This undated photo provided Courtesy of Universal Pictures shows actors Jerry Houser, left, and Paul Newman, center, in a scene from the movie ‘Slap Shot.’ ‘Slap Shot’ was No. 5 in The Associated Press’ Top 25 favorite sports movies poll. AP photo

عمده فعالیت این خواننده با عکس حسن نیت ارائه میدهد از تصاویر جهانی نشان می دهد بازیگران جری Houser, چپ, و, پل نیومن, مرکز, در یک صحنه از فیلم ‘با کف دست زدن شات. ‘با کف دست زدن شات شد شماره 5 در آسوشیتد پرس’ Top 25, ورزش مورد علاقه, فیلم, نظر سنجی.

عکس از آسوشیتدپرس


چند شب بعد از یکی از بازیکنان خود را مجروح شد با یک ضربه جانزتاون جت رسم دقیق برخی از انتقام بوفالو را گرگ Neeld.

همه نزاع و جدال درگرفت در طول warmups و آمریکای شمالی هاکی بازی لیگ به تعویق افتاد بسیار به ترس از مالکیت و احتمالا طرفداران در یک فروخته یادبود جنگ آرنا. آن را خیلی اتفاق افتاده است که مدیر George Roy Hill در این عرصه است که در شب دوربین های نورد. زندگی واقعی جزئی لیگ مبارزه بود به سادگی الهام بخش بیشتر برای خود 1977 فیلم “با کف دست زدن شات,” رتبه بندی شماره 5 در رای گیری ورزشی کارکنان آسوشیتد پرس در بالا 25 ورزش, فیلم تمام دوران است.

بی عفت خونین و هتاک این فیلم یک سوار وحشی از طریق نهایی فصل داستانی چارلستون ستاد بازنده از یک تیم در یک یقه آبی شهر با هزاران نفر از کارگران کارخانه رو اخراج. این تیم در بلوک سفت و همه چیز در حال گریم تا پیری کاپیتان رخی Dunlop, بازی های برگزار شده به کمال توسط Paul Newman, چهره های این ستاد می تواند حداقل رسم طرفداران — و شاید زمین یک خریدار — اگر آنها رها “در زمان های هاکی” و goon آن را با خشن مسائل از bespectacled هانسون برادران و خود را بیشتر مشتاق هم تیمی.

“این یکی از آن یاد فیلم است که در بسیاری از نقاط در آن جایی که واژه ها می آیند و شما با استفاده از آن در اتاق پانسمان و مواد در همه زمان ها” گفت: دیرین NHL مربی بروس Boudreau که در واقع برای جت و غیر زبان نقش در فیلم است.

بلند رفته از هاکی مبارزه و شایع ارزان عکس های تمرین توسط ستاد. این بدان معنا نیست که فیلم نمی طنین انداز امروز دور از آن. مثل همه آنهایی که از این ilk — از “Caddyshack” به “بول دورهام” و بیشتر — آن را با خطوط است که هرگز فراموش نخواهد شد.

بازیکنان هنوز هم شوخی در مورد قرار دادن بر روی فویل برای یک مبارزه است. کسی است که همیشه “رئیس پانک” در تیم های دیگر است. چه کسی می تواند فراموش کرده ام “تاسف دنی پرات تراژدی” و یا اجازه دادن به اونا می دانم که شما وجود دارد ؟ نیست هر لیگ باید یک Ogie اگلتورپ?

“هر کسی که این بازی هنوز هم می تواند مربوط به آن در برخی از ظرفیت زیرا تا آنجا که آن را تغییر مقدار زیادی از آن است که هنوز هم همان” گفت: Christian Hanson, پسر دیو هانسون و یک جانباز از 42 بازی NHL با تورنتو بین 2008-2011. “بسیاری از بچه ها بازی ریز اندام, هاکی, هاکی کاربر جزئی لیگ هاکی رفته اند از طریق بسیاری از سفرهای اتوبوس و کارت های بازی را در اتوبوس و در جاده ها با بچه ها.

