قیمت نفت رفت و به منفی: این بدان معنی برای سرمایه گذاران

در چند هفته گذشته قیمت نفت کاهش یافته است به قلمرو منفی ایجاد یک سردرد بزرگ برای شرکت های نفتی و برخی از سرمایه گذاران. در حالی که قیمت ها افزایش یافته است همانطور که در حال حاضر آنها هنوز هم معلق در هوا در سطوح خطرناک است که اگر شکسته می تواند یک بار دیگر سقوط به منطقه منفی است. در اینجا یک روش ساده دوره سقوط در, چرا قیمت نفت رفت تا کم و چه این به این معنی به هزاران نفت سرمایه گذاران در سراسر جهان است.

منفی قیمت نفت

زمانی که قیمت نفت تجارت در منفی به این معنی است که سرمایه گذاران که گرفته اند یک موقعیت در حال پول دادن به مردم برای به دست آوردن سهام از دست آنها است. حالا چرا کسی پرداخت مردم را به خرید مسائل خود را? آن عمدتا برای کار با قراردادهای نفتی در حال راه اندازی است. هنگامی که تاریخ به دلیل برای قرارداد می رسد و قیمت ها همچنان بالا بود افرادی که نگه داشتن موقعیت خود را برای پیدا کردن جایی برای ذخیره نفت خود را. بسیاری از فضای ذخیره سازی در دسترس است در حال حاضر با نفت.

به این ترتیب سرمایه گذار یا به پرداخت حق بیمه برای هر چه کوچک فضای ذخیره سازی در دسترس است و یا خرس و حتی بیشتر هزینه حمل و نقل و ذخیره سازی آن را در برخی از مکان های دیگر. این امر اساسا نیاز سرمایه گذاران به ریختن پول بیشتری از جیب خود در هر روز است. از این رو بهترین گزینه برای خلاص شدن از شر سهام نفت در قیمت پایین رنج می برند و معقول دست دادن به جای صبر و رنج می برند و حتی بیشتر از دست دادن. در حال حاضر به عنوان به همین دلیل نفت است که معاملات بسیار پایین است که این ورقه را به قلمرو منفی وجود دارد که دو دلیل برای این — COVID-19 و تقاضا ضعیف است.

The investor either has to pay a premium for whatever little storage space is available or bear even greater expense transporting and storing it in some other place. (Image: H.KoPP via Compfight cc)

سرمایه گذار یا به پرداخت حق بیمه برای هر چه کوچک فضای ذخیره سازی در دسترس است و یا خرس و حتی بیشتر هزینه حمل و نقل و ذخیره سازی آن را در برخی از مکان های دیگر. (تصویر: H. KoPP از طریق Compfight سی سی)

قیمت نفت در حال حاضر ضعیف بودند و حتی قبل از CCP coronavirus شیوع باعث شد تا حد زیادی با توجه به عدم قطعیت در رابطه با ایالات متحده آمریکا-چین تجارت جنگ و جنگ نفت عربستان سعودی و روسیه است. در حالی که روسیه می خواست برای افزایش تولید و عرضه نفت عربستان سعودی در برابر آن و حمایت برای کاهش. هنگامی که آن را روشن است که روسیه به هیچ وجه قصد به توافق برسند به چنین چیزی عربستان سعودی رفت جلوتر و افزایش تولید آن با هدف ایجاد یک oversupply تعدیل قیمت نفت و در نهایت نیروی روسیه به توافق به کاهش است.

و آن زمانی است که COVID-19 همه گیر آغاز شده است. به عنوان دفاتر تعطیل حمل و نقل کاهش یافته است و به طور کلی فعالیت های اقتصادی کاهش یافت و به پایین ترین نرخ های جدید قیمت نفت شروع به سقوط حتی دورتر پایان در قلمرو منفی و وادار کردن موقعیت سرمایه گذاران به انحلال در از دست دادن.

سرمایه گذاری در نفت

سرمایه گذاران نیاز به مراقب باشید در مورد شرط بندی روی نفت در حال حاضر از همه چیز نامشخص در حال حاضر. حتی اگر به نظر می رسد قیمت پایین آن می تواند سقوط و حتی بیشتر در مورد شیوع ویروس به سرعت شروع به گسترش پست مستند. اکثر کارشناسان بر این باورند که بدترین است که در واقع بیش از.

Morgan Stanley expects oil demand to return to 2019 levels by the last quarter of 2021. (Image: via pixabay / CC0 1.0)

مورگان استنلی انتظار دارد تقاضا برای نفت به بازگشت به 2019 سطح با سه ماهه آخر سال 2021. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

“نفت و سهام ایجاد شده به احتمال زیاد به اوج خود رسید و در ماه آوریل به عنوان تقاضا برای نفت قرارداد با نزدیک به 25 میلیون بشکه (بشکه در روز) در سال بیش از سال… در حال حاضر کشورهای در حال ظهور از مستند, افزایش تقاضا فقط زمانی که اوپک+ کاهش لگد زدن به در و در جای دیگر تولید کنندگان در حال برش خروجی” یک BofA تحقیقات جهانی گزارش گفت: گزارش CNBC.

با توجه به مورگان استنلی تقاضای نفت را تا سال 2019 سطح حداقل تا سه ماهه آخر سال 2021. در آن زمان قیمت نفت انتظار می رود که در اطراف ما 45 دلار در هر بشکه رسید. آژانس بین المللی انرژی هشدار می دهد که COVID-19 همه گیر می تواند در نهایت به ایجاد 12 میلیون بشکه در روز بیش از حد سهام در نیمه اول سال 2020 است. در حال حاضر نفت نوسانی است بین 25 دلار و به ما 30 دلار در هر بشکه رسید.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

ساخت بسیاری از کار از خانه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر