده اند بیکار. کوچک به متوسط کسب و کار هستند که بیشترین شدت ضربه. دیگر به این کار ادامه بیشتر شرکت ها ادامه خواهد داد به متحمل شدن تلفات سنگین و حتی ممکن است بستن درهای خود را به طور دائم. به عنوان اقتصادی در سراسر جهان درد و رکود برچسبها وجود دارد, اما برخی از بخش های که سیستم ایمنی بدن به رکود و یا حداقل قادر به زنده ماندن از سقوط اقتصادی ناشی از COVID-19.

مصرف کننده کالاهای اساسی

اساسی مصرف کننده هستند محصولات مانند مواد غذایی و کالاهای خانگی نوشیدنی و محصولات بهداشتی و مانند آن ضروری در نظر گرفته شده مواد مصرفی. بدون توجه به وضعیت اقتصادی مردم همیشه در اولویت خرید این کالا بیش از غیر ملزومات مانند گوشی های تلفن همراه و ماشین کتاب ها و غیره. چنین شرکت هایی مانند Procter & Gamble که تولید و فروش این کالا در یک موقعیت بهتر برای سوار شدن به رکود اقتصادی و بیرون آمدن قوی تر هنگامی که بازار رشد دوباره شروع می شود.

جریان سایت

وب سایت های جریان مانند Netflix را دیده اند افزایش مشترکین جدید و همچنین مصرف. از آنجا که مردم محدود به خانه های خود, بسیاری از را بدیهی است که استفاده از این خدمات برای کشتن زمان. به این ترتیب جریان ویدئو و صنعت شده است تنها بازمانده اما بیش نمایشی در طول مستند. تقاضا برای ویدئوها شده است آنقدر قوی است که برخی از خدمات مانند یوتیوب تا به حال به کاهش وضوح صفحه نمایش به کاربران ارائه می گردد. حتی اگر مستند محدودیت بودند کاسته تقاضا برای جریان ویدئو را در حداقل باقی می ماند در سطح بالایی از مردم عادت کرده ایم به این خدمات است.

لوازم پزشکی

همراه با مصرف کننده کالاهای اساسی پزشکی منابع حیاتی مورد برای اکثر مردم است. قطع دارو به صرفه جویی در برخی از پول چیزی است که مردم به طور معمول انجام دهد مگر اینکه آنها را تحت فشار قرار دادند به افراطی درماندگی مالی.

Businesses dealing in medical supplies like masks are likely to see good revenues. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

کسب و کار و خرید و فروش در تجهیزات پزشکی مانند 3M به احتمال زیاد برای دیدن خوب درآمد. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

برخی از سوله صنعت پزشکی نیز ثبت رشد قابل توجه است. این خدمات عبارتند از شرکت هایی که تولید COVID-19 تست کیت ماسک صورت هواکش و سایر لوازم پزشکی تلقی انتقادی به مبارزه با شیوع بیماری های ویروسی. تقاضا برای سبزی های مربوط به طب سنتی را نیز ثابت باقی می ماند به عنوان مردم به دنبال روش های سنتی برای افزایش ایمنی و محافظت از خود را از عفونت است.

بازی

علاقهمندان به بازی هاردکور به خوبی ممکن است خندان در این مستند از آنجا که آنها می توانید انجام دهید آنچه را که آنها همیشه می خواستم — ماندن در خانه و بازی از صبح تا شب. با توجه به یک گزارش بازی جریان سایت Twitch ثبت نام تمام زمان بالا برای ساعت جریان ها و ساعت ها تماشا در طول سه ماهه اول سال 2020 است. برای اولین بار ثبت نام Twitch 3 میلیارد ساعت تماشای. عذاب ابدیمنتشر شد در اواسط ماه مارس تا به حال بهترین باز فروش آخر هفته از سری.

کنترل از راه دور ابزار کار و APS

با میلیون ها نفر از مردم انتخاب برای کار از خانه و تقاضا برای کنترل از راه دور ابزار کار سر به فلک کشید است. ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم تا به حال 10 میلیون روزانه کاربران فعال در ماه دسامبر. این تعداد در حال حاضر شروع به پریدن کرد به بزرگی 300 میلیون کاربر. مایکروسافت تیم های توپی برای کار همکاری اعلام کرد که تعداد روزانه کاربر فعال رسیده است 75 میلیون کاربر در ماه آوریل از 44 میلیون در ماه قبل است. دیگر coronavirus محدودیت وجود داشته باشد بیشتر در تقاضا از جمله ابزار تبدیل خواهد شد.

آب و برق

شرکت هایی که ارائه آب و برق ضروری مانند برق و آب و گاز و…. نیز محافظت از جنبه های منفی از COVID-19 توسط و بزرگ است. پس از همه مردم فقط نمی تواند تصمیم می گیرید که آنها زندگی می کنند بدون نوشیدن آب و یا برق.

Most utility companies that provide water and such will not be affected by the coronavirus too much. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

اکثر شرکت های نرم افزار است که ارائه آب و چون نمی خواهد تحت تاثیر coronavirus بیش از حد. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

این خدمات را به طور موقت به دیدن تقاضا پایین تر از کسب و کار از دفاتر بسته خواهد شد در طول مستند. اما این افزایش مصرف از خانه های خود را حفظ درآمد شناور تا زمانی که محدودیت ها برداشته.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

نظامی آمریکایی بازنشستگی صندوق برای حمایت نظامی چینی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de