بنابراین relatable که سه بار جام استنلی-برنده دروازه بان Marc-Andre فلوری تعمیرشده دنی Lemieux معروف باز کردن صحنه مورد مجازات. ادمونتون ستاره کانر McDavid آن را به نام “یک فیلم است که شما می توانید 100 بار و هنوز هم میخندند.”

هاکی کلاسیک ناشی از فیلمنامه از نانسی Boland که بازدید او برادر ند در جانزتاون, پنسیلوانیا, زمانی که او یک بازیکن در طول سال 1974-75 فصل است. او با استفاده از خود را از ضبط صوت برای ضبط قفسه اتاق زندگی و او آن را از وجود دارد.

“من تا به حال به درست به محیط (جزئی لیگ بازیکنان هاکی),” Boland گفت: AP در آن زمان است. “که راه آنها صحبت کنید.”

این راه آنها زندگی می کردند ، Dunlop آپارتمان در فیلم ؟ که Boudreau واقعی پد برداشت به دلیل آن بود messiest از هر بازیکن. همچنین فیلم برداری از زندگی در افراد زیر سن قانونی کردن یخ — طولانی اتوبوس سفر خرابی در کافه ها و هتل ها. شخصیت ها فقط شخصیت در هر راه با لب تاب طرح به نگرانی در مورد.

Boudreau به یاد می آورد صرف به اندازه 10 ساعت در روز در انتظار به ساقه یک صحنه چگونه به طرز وحشیانه ای واقعی برخی از بازدید شد و شب او را به صرف با نیومن تپه و دیو هانسون در این فیلم ،

“پل دور می زنند به من در یک نقطه و او گفت: “این میخوام یک فیلم بزرگ'” Boudreau گفت. “حق با او بود.”

مسیحی هانسون گفت: پدر او و هم تیمی نمی دانستم که در آن زمان. سرپرست فرفره فقط یک شغل دوم بین آمریکای شمالی هاکی بازی های لیگ.

“این یکی از آن چیزهایی که آنها نمی تواند پیدا کردن به اندازه کافی از بازیگران که می تواند اسکیت, به طوری که آنها نمیفهمد که آنها را به نوعی به امتحانات ابتدائی برای بچه ها که شخصیت های بر پایه ی” او گفت:. “آنها زدم آن را از پارک و به طوری که آنها بازیگران آنها را.”

Nick Nolte و پیتر استراوس در میان بازیگرانی که سعی کردم و نشد چرا که آنها نمی تواند اسکیت; Al Pacino حتی یک نگاه. کودک مانند Hansons شد بر اساس Carlsons اما تنها برادران جف و استیو بودند در این فیلم به دلیل جک نامیده می شد تا به جهان هاکی انجمن.

جک کارلسون جایگزین شد تیمی سابق دیو Hanson که هنوز هم می پیوندد جف و استیو به ظاهر به عنوان هانسون برادران.

مسیحی هانسون نمی بینم “با کف دست زدن شات” برای اولین بار تا زمانی که او 13 — نبود یک خانواده مراسم به تماشای آن — اما بازنشسته به جلو فکر می کند از آن به عنوان بخشی از بافت از بازی هاکی.

“کسی را پرتاب کردن یک خط از ‘کف دست زدن شات” و همه می داند آن را,” او گفت:. “این یکی از آن چیزهایی است که فراتر از نسل. مربی می تواند در اتاق سخنرانی و پس از آن همه ناگهان یکی از بچه ها جغجغه کردن چیزی که هانسون برادران گفت: هنگامی که آنها نشسته بودند در رختکن قبل از بازی و همه می خندیدن.

“من فکر می کنم آن را بسیار شسته و رفته است که حتی به این روز از آن چیزی است که هنوز هم صادق است در رختکن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de